Se anunta razboi .....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

5 motive sunt de ajuns, cred

1. nu sunt obligat sa iti dau tie explicatii
2. daca au probleme diplomatice le vor rezolva intre ei
3. alianta lor e destul de puternica si arata bine: MT+WAROOM+T.T.
4. statistica si argumentele tale nu valoreaza nimic, sincer dupa cum a zis si michelle
5. crezi tu ca isi vor spala rufele pe forumul extern, cu detergent de la tine? eu nu.

1. nu cere explicatii daca nu esti dispus da dai
2. nu inteleg grija ta pt problemele lor
3. sigur ca arata bine pna ce TT termina cu LOD + MT e blocat de Waroom si E~W pe o granita mare, si personal stiu cativa jucatori de "mare caracter" acolo dispusi la multe fapte "marete"
4.statistica recunos e veche si nu reprezinta un argument serios, insa pentru cine a fost mereu implicat MT-Waroom stiu destul de bine ce **.
5.daca sa ajuns la topicul asta ... tu ce zici mai e mult !?

Alexutzu -sry ca trebuie sa "ma ascund" dar asi fii inobilat intern daca ai stii cine sunt :p
- inca mai vreau sa ma distrez (vorba lu' Setzel) pe L5 :D
 

DeletedUser

se pare ca Moshu ne aduce numai bucurii de Craciunul asta si ciripesc ciripelele (neoficial) ca marea iubire MT-WaRoom e pe sfarsit si se transforma in gelozie ... si ura ...



si daca ar fi asa nu inteleg care e problema...
te dai tu mare pe forum ca mare atotstiutor?

e clar ca intre M.T. si WaRooM va fi razboi...dar nu acum...daca mergem in ritmul asta...peste vreo 6 luni daca ne ajuta D`zeu...

ne`am inteles cand am facut alianta cu E~W si WaRooM ca ne vom ataca doar atunci cand vom avea toate granitele slabite` si nu vom avea tinte`...


aceasta zi va veni`...poate de anul nou...poate peste o luna...poate peste 1 an...poate ambele triburi dam stergere si facem istorie...
(sa vad cum va luptati cu 29.000 de sate de barbari...)

dark`age nene` stai linistit ca daca se intampla ceva...tu vei fi primul pe care il vom anunta...

PS: intre M si T pune un punct...si dupa T inca un punct...si cu litere mari te rog...:)

 

DeletedUser

deci, ne linistim, gandim problema si mergem la o bere,lasandu-i pe baietii mari sa isi faca treaba...


sa fim seriosi....fiecare trib are dusmani printre aliatii si toate astea....dar nu arata asta pe forum


mai bine sa ne ducem la o bere ca vine anul nou :)
 

DeletedUser

hehe ... Thomas macar tu recunosti ca este aceasta posibilitate ... ma intereseaza pentru ca ma va afecta direct un astfel de razboi :)))) si trebuie sa profit :p ... deja am mesaje pe privat in care contra identitati reale din joc sa cedati cateva sate bune ... tare asta :)) e clar ca deranjeaza topicul asta si asta pentru ca e adevarat.
P.S. Waroom chiar crezi ca se multumeste cu locul 2 ? era un trib cu mai putin de 100 de oameni ... acum deja 144 sigur au gasit jucatori de elita si care trebuiau recrutati ... sau se pregatesc de cel mai interesant razboi care va fii pe L5 :rolleyes:
 

DeletedUser

hehe ... Thomas macar tu recunosti ca este aceasta posibilitate ... ma intereseaza pentru ca ma va afecta direct un astfel de razboi :)))) si trebuie sa profit :p ... deja am mesaje pe privat in care contra identitati reale din joc sa cedati cateva sate bune ... tare asta :)) e clar ca deranjeaza topicul asta si asta pentru ca e adevarat.
P.S. Waroom chiar crezi ca se multumeste cu locul 2 ? era un trib cu mai putin de 100 de oameni ... acum deja 144 sigur au gasit jucatori de elita si care trebuiau recrutati ... sau se pregatesc de cel mai interesant razboi care va fii pe L5 :rolleyes:



jurrr ca de dragul tau fac razboi cu WaRooM numai sa nu mori de invidie ca nu e razboi intre noi...

crezi ca WaRooM sau M.T. ar fi afectati de un razboi?
razboiul cu WaRooM ar fi o granita`...maxim 2...cu DHBM ca s`au recrutat acolo ceva membrii..

da nu vad care e problema ta....
cu ce de deranjeaza pe tine?
nu poti sa dormi?
 

DeletedUser2821

Citez : Orice are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu!
Doar atat am vrut sa zic.
 

DeletedUser

Citez : Orice are dreptul sa fie prost,dar unii abuzeaza de acest privilegiu!
Doar atat am vrut sa zic.

atunci incearca sa nu mai abuzezi de acest drept primit la nastere "amice"

-Thomas de un singur lucru imi pare rau si anume ca nu imi permit sa postez cu nick-ul real din joc, ai realiza cat de bine cunosc situatia ... si interesul recunosc e personal si egoist de a cuceri ceva sate fara o prea mare bataie de cap hihihi ... :D:D
-si ce e cel mai frumos e ca o sa ma ajutati :p
 

DeletedUser

hai k deja e tarziu ... va las sa dezbateti de forum intern si PM ...:p
 

DeletedUser

mdaaa.ce sa zic?Intotdeauna exista conflicte intre locurile 1 si 2(in orice joc,sport sau oricealtceva).Mi se pare normal .nu?Normal,se asteapta razboiul.
-pe unii poate ii avantajeaza (lupta intre cele 2 triburi va fi una de durata,astfel incat sa nu mai atace si alte triburi din zona)
-pe altii poate nu ii avantajeaza(alianta impotriva tribului O.S.?mmmmm.inseama ca s-au inteles foarte bine.)Sa nu uitam ca acest trib era in top,iar acum...


Poate ca unii s-au invatat ca pe alte lumi:lumea 3 de exemplu(pt cei care sunt in tema):Scitii si Die. duc lupte grele pt suprematie .Sa nu uitam totusi:aici este lumea 5,si cu asta am spus tot:)



La multi ani tuturor jucaotrilor de triburi si nu numai....
Ma intorc la carnatii si caltabosul meu.
 

DeletedUser4920

Am fost plecat un pic dark age tot aceleasi argumente ramase .



Vorbe in vant aruncate de un necunoscator pe forum nu va influenta cu nimic nici o relatie dintre nici un trib pe nici o lume asa ca acest topic e inutil e topic de barfit si aiurea...
 

DeletedUser

hehe ... vedem noi pe mai departe ... multumesc Alexutzu pt promtitudinea cu care ai raspuns si din partea MT dar personal credeam ca o va face altcineva din conducere :rolleyes: care se ocupa de gestionarea relatiei cu Waroom :p ... satele daca se schimba se schimba pt ca sunt atacate de mai multi jucatori din ambele triburi si cucereste cine nu trebuie ... se strange latul ...
michelle oricum pt Die cred ca nu e o veste asa de rea ca nu curge lapte si miere pe la casele mai mari :p



astept un pm cu jucatorul ala :)... poate asa invat si eu cum sta treaba la mine in trib:(
 

DeletedUser7916

intre locurile 1 si 2 nu trebuie sa fie neaparat un razboi de suprematie ... rocada se poate face foarte bine si frumos si prin innobilari mai multe ... te`ai gandit la treaba asta ??? presupun ca nu te`a dus capul ... oricum tot respectul pt cei din M.T. tin ocupat de mult timp locul 1 si au niste jucatori de mare valoare !!!
 

DeletedUser

pot sa confirm si eu aceste zvonuri ca va fi razboi...pt ca am vorbit cu un prieten foarte puternic aflat in unul din cele doua triburi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si pot comfirma multe din acest razboi intre cele doua triburi s'au infirma :D ori ce ;)
 

DeletedUser7916

pot sa confirm si eu aceste zvonuri ca va fi razboi...pt ca am vorbit cu un prieten foarte puternic in cele doua triburi

inca o dovada vie a celor ce "isi dau cu parerea" pe forumul extern despre problemele cu care nu au nici o tangenta ...

domnule zorro imi explici si mie te rog cum "un prieten foarte puternic in cele doua triburi" ti`a confirmat tie ca razboiul( fictiv de altfel) dintre aceste 2 triburi (M.T. si WaRooM) exista ???
 

DeletedUser

poi nu este dar va fii...si daca el vrea sa se stie asta pt ca isi doreste acest razboi ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus