LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

te lamuresc eu man :D
tu ai nevoie de okelari :p, ca n-ai vazut semnul de intrebare de la replica lui yettisor... daca-i aveai, vedeai si contextul, si-ti dadeai seama ca era o ironie, pt ca era prima statistica favorabila a celor din LR de f. mult timp...
 

DeletedUser

da, cred ca ne trebuie ochelari sa vedem cele doua sate care au fost luate de LR in defavoarea scitilor in 24 de ore :p:p:p pentru restul de sate care vor intra in LR o sa folosim lupa sau microscopul.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser4845

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii TLB
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 390
Tabăra 2: 376
Diferență: 14

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 9
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,484,930
Tabăra 2: 3,898,611
Diferență: 413,681

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 202,820
Tabăra 2: 70,237
Diferență: 132,583

image.php







:D oups....la naiba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

=))))))) cel mai slab player scoate iar capul pe extern. cucule,lasa-ne ma
 

DeletedUser4845

=))))))) cel mai slab player scoate iar capul pe extern. cucule,lasa-ne ma

:)) esti chiar funny :D app....nu a picat nimik azi? =)) asta e cel mai slab jucator...daca nici de la cel mai slab jucator nu poti sa iei sate dupa atatea atacuri irosite.......rezulta ca tu esti mai slab ca el :D
 

DeletedUser

daca tot ziceti ca TLB nu face parte din acest razboi atunci sa vedem o statistica LR vs Scitii:D

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 363
Tabăra 2: 296
Diferență: 67

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 9
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,272,170
Tabăra 2: 3,046,951
Diferență: 225,219

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 162,574
Tabăra 2: 70,237
Diferență: 92,337

image.php


:rolleyes:
 

DeletedUser6681

indiana18 sau indianca18 care nu e tot una.. dar e pe aproape.. linistete si nu cauta atentia acolo unde nu o vei primi, vezi cum iti fac cu ochii .. niste sate de la dony si abtinete... micuta faptura a naturi virtuale indiana sau indianca.. sau indigena.. sau ce o fi acolo la tine sa fie
 

DeletedUser

indiana18 sau indianca18 care nu e tot una.. dar e pe aproape.. linistete si nu cauta atentia acolo unde nu o vei primi, vezi cum iti fac cu ochii .. niste sate de la dony si abtinete... micuta faptura a naturi virtuale indiana sau indianca.. sau indigena.. sau ce o fi acolo la tine sa fie

doamne da` ce-mi place cand va vad disperati:D continuati tot asa;)
 

DeletedUser2786

doamne da` ce-mi place cand va vad disperati:D continuati tot asa;)

john,cum ziceam....de noi s-a mai auzit pe harta,bine ca niciodata nu cred ca vom putea ajunge ca,talibanul sau valiusha,sau shobolanul(imi e dor de tine mentore), aici ma refer la mine si la vis3z,dar tu cine naiba esti? ce catelus din die care scoate capul pe extern? voi stiti numai 0101010101 iar noi stim bere,prietenie si disctractie. ciao
 

DeletedUser

florinel the lord of war - dupa 2 incercari ( esuate ) cu vreo 2 - 3000 de atacuri din partea scitilor de a lua sate de la LR ... cred ca in ... ghici :rolleyes:


si aici te lauzi domnule freesoul ca voi aveti definitia distractiei, sau a vietii personale ? off off
 

DeletedUser2786

florinel the lord of war - dupa 2 incercari ( esuate ) cu vreo 2 - 3000 de atacuri din partea scitilor de a lua sate de la LR ... cred ca in ... ghici :rolleyes:


si aici te lauzi domnule freesoul ca voi aveti definitia distractiei, sau a vietii personale ? off off

canta ma la alta masa. imi pare rau de tine,esti trist
 

DeletedUser

florinel the lord of war - dupa 2 incercari ( esuate ) cu vreo 2 - 3000 de atacuri din partea scitilor de a lua sate de la LR ... cred ca in ... ghici :rolleyes:


si aici te lauzi domnule freesoul ca voi aveti definitia distractiei, sau a vietii personale ? off off

in bine sigur :) de ce te framanta, ti-e teama ca de ajungem la inamici invinsi? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Indiana sau indianca 18 ani varsta majoratului pe care si-o doreste .. simte o nevoie acuta de atentie de bagare in seama.. un sfat pentru ea

Cauta atentie la prietenul tau .. sau prietena ta depinde de inclinatii ( nu te judec ) eu/noi nu ti-o oferim

Semnez in numele barbatilor care pot si fac ce vor

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dianagal
Member


Adaugă data: 09.12.2007 #538 Ieri, 23:18:04 Sus
Quote:
Text original Rosito
florinel the lord of war - dupa 2 incercari ( esuate ) cu vreo 2 - 3000 de atacuri din partea scitilor de a lua sate de la LR ... cred ca in ... ghici


si aici te lauzi domnule freesoul ca voi aveti definitia distractiei, sau a vietii personale ? off off

in bine sigur de ce te framanta, ti-e teama ca de ajungem la inamici invinsi?



nu diana, :) DIE prin purtatorul de cuvant ~rosito~ face galerie LR-ului pentru miercuri cand se pare ca vor ajunge pe satele noastre mii de atacuri, asta intre orele 12:00 si 00:00 ( cam mare intervalul dar de...strategie LR ) de asta incearca sa ne tot explice ca se invarte roata. se pare ca noi nu intelegem "puterea LR-ului" de a trimite scitii la marginea hartii. :):):)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus