Razboaiele micilor nebuni

DeletedUser

nici o problema draga fabby, bine ai venit :) mi-ai promis ca te apropii si pe harta dar vad ca mai e mult. apropos, cascioreanu multumeste prntru sprijin, maine dimineata iti mai facem loc liber prin ferme
 

DeletedUser15488

anonimii

@ Regele Thomas alias Bumblebee alias....
fie-ti mila de LegendOfHector sa nu-l bati prea tare

Inamici învinşi
5. LegendOfHector 22,19 Mio.
 

DeletedUser

Asta inseamna foarte mult atac si putina aparare...nu stiu daca te poti lauda cu asta.
 

DeletedUser15488

intocmai!...stie joaca si e superactiv

ca sa vezi ca e sus si ca aparator
29. LegendOfHector 19,59 Mio.

de asta ce mai zici?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu poti contesta un jucator cu o asemenea pozitionare, chiar daca e ca aparator :) ceea ce e foarte bine, pana la urma. pacat ca nu am intalnit pana acum asemenea adversari de valoare si in zona noastra. dar nu e timpul pierdut.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: Ch3llo0 minora blonda SS PANZER AA

Side 2:
Tribes: 3-A G-M-R
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 473
Tabăra 2: 36,047
Diferență: 35,574

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117
Tabăra 2: 3
Diferență: 114

image.php


si asta nu ca sa ne dam mari.. pur si simplu inamici ori care nu stiu jocul ori cu prea multa teama in ei. dar bazandu-se masiv pe sprijinul sutelor de colegi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ Regele Thomas alias Bumblebee alias....
fie-ti mila de LegendOfHector sa nu-l bati prea tare

Inamici învinşi
5. LegendOfHector 22,19 Mio.

bwueii` tity...lumea ma stie deja..nu e nevoie de o prezentare...

si ce daca are rang mare la agresor si aparator?
am si eu la agresor destule...
si aia de la aparator...ce e mare branza?l`ati blindat si a avut 100 de atacuri si gataa...e super erou...
ma lasi?
 

DeletedUser

Cam asa au incheiat anul ~micii nebuni~ din Crazy.

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: G-M-R 3-A ~AG~
Players:

Timeframe: 01/12/2008 00:00:00 la 31/12/2008 12:20:44

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 297
Tabăra 2: 78
Diferență: 219

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,662,031
Tabăra 2: 682,668
Diferență: 1,979,363

image.php



Am sperat si crezut ca in acest an care a inceput ~gloriosii~ au mai invatat ceva, dar se pare ca nu prea.
exemplu:
Expediat 05.01.09 11:40
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-0.5%

Moral: 100%

Agresor:
Sat: K12

Număr: 100 100 0 100 91 0 0 720 0 27 0 0
Pierderi: 100 100 0 100 91 0 0 720 0 27 0 0
 

DeletedUser

mda... iar au fost cei din gloria super politicosi si ne-au cedat sate :)
 

DeletedUser

si "super politetea" continua, incet dar sigur gloriosii vor pierde sate in favoarea micilor nebuni din Crazy. :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: minora blonda

Side 2:
Tribes: G-M-R
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 182
Tabăra 2: 24,797
Diferență: 24,615

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 0
Diferență: 42

mda. se poate si mai bine :)) ma ocup, promit!
 

DeletedUser

gaby.... bine ai venit pe aici! uite ca in sfarsit scrii pe un singur rand nu pe 10 :) felicitari si tie! noua tuturor de fapt. ce fain e sa te dai mare si sa nu iti raspunda nimeni :D:D dar inteleg, G-M-R e probabil prea ocupat cu lectura circularelor de sprijin date de vecinii nostri. nici o grija, ii imputinam treptat. statistica diseara, va arata foarte frumos.
 

DeletedUser

:)..Eu nu ma dau mare..deoarece sunt mic inca:D:D:D...Insa.."gloriosii"o sa dispara in curand de pe k13
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Crazy
Players:

Side 2:
Tribes: G-M-R
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 2
Diferență: 15

si din cate stiu eu din cele 2 sate recuperate de fapt de gloria unul tot la noi a ajuns... :) deci felicitari tuturor! si sunt mandru ca fac parte dintr-o asemenea "gasca de dezaxati"
 

DeletedUser

Tribul Crazy si mie personal imi place, eu de obicei nu ma hazardez in afirmatii fara rost dar ei chiar dovedesc unitate, multi membri buni prieteni si din acelasi oras, pe tine dupa cate stiu ucenicia ti-ai facut-o in L3, ai alt id in joc si iti urez tie si tribului tau mult succes..!!
 

DeletedUser

multumesc si multumim :D si tu ai reusit sa structurezi un trib foarte puternic, genul de trib cu care sunt convins ca putem merge intr-un parteneriat corect pana la capat. mai devreme sau mai tarziu se vor limpezi apele, vor dispare mamutii si vor conta cu adevarat valoarea, prietenia, respectul pentru colegi, aliati si adversari. bafta multa mai departe!
 

DeletedUser

se pare ca incepe sa miroase carcasa... se strang vulturii. curand nu vom mai fi singurul trib carora G-M-R ne-a facut onoarea de a ne declara razboi. parca nu imi convine.. era fain asa, numai noi :)
 

DeletedUser

Atunci cand, cazi din ~inaltul cerului~ si dai cu nasul de podea cum fac acum gloiriosii parca ma simt bine si nu mai conteaza cine-i scutura fiindca o face bine.:p:p:p
 

DeletedUser

incepand cu dara de 18.02.2009 vom incheia alianta cu ykzlcn si academiile sale. avem tot respectul pentru acest trib dar alianta a fost incheiata in perspectiva razboiului pe care ei urmau sa il declanseze cu gloria. pentru noi razboiul din pacate s-a cam terminat, in toata zona noastra mai avem exact 5 sate de gloria :(

multa bafta mai departe ykzlcn! si miss u gloria... ne-am distrat tare bine impreuna.
 
Sus