Lupii se alatura familiei Justice

  • Autor subiect DeletedUser2711
  • Data de început

DeletedUser2711

Incepand cu 1 ianuarie 2009, tribul Lupii se alatura familiei Justice, compusa din tribul JUST si OMERTA.

Cu aproximativ 2 sau 3 saptamani in urma, diplomatii familiei JUSTICE ne-au facut oferta de a ne alatura familiei lor. Si cred ca sunt in asentimentul echipei mele cand spun ca aceasta oferta, in momentul de fata, as spune ca ne onoreaza. Pentru ca vine din partea unor jucatori care zic eu sunt demni de tot respectul. Nu stiu ce ne va rezerva viitorul, si in ce masura ne vom schimba unii sau altii, dar in momentul de fata oamenii care conduc JUST si OMERTA sunt demni de respectul lupilor. Si acesta a fost principalul motiv pentru care am luat in calcul optiunea de a ne alatura poate celei mai uninte si stabile familii de pe lumea clasica: familia JUSTICE.

Probabil ca nu foarte multa lume a auzit de acest trib micut, Lupii, format dintr-o mana de jucatori care se cunosc demult. Cativa am fost in tribul Lupii, infiintat odata cu aparitia lumii clasice. Am ramas uniti de atunci si chiar daca ulterior am mai fost in 2 sau 3 triburi... gandurile si amintirile noastre au fost tot timpul legate de acel trib Lupii de la inceput, in care ne-am facut prima data cunoscuti ca si echipa.
De aceea ... atunci cand a sosit vremea sa ne afirmam propria identitate pe lumea clasica... infiintand propriul nostru trib, am incercat si zic eu ca am reusit sa onoram amintirea tribului in care practic ne-am nascut si am crescut.


In ultimele 7 luni, practic de cand am infiintat tribul Lupii in 10.5.2008 si pana in momentul de fata, principalul razboi al nostru, al lupilor, a fost cu tribul UNITED. A fost alegerea noastra sa continuam razboiul pe care l-am avut cu ei dintotdeauna, in ciuda faptului ca nu odata cei din UNITED ne-au cerut PNA. Nu ma opresc asupra rezultatului razboiului dintre noi si ei... statisticile vorbesc de la sine si sunt deja trecute pe acest forum intr-un topic cu dedicatie.

Ceea ce poate nu stiu multi... este faptul ca noi am castigat fiecare batalie cu cei din UNITED, pentru ca la noi conceptul de "unitate" a capatat alte valente.
Metoda de recrutare este una speciala, comunicarea in interiorul tribului este zic eu foarte buna, nimeni din echipa nu face nimic din obligatie, ci din prietenie sau din placere si cred eu ca datorita mentalitatii pe care a fost ridicat intreg tribul Lupii inca de la inceput, nu numai ca am supravietuit, dar ne-am si triplat numarul de sate, si ne-am marit zona de influenta.
Nu am uitat desigur sa fim fair play cu aliatii nostri traditionali si sa ne respectam reciproc dintotdeauna.
Nu suntem insa nici noi perfecti, poate am mai gresit cateodata, insa incercam sa ne coordonam actiunile si relatiile cu celelalte triburi avand la baza un singur concept: onoarea. Daca am dezamagit pe cineva de-a lungul existentei noastre ca si trib, ii rog de pe acum sa accepte scuzele mele.


Ca sa inchei mesajul pe care am dorit sa-l tranmsit, voi spune doar atat: valorile dupa care ne-am coordonat noi ca si trib, ca si echipa... le-am gasit atat la tribul JUSTICE cat si la tribul OMERTA. In unitatea unei echipe sta puterea ei, iar daca pentru noi, a ne alatura unor triburi care respecta aceleasi valori ca si noi inseamna a ne alatura familiei JUSTICE, atunci lupii vor face tot posibilul sa faca cinste asteptarilor familiei si oamenilor care ne-au chemat alaturi de ei.

Sa fie intr-un ceas bun !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmm.. Asule, printre randurile tale scrise... cu atat sarm .... totusi, lipsa de adevar isi face prezenta, si anume la alineatul unde scriai ca .. : Cativa am fost in tribul Lupii, infiintat odata cu aparitia lumii clasice. Am ramas uniti de atunci si chiar daca ulterior am mai fost in 2 sau 3 triburi..."

Iar din cate-mi amintesc eu, tu nu ai facut parte din acel trib Lupii, ci din D.S, daca ma inseala memoria te rog sa ma corectezi, desi nu cred, deoarece imi amintesc perfect ce colegi aveam eu in acel trib Lupii, care a luat start la inceputul lumii clasice, si a sfarsit dupa nu mult timp fuzionand cu tribul Burn (pe aceea vreme)

Cat despre tribul Lupii, da respect doi, poate trei jucatori de acolo care candva poate chiar mi-au fost aproape.

Da, e adevarat ca sunteti un trib unit, va cunoasteti de la inceput, v-ati familiarizat destul de repede, poate prea repede in comparatie cu alte triburi... iar asta a facut ca treaba sa mearga ca unsa.


Despre tribul OMERTA, nu vorbesc deoarece as vorbii in necunostinta de cauza (nu am auzit de ei)

Cat despre tribul Justice, aveam o parere buna, la un moment dat, pana cand pe o parte mi-au oferit o mana de ajutor, iar pe de-cealalta parte mi-au inselat asteptarile.

Am pierdut multe ore / nopti cu ei in conferinte, PROMISIUNILE, au fost alese, pacat ca ne-respectate!

Tot respectul meu pentru cel mai bun coleg de pe clasica leulgreu, care mi-a fost aproape atat la bine, cat si la greu.

Si ca sa fim On-Topic, nu vad rostul acestei noi contributii la familia deja existenta, deoarece la un moment-dat lumea clasica se va de-stabiliza, daca nu cumva s-a si intamplat asta deja !!!
 

DeletedUser11978

Cristi zi si mie partea mai putina buna a tribului JUST, tot noi am fost cei care ti-am inselat asteptarile.... aduti aminte de o familie cica se numea "Familia 13" si daca imi aduc aminte bine parca din ea faceau partea tribul ~EC~ si tribul BURN. Chiar sunt foarte curios sa vad ce ai de obiectat tribului JUST avand in vedere ca am fost destul de intelegatori cu voi si stii in ce privinte ma refer.

Noua familie formata din cele 3 triburi nu are in vedere destabilizarea lumii clasice iti garamtez eu asta nu facem ca alti jucatori, nu dau nume ca se supara c.....
 

DeletedUser

Cubanezule, nu-ti inteleg postarea (sau ma rog - ma fac ca n-o inteleg) :confused:

Uite cum au stat lucrurile, pentru aducere aminte (chiar daca asta n-are prea mare relevanta in contextul actual):

Asu the Great
Trib vechi Trib nou Timp
BURN Lupii 2008-05-11 03:15:36
RL NWO 2008-01-06 15:06:06
D.S Lupii 2007-11-26 15:25:51
L-D* D.S 2007-11-13 05:32:50

sitizan
Trib vechi Trib nou Timp
BURN Lupii 2008-05-11 03:15:36
RL NWO 2008-01-06 15:06:06
\N Lupii 2007-10-29 17:32:37

theonegl
Trib vechi Trib nou Timp
BURN Lupii 2008-05-12 02:55:50
RL NWO 2008-01-06 15:06:06
[KING] Lupii 2007-11-26 21:42:47
\N [KING] 2007-10-23 21:32:40

dragos790
Trib vechi Trib nou Timp
BURN Lupii 2008-05-11 03:15:36
K.L. BURN 2008-04-20 03:33:15
RL NWO~A 2008-01-07 09:39:05
REBORN RL 2007-12-18 09:36:38

kaiuss
Trib vechi Trib nou Timp
BURN Lupii 2008-05-11 03:15:36
IMM dacii 2008-01-14 19:28:00
RL IMM 2008-01-07 01:40:02
\N RL 2007-12-20 17:38:00

Datele astea le puteai verifica si tu foarte usor inainte de a face niste afirmatii pe care personal le consider gratuite...
Oricum singura asemanare dintre tribul initial si cel actual este numele, in rest...conceptul este total diferit, si tu esti poate cel mai in masura jucator din afara tribului sa stii lucrul asta...

Revenind on-topic, modificarile diplomatice care vor aparea cu ocazia intrarii lupilor in familia JUSTICE vor fi anuntate celor in cauza in timp util si in mod deschis :D
 

DeletedUser

Suntem in data de 2 ianuarie...in fine.

Sitizan nu-ti voi raspunde intrebarilor.. poate stii si tu dece ?!

Davyd, increderea mea in voi s-a rupt in momentul in care tu mi-ai spus sa intru la voi in trib, deoarece o fac pe pielea TA, iar la nici doua ore dupa ce-am intrat, am fost concediat de un om de-al vostru ... caruia i-au fost date drepturi la nu mult timp inainte ca eu sa intru.

Iar pe de alta parte, nu venii tu sa arunci cu pietre in mine pe motivul acelei familii, pentru ca-ti voi spune si tie ce i-am spus lui Andrei la vremea aceea

Burn n-a insemna bunica din cuba, asa cum bunica din cuba nu inseamna BURN !!!

Iar intre noi e o diferenta zic eu ... pentru ca voi ati fost dezamagiti la nivel de trib, pe cand eu, am fost dezamagit personal.

Sunteti un trib serios, inteleg, poate tribul de pe locul I (n-am mai intrat de o luna pe l-clasic)

Daca totusi erati seriosi, de-ce n-am stiut si eu motivul concedierii ???
Daca tu erai serios davide, dece n-ai mai raspuns nici pe skype nici mesajelor ?

In fine.. asta e propaganda ieftina.... si n-am de gand sa mai stric vre-un topic prin faptul ca imi fac prezenta in el !!!

Doar ca ... am vrut sa stie si lumea ....aparentele inseala... si nu tocmai, ce se naste din pisici, soareci mananca !!!
 

DeletedUser

Si pentru a fii putin on-topic, as vrea sa stiu si eu diplomatia FAMILIEI, (avand in vedere ca suntem in 2 ianuarie)

Iar conform celor spuse de voi, noul trib "Lupii" s-a alaturat familei ieri. :)
 

DeletedUser

:) de doua zile cautam diplomatii si nu dam de ei...cel mai probabil inca sunt mahmuri si in recuperari :D
Asa cum am spus mai sus "...modificarile diplomatice care vor aparea cu ocazia intrarii lupilor in familia JUSTICE vor fi anuntate celor in cauza in timp util..."
:p
 

DeletedUser11978

Cristi ca sa nu mai facem off-topic iti voi explica deseara, cat despre diplomatie o sa anuntam triburile care vor suferi modificari la diplomatie.
 

DeletedUser4034

aduti aminte de o familie cica se numea "Familia 13" si daca imi aduc aminte bine parca din ea faceau partea tribul ~EC~ si tribul BURN.

aici am sa te contrazic...dupa cite tin eu minte din "Familia 13" facea parte triburile ~SUN~ si BURN dar nu tribul ~EC~....

si on-topic felicitari Familiei Justice care a mai crescut :)))....si inca una cum a zis Bunica din Cuba asteptam diplomatia oficial....
 

DeletedUser10256

foarte frumos ce ati facut... si FELICITARI:D

Omerta trib, jucatori foarte buni care s-au format pe alte lumi...
Just...jucatori experimentati cu multe calitati si mult timp liber la dispozitie
Lupii... una dintre cele mai puternice echipe de pe .ro:):cool:

Succes!:p
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
diplomatia familiei o sa apara in cateva zile :) iar bunul nostru diplomat(diplomatul familiei) o sa intre sa posteze doar modificarile.
 

DeletedUser11978

Diplomatia familiei JUSTICE:

ALIATI:
JUST
Omerta
Lupii
300
A-JUST

PNA:
OLIMP
K.L.
K.L. A
LoW
OLDIES
Fara
~ID~
A-300

RAZBOI:
~EC~ (PNA pana in 30.01.2009)
~NMZ~ (PNA pana in 30.01.2009)

Aceasta intra in vigoare din data 08.01.2009 ora 00:00
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stiu ca va place sa spamati! dar este o tema serioasa cred.
daca voi considera ca nu mai e serioasa si este una de glume am sa o inchid.
 

DeletedUser

Daca mai achizitionati 2-3 playeri din EC ca si pana acum, o sa castigati anticipat prin invitatii. ::))
 
Sus