Mesaje amuzante L2

  • Autor subiect DhaLastWarrior
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

incepatorule,da-i ma sprijin ca ai o gramada de sate ;))

Poate chiar iti va fi recunoscator dupa :p

Dar eu stiu ;)) ,tie ti-e frica sa nu il ajuti sa creasca si apoi sa te cucereasca :))
 

DeletedUser

Poate il ajutam,ca am suflet mare,dar daca intelegeam ce a vrut sa zica..sa atac pt el,sa ii dau sprijin ca vrea sa atace el!
 

DeletedUser

salut tuturor.....azi am primit un raport interesant....am crezut ca ma ataca subsemnatul dar a fost doar o "vizita"....habar nu am cum a reusit dar e interesant

Vizită

Ai avut o vizită din 01.karbala (160|459) K41

Aţi sărbătorit împreună un Crăciun frumos.
Crăciun fericit tuturor jucătorilor!
 

DeletedUser

daca citeai pe pagina de inceput anuntul facut de admini ,deja erai ,,luminat "
 

DeletedUser13003

Cag-ul ma atacat pana de dimineata....akum acest baiat sa trezit sa ma atace si el:)) ce mai dusman.....=))

NeCRo15 a spus:
astăzi la ora 19:47
ohhhhhhhhhX(X(X(X(X(X(X(X(X(X
am uitat:)))))
asta e...vad ca ti-au trimis sprijin familia toons...supper...
unicatu XXL a spus:
astăzi la ora 19:46
iti spun ceva urmatoarele cuvinte "Pace de Craciun" ?
 

DeletedUser11111

dap...am fost plecat nu am stiut ca de sarbatori e pace...
dar credema dupa sarbatori vei fii trimis la margine...chear nu ma intereseaza *** te sprijina eToons sau mtoons ca tot vei fii trimis la margine...
 

DeletedUser

faceam curatenie prin mesaje si am gasit unul...:
archademus în data de 06.12. la ora 21:02
retrageti te rog atacul pt ca eu nu tiam fachut nimic ,retragel te rog


mi-am amintit unul chiar foarte amuzant..
imi scrie un tip:multumesc de sprijin,tocmai am nevoie de el...

peste citeva minute: nu mai inteleg nimik,tot tu ma ataci,si tot tu imi trimiti sprijin...imi explici si mie ce se intimpla :D :D
 

DeletedUser11111

HAIDETI !!!! nju va lasati a spus:
vassytheking în data de 29.11. la ora 22:05
haideti spartanilor
sa nu ii lasam sa ne doboare
din cate vad io cag e la ananghie
adek ataca q tot c au in generalul jukov si inca cativa
si isi ia bataie pe alte fronturi
sa aratam ca sntem niste adevarati spartani si ca nu ne uitam la nr pctelor lor sau la nr lor efectiv(care e mult mai mare)
sa le aratam cum CARUL MARE RASTOARNA CARUL MIC
sa le aratam ca sntem mai buni ca ei

HAU HAU HAU:D
Respect tututror

R3S1994 în data de 13.12. la ora 21:11
...

Mesajele acestea au fost trimise de către mai departe.

Mare dinamovist e vassy asta
 

DeletedUser

Cag-ul ma atacat pana de dimineata....akum acest baiat sa trezit sa ma atace si el:)) ce mai dusman.....=))

unicatu XXL astăzi la ora 20:42

text cenzurat - nu isi are locul pe forum




ce frumos stim sa vorbim mai nou

---2.1.1. Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru intregul continut al mesajului sau. In cazul citarii mesajelor care incalca regulamentul, veti fi sanctionati in concordanta cu gravitatea abaterii savarsite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mesajul de mai sus imi era adresat mie , ce oameni fara valoare (ma refer la unicat) :rolleyes:
 

DeletedUser4901

incepatorul chiar ca din cauza unor copii de 14-15 ani cum e necro sau unicatu sau under T precum si pepito desi are mai multi ani ma indoiesc ca si minte se inchid topicurile pe aici...
 

DeletedUser

incepatorul chiar ca din cauza unor copii de 14-15 ani cum e necro sau unicatu sau under T precum si pepito desi are mai multi ani ma indoiesc ca si minte se inchid topicurile pe aici...

din cauza cui?cine a inceput tot scandalul asta?prostia ta..de fapt e mai jos decat o prostie..si sti ceva?din partea mea intra si vezi tot ce avem pe forum ca sunt multe urari de sarbatori pentru tine acolo :)
 

DeletedUser

incepatorul chiar ca din cauza unor copii de 14-15 ani cum e necro sau unicatu sau under T precum si pepito desi are mai multi ani ma indoiesc ca si minte se inchid topicurile pe aici...



cati ani ai baiete? nu de alta da am vazut ca esti botanist rau:)))
 

DeletedUser

Toata treaba tine de educatia pe care ai,nu de varsta!Conteaza si varsta dar foarte putin!Nu ai educatie si faci parte din din acei care cred ca Potomac e o melodie de a lui "ala` mic de raspira greu",te exprimi in felul in care se exprima uni pe aici!Un An nou fericit,si sa nu va pierdeti inspiratia in anul care vine!

Si sa fie ceva si on topic!Ca iar imi sterge "sexoasa" topicurile si zice ca sunt offtopic total!

buna a spus:
stelistul nr.1 alex17 astăzi la ora 12:55
ma poti invita te rog frumos si pe mine la tine in trib??sunteti destui pe langa mine si cred ca am face o treaba buna in aceasta zona...v-as ramane recunoascatoare *** ati putea sa ma primiti in tribul vostru!!!te rog frumos un rasp *** se poate...iti urez sarbatori fericite si un an nou incarcat de bucurii si de fericire!!!ms si astept raspunsul tau!!!

incepatorul astăzi la ora 12:57
Iti dai seama singura ca nu se poate!

stelistul nr.1 alex17 astăzi la ora 12:58
de ce?
te rog frumos...iti raman datoare...vreau sa fac parte din tribul vostru!!!te rog frumos

incepatorul astăzi la ora 12:59
In primul rand ca nu este loc...Si in al doilea rand pentru ca nu faci parte din strategiile tribului pentru viitor!

stelistul nr.1 alex17 astăzi la ora 13:00
dar o sa pot fi de ajutor...o sa incep sa cresc si aveti destui jucatori in zona mea...te rog frumos!!

incepatorul astăzi la ora 13:02
Ai destui si din Circ pe langa tine!Discutie incheiata ,imi pare rau!

stelistul nr.1 alex17 astăzi la ora 13:02
k ms
 

DeletedUser

Uitati ce mesaj fain :D

salut a spus:
grasuxxxl în data de 27.12. la ora 14:40
scuze ca am indrazneala sa trimit acest mesaj ...dar as dori sa ma ajutatzi ....facand o alianzta intre triburile noastre .....scuze de deranj
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus