Topul jucatorilor continentali

  • Autor subiect DeletedUser4901
  • Data de început

DeletedUser

Tu vrei sa crezi ca dominati k41...mai aveti mult de munca. Un continent atunci ii dominat de un trib, cand e ocupat cam 75% de acel trib. Pana sa dominati voi k41 mai aveti mult de munca. Si un trib ii creat de la 116 puncte doar la inceput de lume...tu in tribu ala esti ca magaru intre oi la numaru de sate. Concluzia...sau tu esti singuru care ai reusit sa te descurci in tribu ala(daca e asa inseamna ca colegii tai habarnau cu ce se mananca jocul)...sau l-ai facut dupa ce ai avut un numar considerabil de sate...sau ai bagat mare la innobilari interne :)



Frate peste tot pe forum pe diferite subiecte,tu mereu esti ba Gica Contra ba ironizezi pe toti cei care isi spun parerea.Se pare ca asta e scopul tau aici,sa isti cearta intre jucatori......:confused: :D.....Multa bafta!
 

DeletedUser

copilasule tu ti-ai vazut vrodata lungu nasului? tu vorbesti mult si prost!!!! al dr..u de om esti tu te dai mare si tare cand tu esti un fricos!!!!
Nu cred ca exista jucator mai id..t ca tine;))

Astept raspunsu tau de pop..ar pro..!!! ce zici e bine?

pepito tu nu cumva ai facut parte,sau faci,din actuala familie LEON?
Pt tine mult respect frate.....ai sa intelegi tu dc....;)
 

DeletedUser17529

A aparut un nou personaj in peisaj...Frumos ,duceam lipsa .....
 

DeletedUser17140

Ginghis Hane.....te inteleg ca ti-au murit laudatori,dar las-o mai usor cu lauda,nu de alta dar banuiesc ca stii cum vine treaba cu "lauda de sine nu miroase a bine" Fiecare jucator de pe triburile merita respect pt ce realizeaza pe aceasta lume si deaceia te respect si pe tine! Dar totusi daca ai niste planuri asa marete tinele pt tine ca sa iti reuseasca,nu te lauda din timp cu ele cand tribul tau nici nu cunoaste primele 20 de locuri ca rang.Te salut si nu o lua in nume de rau.Succes incontinuare cu tribul tau!

Asa e aldana,ce sa ii faci,noi astia de jucam in Ew jucam mai inteligent si tacticos acest joc.......:):D


tu vorbesti de lauda??? :)))))
 

DeletedUser

tu vorbesti de lauda??? :)))))



Nu bolt,raspunsul meu pt aldana era o afirmatie daca nu te-ai prins,pt ca suntem colegi de familie.Ca sa sune a lauda trebuia sa spun ceva de valoare,sa spun lucruri marete despre familia noastra,cea ce nu imi sta in caracter si nici nu am facut-o.Adika mai pe scurt mutu ..... pamantul dupa cum stii proverbul.Pacat ca ai citit in graba si degeaba dupa cum se vede!............:) Multa sanatate! :D:):D
 

DeletedUser4901

ba frate de unde **** ai aparut si tu ca de cateva zile spasmezi forumul lumii2 cu prostiile tale....ce naiba veziti de joc ca pana acuma ai fost un nimic crezi ca daca postezi aici ai sa fii ceva?
 

DeletedUser11111

aspirator laso mai incet
vezi cum vorbesti cu colegii mei;)
E o tara libera...
ashaca Sht!!!!

hardyzciplin3 tine-o tot asha;)
 

DeletedUser

Si cu ce te deranjeaza pe tine,prezentza mea?
aspirator crezi ca pe forum doar cei de rangul 1 pot posta......restu de sub rangul 50 nu au voie la o parere? Ai inteles gresit forumul,sincer :D
 

DeletedUser

aspirator laso mai incet
vezi cum vorbesti cu colegii mei;)
E o tara libera...
ashaca Sht!!!!

hardyzciplin3 tine-o tot asha;)

Ms mult necro frate.
Ai dreptate dar nu poti sa scoti ideea asta din capul celor ce se cred mari.Asa am sa o tin!! Salutari lui J.B stii la cine ma refer.Respect1
 

DeletedUser

nu am o explicatie logica dar fiecare topic de pe forumul extern da in spam ,off topic :) si se lasa cu penalizari :)) oare sa ne caracterizeze pe noi romanii ca natie?
 

DeletedUser

aspirator laso mai incet
vezi cum vorbesti cu colegii mei;)
E o tara libera...
ashaca Sht!!!!

hardyzciplin3 tine-o tot asha;)

Si asta are suporteri!


Si ceva ontopic:Sa inchida topicul asta caci nu are nici o relevanta si nu ajuta chiar nu nimic,e mai inutil decat cel a lui hardzy!
 

DeletedUser

topicul asta a fost destul de inutil inca de la inceput :) nu shtiu pe cine intereseaza un top continental "dupa puncte", cand jucatori care nu prind top10 au mai multe sate decat locul 2 general.
 

DeletedUser13259

Ms mult necro frate.
Ai dreptate dar nu poti sa scoti ideea asta din capul celor ce se cred mari.Asa am sa o tin!! Salutari lui J.B stii la cine ma refer.Respect1
tu vad ca vorbesti numai codat...** ** ** if you know what I mean..."respect
stii la ce ma refer, respect frate pepito...o sa afli de ce ti-am zis asa" etc. scrie astea pe privat ;)
 
Sus