problema schumi. si adaescu (nu e ticket)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10929

sper ca asteptarile sa iti aduca rezultatul dorit, dar imi pastrez dreptul de a fi rezervat:)

astfel de lucruri sunt prea frecvente, peste tot, dar eu gasesc ca vinovati doar pe cei care le indura, carcotesc si totusi nu iau nici o masura.

si da(pt cei neincrezatori), se poate actiona in instanta incalcarile regulilor de catre administratorii unui joc online atunci cand in regulamentul jocului nu este specificat "jucatorul nu detine nici un drept legal asupra contului sau", iar in regulamentul triburile.ro nu este specificat acest lucru.

subscriu protestului initiat de voi si voi lua aceasi masura de a-mi sterge contul in cazul nerezolvarii problemei respective(totodata cu promisiunea de a participa la orice actiune de pedepsire a vinovatilor)

p.s. daca gasiti ceva mai ne-romanesc pentru continuitatea placerii de a juca, sunt si eu interesat:)
 

DeletedUser

sper ca asteptarile sa iti aduca rezultatul dorit, dar imi pastrez dreptul de a fi rezervat:)

astfel de lucruri sunt prea frecvente, peste tot, dar eu gasesc ca vinovati doar pe cei care le indura, carcotesc si totusi nu iau nici o masura.

si da(pt cei neincrezatori), se poate actiona in instanta incalcarile regulilor de catre administratorii unui joc online atunci cand in regulamentul jocului nu este specificat "jucatorul nu detine nici un drept legal asupra contului sau", iar in regulamentul triburile.ro nu este specificat acest lucru.

subscriu protestului initiat de voi si voi lua aceasi masura de a-mi sterge contul in cazul nerezolvarii problemei respective(totodata cu promisiunea de a participa la orice actiune de pedepsire a vinovatilor)

p.s. daca gasiti ceva mai ne-romanesc pentru continuitatea placerii de a juca, sunt si eu interesat:)

faceti rost de gazduire si in rest ma ocup eu:>
 

DeletedUser

Traim in Romania....de la ora 22:30 n-am avut curent electric (oare o fi si asta un ban de la admini :))))....Nu inteleg domnilor admini, de data asta chiar nu inteleg....ati banat pe cine ati vrut, aleatoriu....ati demonstrat oricum ca sunteti foarte vigilenti, foarte prompti...nu insa si corecti...iar acum vad ca baietii isi scriu intre ei...evident fara nici un raspuns. De ce nu puteti fi corecti? De ce nu incercati sa inversati rolurile (imaginar)....sa incercati sa realizati ca nu suntem niste pustani care mai cred in povesti cu balauri si zane :)

Mai degraba rejudecati situatia lui adaescu, verificati ceea ce va spune juma` de harta clasica apropos de contul "schumi cu punct", lasati-ne sa jucam ca de asta platim, si daca tot jucam la modul pro...ne-am stabilit in mare niste strategii si adaescu ne e mai mult decat necesar activ si nu blocat de un admin impertinent si arogant.

(Dragi colegi din JUST si OMERTA.....nici o reactie? Mai ales OMERTA........)

Va rog sa va ganditi ca aceasta e reactia unui player ingrozitor de enervat ca la un ticket extrem de diplomat si politicos a primit un raspuns zeflemitor iar ticketul l-ati inchis in cateva secunde dupa ce am primit raspunsul. EU stabilesc daca raspunsul dumneavoastra e suficient si daca problema o consider rezolvata sau nu. Si dupa umila mea parere...nu e rezolvata atata timp cat nu mi-ati raspuns decat la prima parte a intrebarii.

Probabil asta va fi ultima mea postare aici :)...asa ca iubiti colegi...sa ne rugam sa nu ni se baneze mess-ul, curentul electric, tel mobil, usa de la intrare, accesul pe scara de incendiu....s.a.m.d.


O seara buna tuturor!
 

DeletedUser

presimt ca toti care au scris in topicul asta de maine vor vedea ca si restul colegilor ca au fost banati..​
 

DeletedUser

:)))))))))))))))) asta chiar as vrea s-o vad......sa ne baneze pentru ce? pentru ca spunem ceea ce gandim? pentru ca nu pupam posterioare parfumate si lustruite de...stim noi ....? de ce banati? pentru libertatea de exprimare? pentru ca gandim? si ca nu acceptam sa fim tratati ca niste mici angajati care tb sa asculte de stapani? :))))))))))))))))))


baieti, traiasca libertatea de exprimare! inca mai cred in dreptate, inca mai cred insa ca adevarul umbla cu capul spart dar ...minciuna are totusi picioare scurte :D
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
pfiu cate sate de barbari o sa apara daca o sa se dea stergere la anumite conturi :))
deja incepe sa-mi placa lumea clasica....
multe sate de barbari, altii o sa vina in locul vostru... asa ca nu e mare pierdere...
eu astept ca amenintarile voastre gen: "imi dau stergere cont" sa aibe loc cat mai repede :)
exista jucatori care abia asteapta sa va cucereasca satele :)

asta e replica omerta :)) probabil o sa apara si alte replici din partea just :))
si ei asteapta cu nerabdare


aaaaa, da si pun pariu ca daca peste 3 luni de zile dau un search la orice nick din acest topic o sa va gasesc in continuare jucand
 
Ultima editare:

DeletedUser

am avut un conflict cu tine pe L1 mai de mult si stiu ca esti un jucator antipatic
insa nu prea ne intereseaza parerea ta stii asta nu?
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
sincer sa fiu nici nu te-am intrebat ce parere ai despre persoana mea, tu te bagi in vorba cu mine, eu doar am mai facut un post...imi place sa-mi bag nasul prin topicuri :) (o_O)
 

DeletedUser

bine bun bv.meriti un premiu pentru concluziile trase de tine.
hai pa
daca ar fi fost din draga ta "familie" banati atatia faceai matanii pe aici si tu asa ca nu mai ** aiurea
 

DeletedUser

bogdanel sau cum naiba ti-o zice si tie, tu de unde ai mai aparut ma baiatule? cine te mai crezi si tu? te-au ajuns si pe tine punctele? vrei o recompensa pt ele? te astepti la sate de barbari? hai sa le zicem oamenilor de ce te astepti u la sate de barbari, si mai ales din astea provenite de la stergeri de cont, vrei sa le zicem? pt ca altceva nu esti in stare sa iei ma baiatule, stii ce e aia un atac? o sa imi raspunzi ca da, si *** o sa te intreb ce contine acel atac o sa zici: 100 lanci 100 spade si 1 nobil iar eu o sa urmez intrebare: de ce bogdanel(folosesti diminutive k ai fost rasfatat de mic de la 116 cu sate cadou *** ai facut 2 saptamani si alte alea) ? iar tu ai sa imi raspunzi uluit de intrebarea mea: "pt k asa face bluangel, sau cum ii mai zice si lu ala care altceva in afara sa fuga dintr-un trib in altul k sa scape de atacuri nu stie, muza mea de inspiratie si cel ce stie cel mai bine jocul asta" iar eu uimit de raspuns te voi mai sanctiona cu o intrebare:"de ce crezi bogdanel k stie mai bine jocul asta?" iar tu mandru de tine imi vei spune"pt k are multe sate, luate din pomana ca doar asa se face, dam un ban dar stam in fata si abia asteptam k unu mare sa mai vanda un contulet asa grasut sa ne mai burdusim si noi si sa aratam lumii din exterior k suntem in top.

cu sinceritate iti spun: penibilitatea a devenit mai mult de o trasatura a unei clase de oameni, a devenit un ideal in viata, fie ea virtuala fie ea reala, pt oameni ca tine.
o seara buna! si sper sa nu ma faci sa ma deranjez sa citesc forumul dupa ce voi fi banat pe acest cont!

uitasem sa ma recomand... munteanucatalin de saluta:)
 

DeletedUser11978

bogdanel sau cum naiba ti-o zice si tie, tu de unde ai mai aparut ma baiatule? cine te mai crezi si tu? te-au ajuns si pe tine punctele? vrei o recompensa pt ele? te astepti la sate de barbari? hai sa le zicem oamenilor de ce te astepti u la sate de barbari, si mai ales din astea provenite de la stergeri de cont, vrei sa le zicem? pt ca altceva nu esti in stare sa iei ma baiatule, stii ce e aia un atac? o sa imi raspunzi ca da, si *** o sa te intreb ce contine acel atac o sa zici: 100 lanci 100 spade si 1 nobil iar eu o sa urmez intrebare: de ce bogdanel(folosesti diminutive k ai fost rasfatat de mic de la 116 cu sate cadou *** ai facut 2 saptamani si alte alea) ? iar tu ai sa imi raspunzi uluit de intrebarea mea: "pt k asa face bluangel, sau cum ii mai zice si lu ala care altceva in afara sa fuga dintr-un trib in altul k sa scape de atacuri nu stie, muza mea de inspiratie si cel ce stie cel mai bine jocul asta" iar eu uimit de raspuns te voi mai sanctiona cu o intrebare:"de ce crezi bogdanel k stie mai bine jocul asta?" iar tu mandru de tine imi vei spune"pt k are multe sate, luate din pomana ca doar asa se face, dam un ban dar stam in fata si abia asteptam k unu mare sa mai vanda un contulet asa grasut sa ne mai burdusim si noi si sa aratam lumii din exterior k suntem in top.

cu sinceritate iti spun: penibilitatea a devenit mai mult de o trasatura a unei clase de oameni, a devenit un ideal in viata, fie ea virtuala fie ea reala, pt oameni ca tine.
o seara buna! si sper sa nu ma faci sa ma deranjez sa citesc forumul dupa ce voi fi banat pe acest cont!

uitasem sa ma recomand... munteanucatalin de saluta:)

Observ ca toti mari jucatori din tribul ~NMZ~ s-au apucat sa posteze atunci o sa inceapa si just-ul postarile... Intai sa spui ce ai spus mai uita-te pe twstats sa vezi ce ati respectat PNA care il aveati cu Justice si apoi te rog sa vorbesti, dar stiu ca este greu sa crezi asa ceva iar atacurile care le faci la persoana nu se practica in acest joc, inainte de a posta ceva gandeste-te ca e doar un joc virtual. Multi jucatori m-au dezamagit din ~NMZ~ dar ce poti sa faci asta e cand ai incredere in ei.
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
bogdanel sau cum naiba ti-o zice si tie, tu de unde ai mai aparut ma baiatule? cine te mai crezi si tu? te-au ajuns si pe tine punctele? vrei o recompensa pt ele? te astepti la sate de barbari? hai sa le zicem oamenilor de ce te astepti u la sate de barbari, si mai ales din astea provenite de la stergeri de cont, vrei sa le zicem? pt ca altceva nu esti in stare sa iei ma baiatule, stii ce e aia un atac? o sa imi raspunzi ca da, si *** o sa te intreb ce contine acel atac o sa zici: 100 lanci 100 spade si 1 nobil iar eu o sa urmez intrebare: de ce bogdanel(folosesti diminutive k ai fost rasfatat de mic de la 116 cu sate cadou *** ai facut 2 saptamani si alte alea) ? iar tu ai sa imi raspunzi uluit de intrebarea mea: "pt k asa face bluangel, sau cum ii mai zice si lu ala care altceva in afara sa fuga dintr-un trib in altul k sa scape de atacuri nu stie, muza mea de inspiratie si cel ce stie cel mai bine jocul asta" iar eu uimit de raspuns te voi mai sanctiona cu o intrebare:"de ce crezi bogdanel k stie mai bine jocul asta?" iar tu mandru de tine imi vei spune"pt k are multe sate, luate din pomana ca doar asa se face, dam un ban dar stam in fata si abia asteptam k unu mare sa mai vanda un contulet asa grasut sa ne mai burdusim si noi si sa aratam lumii din exterior k suntem in top.

cu sinceritate iti spun: penibilitatea a devenit mai mult de o trasatura a unei clase de oameni, a devenit un ideal in viata, fie ea virtuala fie ea reala, pt oameni ca tine.
o seara buna! si sper sa nu ma faci sa ma deranjez sa citesc forumul dupa ce voi fi banat pe acest cont!

uitasem sa ma recomand... munteanucatalin de saluta:)

pai hai sa-ti raspund la intrebari si la afirmatii:D

1. de obicei atunci cand 2 persoane au un contact sexual apare un copil, cred ca asta iti raspunde la prima intrebare
2, "cine te crezi?"---pai sa vedem, Bogdan3L
3. daca ma ajungeau nu mai postam aici
4. da, cat mai multe sate
5. pai daca in topicul asta se ameninta cu stergere de cont, normal ca ma astept la sate de barbari, cumva se numesc altfel??
6. "stii ce e aia un atac"---pai sa vedem...hmmm nu prea, poate ma inveti tu, eu de oobicei nu prea joc cu lancieri, dar daca tu asa ai fost invatat e treaba ta...inseamna ca esti pro
7."de ce bogdanel(folosesti diminutive k ai fost rasfatat de mic de la 116 cu sate cadou *** ai facut 2 saptamani si alte alea"--pai sa vezi, cand mi-am facut cont numele de Bogdan era ocupat, si da, asa am ajuns la punctajul asta, cu sate de barbari de 116 pct. de obicei daca iti trimiti resurse le dezvolti in 2-3 saptamani
8."pt k asa face bluangel, sau cum ii mai zice si lu ala care altceva in afara sa fuga dintr-un trib in altul k sa scape de atacuri nu stie, muza mea de inspiratie si cel ce stie cel mai bine jocul asta"---te anunt cu parere de rau ca te inseli, ops aici ai dat-o in bara, imi pare rau...de obicei nu schimb tribul. iar muza mea de inspiratie e Gigi, zis Ion ...
9."de ce crezi bogdanel k stie mai bine jocul asta" ---deja e rau, pai daca tu ai inceput sa pui intrebari si sa raspunzi si la ele e grav... faci cum vrei tu.

pai cam atat...spor la citit, si sincer sa fiu ma astept la o replica din partea ta, asa e romanul
 

DeletedUser6186

Totusi

nu mai conteaza cine tea dezamagit,sau ce vrea bogdanel..

important e ca aati luat sate de la scumi.

fraudulos,si nimeni na vazu asta,si tot unii din noi am fost inchisi!!


SI daca o luam pe corecte pe lumea clasica! Top20 e cel mai mincinos top din Toata reteaua de triburi!!

Doar primi 2-3 au luat 80% pomana,etc...nerespectand anumnite reguli!!

Degeaba e un joc,noi dam bani pt el ,si *** e un joc sa jucam corect,ca nu vine basesc la tine,sa te felicite ca esti pe primul loc la triburile,si ca ai facut pct din pomeni,cadouri de mos craciun,de pasti ,s.a;)
 

DeletedUser11978

Tony Meu sa iti aduc aminte ca acum cateva saptamani cand tu scriai la jucatori din Just sa prelungim PNA-ul cu voi. Vrei sa iti mai spun niste jucatori care faceau asta? Si acum va bateti cu pumnul in piept... lasa-ne tata mi-am dat seama ce fel de oameni sunteti.

Apropo de bani care ii dai pentru cont premium te obliga cineva sa dai? E alegerea ta asta asa ca nu te mai victimiza.

Cat despre cadouri luate gratis cred ca si u ai luat asa ca nu mai ataca persoane fara sa te gandesti la tine ce ai facut. Te-ai intrebat de ce te am blocat la mesaje? Hai sa iti raspund "pentru caracterul pe care il ai" si odata cu trecerea timpului imi dau seama ca nu esti singurul cu un caracter care lasa de dorit. Iti mai sugerez sa iti mai pui o intrebare: De ce toti membri din ~EC~ si ~NMZ~ au astfel de caracter? Raspunsul sper sa il gasesti singur...
 

DeletedUser10929

d-le davydoff, nu ai avut nevoie de "pomeni,cadouri"=)))

tu dai mesaj inainte jucatorului pe care vrei sa-l ataci si daca e mai maricel si mai ales vezi ca e on, fugi repede la trib si te plangi ca nu poti de unul singur=))))
 

DeletedUser

Se pare ca nu mai stiti regulamentul domnilor!
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
Daca jucatorul x a fost inchis de catre adminul y sa stiti ca discutia se poarta intre x si y.
Deasemenea
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban.
Stergerea unui cont este alegerea fiecarui jucator ca si cumpararea contului premium, de altfel. Sa nu uitam ca este un joc gratuit si nu este nimeni fortat sa joace.
Totusi, orice tentativa de a se discuta pe aceasta tema de acum inainte se va sanctiona direct cu ban.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus