Razboiul Mondial TRACIA vs ~M~ !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai ce ai vrea sa zicem?Nu prea inteleg de ce ai mai facut acest topic daca incepi asa
 

DeletedUser

Si cred ca dai o prea mare amploare unui lucru normal: un razboi intre doua triburi. Nu cred ca acest razboi intruneste conditiile necesare pentru a fi numit un razboi mondial.
 

DeletedUser

De acord cu DaciiLiberi ...si baga si tu ceva harti ...statistici ..daca tot ai facut tema asta..
 

DeletedUser

nu prea mai este razboi mondial odata cu iesirea ~M~ din Top10...Mi se pare ca lauzi prea mult tracia odata ce nucleul ~M~ din k34 a fost spart...nu uitati marele merit il are ~ARM~...uitati-va ce statistici au avut ei cu ~M~ si ce statistici aveti voi;)
In fine...ma bucur ca dezvaluiti razboiul tuturor, este frumos de urmarit.;). Este incurajator, ca forumul L6 e unul din cele mai putin active...nici un razboi pe fata...nimic:confused:
 

DeletedUser

este un razboi intre 2 triburi de pe primele locuri ale clasamentului.cred ca acest razboi va dura ceva vreme si personal cred ca TRACIA se va impune
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TRACIA ~AN~
Players:

Side 2:
Tribes: ~M~ ~S~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 492
Tabăra 2: 268
Diferență: 224

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,223,623
Tabăra 2: 2,364,121
Diferență: 1,859,502

image.php






Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 30
Diferență: 20

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 489,815
Tabăra 2: 299,568
Diferență: 190,247

image.php





Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 7
Diferență: 6

image.php



image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117,100
Tabăra 2: 67,959
Diferență: 49,141

image.php
 

DeletedUser

nu prea mai este razboi mondial odata cu iesirea ~M~ din Top10...Mi se pare ca lauzi prea mult tracia odata ce nucleul ~M~ din k34 a fost spart...nu uitati marele merit il are ~ARM~...uitati-va ce statistici au avut ei cu ~M~ si ce statistici aveti voi;)
In fine...ma bucur ca dezvaluiti razboiul tuturor, este frumos de urmarit.;). Este incurajator, ca forumul L6 e unul din cele mai putin active...nici un razboi pe fata...nimic:confused:

1.Eu inca vad ~M~ in top10
2.Punctajul nu conteaza(cred ca statisticile)
3.Cei din k34 luptau pe 2 flancuri,noi i-am pus sa plece ... in loc sa-si piarda satele ca niste eroi.Prima data au plecat lasii...iar la sfarsit cei ce respectau tribul.

P.S:In alt rand de idei uitati-va la membrii
2 TRACIA 31.028.426 87.153.893 271 321.601 8713 10.003
9 ~M~ 22.047.135 35.224.893 129 273.061 3758 9.373
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1. am observat;))
2. nici statisticile nu-s prea bune pt voi:eek:. probabil le veti mai echilibra acuma, cand aveti un singur nucleu compact.
3. m-am gandit la asta...si oricum situatia nu prea o cunosc, ca din cate stiam, primul care a iesit, nu stiu sa fi avut in trecut conflicte cu cnv din trib, ba chiar era prieten cu cativa de pe vremea CM.

Cat despre diferenta de membri...asta reflecta o datorie a voastra, sa intoarceti statistica;). e cum se spune..cu cat sunt mai mari, cu atat cad mai tare:D

Bafta ambelor triburi! Sa fie un razboi frumos, si in special corect;)
 

DeletedUser

Multumim pentru harta si statistici boghy...eu cred ca ~M~ , ~S~ face fata la TRACIA daca stiu cum sa joace :)
 

DeletedUser

1. am observat;))
2. nici statisticile nu-s prea bune pt voi:eek:. probabil le veti mai echilibra acuma, cand aveti un singur nucleu compact.
3. m-am gandit la asta...si oricum situatia nu prea o cunosc, ca din cate stiam, primul care a iesit, nu stiu sa fi avut in trecut conflicte cu cnv din trib, ba chiar era prieten cu cativa de pe vremea CM.

Cat despre diferenta de membri...asta reflecta o datorie a voastra, sa intoarceti statistica;). e cum se spune..cu cat sunt mai mari, cu atat cad mai tare:D

Bafta ambelor triburi! Sa fie un razboi frumos, si in special corect;)

@Offtopic : eu am inteles ca vi s-a declarat si voua razboi:D
@Ontopic : sunt sigur ca se va schimba roata acuma , cand putem sa ne organizam mai bine.Ganditi-va ca aveam sprijin la cei de pe k34 40% din satele de aparare ale noastre ... acum ca avem trupele acasa mai am un singur lucru sa zic : Sa inceapa petrecerea :D
 

DeletedUser

@ offtopicul tau: nu am auzit de asa ceva:eek: ;))
@ ontopicul tau: asta nu poate fi decat incurajator:>
 

DeletedUser

@Andreyutzu92: esti pe k34 de stii cum s-a spart nucleul ~M~? Te-ai uitat cati jucatori au preluat ~ARM~ de la ei? "Marele merit" ca stiu sa ofere invitatii viitorilor refugiati?:p E mai usor sa lupti intr-o singura zona decat sa ai mai multe zone "fierbinti". Tracia e acum intre ~M~ si ~ARM~ ca pozitionare.

@Core007: Conteaza doar primii 40 de jucatori, poate voi sunteti mai putini pt ca sunt mai la indemana inobilarile interne:D Iar pe k34 "i-ati pus sa plece" sa nu ajunga satele lor la traci. Dublu efect: ati inchis zona, cel putin momentan si ati avut grija sa nu asigurati cresterea tracilor.

@alexia26: iar te ia gura pe dinainte? Nu cred ca stii nici situatia din ~M~, nici cea din Tracia pt ca parerea ta sa fie una valabila. De fapt esti influentata de micul razboi si te-ai gandit sa te bagi in seama.
 

DeletedUser

@Andreyutzu92: Te-ai uitat cati jucatori au preluat ~ARM~ de la ei? "Marele merit" ca stiu sa ofere invitatii viitorilor refugiati?:p

Se pare ca nici tu nu cunosti prea bine situatia :)
majoritatea invitatiilor s-au oferit in urma cererilor ; disparitia ~M~ de pe k34 era doar o chestiune de timp si era destul de clar ca va exista un moment de "migrare" ; faptul ca "migrarea" s-a desfasurat in directia ~arm~ este o parte merit si o parte circumstante
cum zicea Solomon : "totul depinde de timp si imprejurari " :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si in acele momente , cand imprejurarile par sa fie ghinioniste pentru un trib,se pare ca nu sunt!
 

DeletedUser

ok...hai sa mai fac si eu un post. comentez ce a spus nimic nou, desi nu merita, pt ca din cate vad se ascunde in spatele unui nume...
deci...
1. Eu sunt pe k34, si stiu ce se intampla pe aici. Am vazut eu cate recrutari s-au facut...ca doar s-au facut in jurul meu...si faptul ca ~ARM~ a recrutat, sa spunem 70% dintre cei din ~M~...este si in urma luptei pe care au dus-o, impresiei pe care a lasat-o. uita-te ce statistici a avut ~M~ cu TRACIA, ce statistici a avut cu ~ARM~, si apoi mai comenteaza la adresa cuiva ok?;)
2. Crezi k Core007 le-a dat drumul sa plece celor de pe k34 cu alt scop decat salvarea lor? (respectiv sa nu ajunga la traci...cum spui u?) Te inseli...
3. alexia26 e baiat nu fata...daca nici asta nu poti sa verifici, ca ai de unde afla...atunci **** ce mai cauti acuze la adresa lui;)

asa ca spune-ne nick-ul de joc sa stiu si eu cu cine vorbesc...ca pana acum am ** cu un ... :( ... un amator sa spunem (nici un pct pe l6:D)
 

DeletedUser

@alexia26: iar te ia gura pe dinainte? Nu cred ca stii nici situatia din ~M~, nici cea din Tracia pt ca parerea ta sa fie una valabila. De fapt esti influentata de micul razboi si te-ai gandit sa te bagi in seama.


Nu ai ce face? Bravo ai un post in plus ..imediat devii senior member !:rolleyes:

Eu mi`am exprimat parerea...in TRACIA sunt jucatori din mai multe triburi ..gen ~MS~ ...~DE~ s.a. ...sunt si mai multi ..deci organizare mai slaba...de aia am zis ca ~M~ / ~S~ au sanse sa castige razboiul.


Mercy andreyutzu92 ca i`ai spus omului ca sunt baiat.:p
 

DeletedUser

np...mi-a placut sa ii adresez acuze;)):p

@ ontopic:

Side 1:
Tribes: ~M~ ~S~
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA ~AN~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 87
Diferență: 33

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 4
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 374,191
Tabăra 2: 797,156
Diferență: 422,965

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33,169
Tabăra 2: 35,107
Diferență: 1,938

image.php
 

DeletedUser

Pot sa zic ca este o victorie faptul ca NWO a fugit in TRACIA din cauza presiunii tribului ~ARM~ care va lupta cu noi de acum incolo!

P.S:Si Heroes ii urmeaza pe NWO si fac fuziune cu tracia ... asa vad eu :(
Poate vad eu gresit :)) cine stie
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus