Ultima suflare CK umileste NOI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Acest "minunat" si cum zice o amica de-a mea ""fffff bun trib" :)

Cel mai bun jucator "dusman" dodo1973
helloman(cea mai proasta organizare incat da-ti ca idiotii unii peste altii =))

terminator2000 sa-l invatati sa scrie ca e tare analfabet ;) O fraza 5 cuvinte 4 greseli !!!!!!
LooK:

terminator2000 astăzi la ora 15:33
nare mah nimka dami si mie id tau zana
==============================================
terminator2000 astăzi la ora 15:36
hai zana mil dai
================================
traductor astăzi la ora 15:43
n-ai ce face cu id-ul meu daca vrei ti-l dau pe al iubilului :)
===============================================
terminator2000 astăzi la ora 16:22
nu ca nus gay
=================================

Inteligenta intruchipata e in acest baiat:))))))

Continuam lista cu "milogul" Burnout


PS: NOI imi cam bat joc de voi :)) asa-i??

Mesaj pt fricosii de au intrat in NOI :
V-au folosit , V-au dat afar`=)) Ce tzeapa ati luat !

Intr-un cuvant m-am plictisit de voi v-am umilit mai ales pe tine helloman. Mi-ar fi si rushine sa ma chinui 3 zile sa iau un sat=)) La valoarea ta si a tribului mhahahahahahahahahahhahahahahahahahahah !

Care e Intrebarea voastra Noi?
stranutelu : 6 cai frumosi:))


Sunt intr-o mare roshie Si ma joc cu nervii vostrii cam in felul urmator luati sate le iau back ! Rushine pt "marele trib NOI "

Pupici pt o Latzusca :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trebuia neaparat sa ne impartasesti asta..
Da..bravo..esti un mare caracter..acum..poti sa faci chat pe messenger..
Pare asta P&P(politica si propaganda pentru tine...(daca vrei iti si desenez)(paranteza in paranteza..te oftici?:D)
Un moderator aici..
 

DeletedUser9837

Trebuia neaparat sa ne impartasesti asta..
Da..bravo..esti un mare caracter..acum..poti sa faci chat pe messenger..
Pare asta P&P(politica si propaganda pentru tine...(daca vrei iti si desenez)(paranteza in paranteza..te oftici?:D)
Un moderator aici..

Dar de ce nu pare propaganda stimabile?....La cat spam este si la cat spamezi si tu,te deranjeaza daca cineva deschide un topic nou ?

Sau facem acte de vedetism gratuit?

Felicitari ca ai deschis topic,asa ii mai atati pe marii zei ai triburilor :p
 

DeletedUser

Incep sa cred ca Dan are dreptate despre tine..
C.K.`ul tau a esuat..au ramas cativa care vor disparea in curand..ce mai vrei omule???
Go back to L9..
 

DeletedUser9837

Incep sa cred ca Dan are dreptate despre tine..
C.K.`ul tau a esuat..au ramas cativa care vor disparea in curand..ce mai vrei omule???
Go back to L9..

Scrie-mi o scrisoare in care sa imi povestesti cata dreptate are Dan,si cum s-a prabusit CK-ul,ok:))...

Pana atunci,cat timp mai sunt 2 playeri in CK,luati-le satele :)))...

Si lasati-i sa va ridice in slavi...si sa se mandreasca dupa ce au rezistat la 800 de atacuri...si cat timp au facut asta au tot dreptul din lume sa posteze...Sau orgoliul nu va mai lasa ?...In rest...fa si tu un chat pe messenger,am inteles ca esti un mare fun

Normal ca postez sa imi sustin fostii colegi ...

In rest...nu te obosi cu reply...trebuia sa intelegi dinainte asta...ar fi nesemnificativ si neinteresant pt mine:D,iar un nou post din partea ta te-ar duce intr-o pozitie mai mult decat penibila...Ce a fost de povestit s-a povestit...

Joc placut!
 

DeletedUser

Eu nu am vrut sa supar pe nimeni.. Dar au atatea arfe si figuri unii de acolo incat nici ei nu-si dau seama ... Am exagerat poate in unele chestii d-aia am si reformulat dar sunt penibili !
 

DeletedUser

Ati exagerat propaganda post mortem a celor din C.K.
Si exagerati in continuare..daca NOI a atacat , v`a scos de pe harta..ce mai vreti?
:-/
Nu C.K. umileste NOI..mai degraba oamenii care ataca cu dezinteres se fac de rusine..generalizati aiurea..

Devin ``penibil``?
Ooooo da..
:rolleyes:
 

DeletedUser6843

Scrie-mi o scrisoare in care sa imi povestesti cata dreptate are Dan,si cum s-a prabusit CK-ul,ok:))...

Pana atunci,cat timp mai sunt 2 playeri in CK,luati-le satele :)))...

Si lasati-i sa va ridice in slavi...si sa se mandreasca dupa ce au rezistat la 800 de atacuri...si cat timp au facut asta au tot dreptul din lume sa posteze...Sau orgoliul nu va mai lasa ?...In rest...fa si tu un chat pe messenger,am inteles ca esti un mare fun

Normal ca postez sa imi sustin fostii colegi ...

In rest...nu te obosi cu reply...trebuia sa intelegi dinainte asta...ar fi nesemnificativ si neinteresant pt mine:D,iar un nou post din partea ta te-ar duce intr-o pozitie mai mult decat penibila...Ce a fost de povestit s-a povestit...

Joc placut!



Incerc sa mi te imaginez pe tine cu o personalitate-NU SE POATE

Ai invocat membrii sa revina in C.K. si v`ati facut de ras.Tu ai luat 2 spionaje pe k59 si ai dat stergere cont.Ai convins lumea sa rejoace in spiritul CK si ti`ai batut joc de ei.
Culmea tot ei se cred tari. :))
Adio C.K.
 

DeletedUser

Incerc sa mi te imaginez pe tine cu o personalitate-NU SE POATE

Ai invocat membrii sa revina in C.K. si v`ati facut de ras.Tu ai luat 2 spionaje pe k59 si ai dat stergere cont.Ai convins lumea sa rejoace in spiritul CK si ti`ai batut joc de ei.
Culmea tot ei se cred tari. :))
Adio C.K.

wow imi era dor de tine miss stranutelu:))))sper sa nu te superi pe mine insa chiar vorbesc serios...
apropo cum e pe locu 4?iti aduci aminte atunci la inceput cand a aparut +SAS+ si aveam alianta ce diferenta de punctaj si calibru era intre noi
sincer nici eu nu credeam ca o sa va intrecem intr-o zi dat stii cum e
What Goes Around...Comes Around,apropo in cateva zile o sa iti fac cunostinta cu cineva poate faceti fuziune ca vad ca umbla cu aceleasi misculati ca voi.am auzit ca v-ati apucat de inobilat intern si membri activi..e adevarat? adica am primit acum cateva zile un mesaj in care se spune ca ati inceput sa obligati membri mici si activi sa cedeze satele celor mari?chiar asa rau vrei sa ne ajungi?
sper sa nu te superi si sa te accelerezi degeaba pur si simplu discutam...
cat despre C.K. ce sa zic felicitari etc etc insa nah
scuzati spamul
 

DeletedUser6843

@ cel de mai sus

Manutza de aur fi atent ce spun.Eu nu sunt sageata lui karma si tribul NOI nu este sageata nimanui.
Eu nu ling pe nimeni in dos cum faci tu.
 

DeletedUser

@ cel de mai sus

Manutza de aur fi atent ce spun.Eu nu sunt sageata lui karma si tribul NOI nu este sageata nimanui.
Eu nu ling pe nimeni in dos cum faci tu.

stiam eu ca tot limitat ramai:))))stii cum e... din moment ce nu poti da un raspuns o arzi in vrajeli...(asa fac toate mintile luminate si marile caractere)
 

DeletedUser

stiam eu ca tot limitat ramai:))))stii cum e... din moment ce nu poti da un raspuns o arzi in vrajeli...(asa fac toate mintile luminate si marile caractere)

nu trebuie sa fi mare caracater ca sa joci triburile.
Si stranutelu cred ca doar a tusit,ai grija sa nu stranute,ca o sa fie de rau atunci :)
 

DeletedUser

nu trebuie sa fi mare caracater ca sa joci triburile.
Si stranutelu cred ca doar a tusit,ai grija sa nu stranute,ca o sa fie de rau atunci :)

corect nu trebuie sa fi mare caracter.insa macar sa nu fi ipocrit:)))
e clar ca e nevoie si de calitati de genu lui:)) problema e ca patesti exact la fel la un moment dat...
cat despre stranutat e grav atunci cand stranuti frustrat...e demonstrat stintific ca poti si muri din asta:))))
 

DeletedUser6843

shoortyking: te`au primit si pe tine in clubul sagetilor de aur?:)).Ai grija sa faci tot ce ti`au ordonat pentru maine si suna baietii sa iti spuna ce replica sa dai!
ok? si cand vorbesti cu ei sa mai spui si altceva in afara de:"DA Da DA DA Da! :))

@ manutza de aur


Am auzit k ai facut transplant de creier si ca , dupa operatie, creierul te-a respins,dar poate sa spuna nimeni ca nu ai absolut nimic, pana la urma ai tone de complexe!

peseu:mai cheama 2-3 insi nu faci fata

noapte buna!
 

DeletedUser

ia auzi shoortyking... vezi ca trebuie sa imi cedezi si satele
e un ordin... vreau sa ajung M.T. din urma si nah stii cum e in razboie mi-o tot iau de la totii inobilez activi sa imi creasca si mie tribu...
ups asta e ceea ce face stranutelu.penibil din pacate si fara nici un rezultat...
apropo shoortyking uitasem sa zic ca nu te cunosc....

in rest miss stranutelu
Da di la ci te-ai luat ca sa zic pi moldoveneste...
bah si chiar nu vream sa ma cert in seara asta insa ca de obicei frustrati ma amuza:)))
dragi admini va rog nu inchideti topicu asa ne iubim eu si cu miss stranutelu...
dane atat te rog sa nu te accelerezi prea tare nu de alta da nu vreau sa te am pe constiinta...
 

DeletedUser

poate afirmatia mea i sa parut jignitoare lui stranutelu,desi nu asta a fost intentia mea,chiar i-am cerut scuze acum prin mesaj privat daca s-a simtit jignit,
pentru ca mie chiar imi place NOI,sau imi placea,nu stiu cum mai e acum,dar pot sa spun ca e unul dintre triburile cu multi membri care mi-au placut,dar dupa cum il stiam de pe celelate posturi ale sale[acum mult timp in urma] a ramas,la fel,impulsiv si direct la subiect.
Nu stiu ce face acum NOI si se pare ca locul meu nu e aici.
 

DeletedUser6843

poate afirmatia mea i sa parut jignitoare lui stranutelu,desi nu asta a fost intentia mea,chiar i-am cerut scuze acum prin mesaj privat daca s-a simtit jignit,
pentru ca mie chiar imi place NOI,sau imi placea,nu stiu cum mai e acum,dar pot sa spun ca e unul dintre triburile cu multi membri care mi-au placut,dar dupa cum il stiam de pe celelate posturi ale sale[acum mult timp in urma] a ramas,la fel,impulsiv si direct la subiect.
Nu stiu ce face acum NOI si se pare ca locul meu nu e aici.

Asa am inteles.
Atunci.Hmm:Imi cer scuze aici.
 

DeletedUser

qilindory mai bine taci,te bagi ca si ...nu am vazut sa scrie la topic ceva despre maretul SAS ,asa ca ciocu mic si joc de glezna
cat despre topic,nu cred k isi are locul,probabil ca domnsoara codite mai are vreo 50000 de puncte iar vecinii din NOI au cateva milioane,e si normal sa te chinuiesti sa iei un sat cand moral e undeva pe la 20
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus