~HL~ vs AE

DeletedUser

Doresc sa va informez ca incepand din data de 25 ianuarie, orele 00:00 tribul ~HL~ declara oficial razboi celor din AE.

Motivul razboiului...simplu...NGA (AE) a sprijinit AKI in timpul razboiului ~HL~ vs AKI si a atacat ~HL~.

Avem rugamintea fata de toate triburile sa nu primeasca niciun membru AE pe perioada razboiului.

Fie ca cei mai buni sa castige!
Bafta tuturor!

conducerea ~HL~
 

DeletedUser

Motivul razboiului...simplu...NGA (AE) a sprijinit AKI in timpul razboiului ~HL~ vs AKI si a atacat ~HL~.

[/B]

Nu generaliza. Din ce stiu eu doar gibrail a primit sprijin de la cativa membri AE pentru ca si el la randul lui i-a ajutat. In schimb wally, sarmaticus, uninger si altii fosti HL erau sprijiniti masiv de AE, dupa cum chiar bygu mi-a zis.
Sa nu mai vorbim de circularele trimise in WHIND pentru sprijin la baciuradu si niszip :)

Fie ca cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser

ma intreb cand veti avea curajul sa va luati de un trib de rangul vostru ?... nu va e rusine, voi, trib de rangul 2 , sa declarati razboi unui trib de rang 12 ? cred ca asta spune totul despre nivelul vostru ....


AE , mult succes in acest razboi !
 

DeletedUser

AE , mult succes in acest razboi !


...zise tabara pierzatoare !!(e vreo dedicatie postmortem?):cool:

Cand erai in AKI,din cate imi aduc aminte vroiati sa zdrobiti un trib mai mic cu mult ca voi..OLIMP....apoi dintr'o data v'ati trezit in razboi cu noi si ulterior ati renuntat la a mai exista.
E vreo problema ca va incalecam amicii?
De batut ne'am batut mereu cu triburi mai tari ca noi (ma refer ca pozitie in clasament) si desigur am castigat.
Vrei sa fac lectii de istoria lumii 1 cu tine?....ei bine nu o sa o fac pentru ca se pare ca ai jucat degeaba fara sa acumulezi nimic.
 

DeletedUser12831

au declarat, bine. de ce se fac din nou probleme?

fie ca cel mai bun sa castige. sa nu dea domnu ca cineva din voi sa dat stergere.. :D
Succes!
 

DeletedUser

parca e pe la judecatorie de se aduc dovezi




Jupane o dam pe latura diplomatica aici pe extern sa vada lumea ca le stim si pe astea....
dar pentru unii ca tine nici macar nu cautam sa inventam dovezile daca iti vrem scalpul,te ardem si gata.......
si uite asa pe k43 unde nu prea existam suntem pe primul loc....
iar tu nu te mai baga in seama pe topicul asta mai bine limiteaza sprijinul catre AE ca daca te prindem esti mort(oricum esti mort:D).
 

DeletedUser5673

Jupane o dam pe latura diplomatica aici pe extern sa vada lumea ca le stim si pe astea....
dar pentru unii ca tine nici macar nu cautam sa inventam dovezile daca iti vrem scalpul,te ardem si gata.......
si uite asa pe k43 unde nu prea existam suntem pe primul loc....
iar tu nu te mai baga in seama pe topicul asta mai bine limiteaza sprijinul catre AE ca daca te prindem esti mort(oricum esti mort:D).

oricine poate sa scrie pe forumu asta . tu deja ai depasit limita e numa un joc
 

DeletedUser5151

Mai aveti de unde lua sate moca mai baieti? :))) sa va umflati in puncte, sa vedem cine e pe primu loc, cine e pe primu loc?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~HL~
Players:

Side 2:
Tribes: AE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 278
Tabăra 2: 28
Diferență: 250

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 5
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,271,617
Tabăra 2: 132,480
Diferență: 2,139,137

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 368,456
Tabăra 2: 13,909
Diferență: 354,547

image.php
 

DeletedUser

Mai aveti de unde lua sate moca mai baieti? :))) sa va umflati in puncte, sa vedem cine e pe primu loc, cine e pe primu loc?

cand se termina alea din AE o sa le luam pe ale tale ca prea esti tare in gura iar ca jucator nu iti face pielea doi bani.
te vad eu.:cool:
 

DeletedUser5151

parerea ta ;)

dar nu si parerea altora ;)

Cu tine nu am avut nici un contact in afara de forumul extern. Asa ca nu ai de unde sa sti :)
 

DeletedUser

parerea ta ;)

dar nu si parerea altora ;)

Cu tine nu am avut nici un contact in afara de forumul extern. Asa ca nu ai de unde sa sti :)


Si iti doresti sa te vizitez?! Nu de alta dar sa avem "contact",sa ne cunoastem mai bine!!!Adica mai ales eu sa iti cunosc satele!?!:cool:
Te mai gandesti si ma anunti ca eu sunt o fire tare sociabila!:D
 

DeletedUser5151

Poate in alta lume :)


ce sociabili suntem :))) =)) :p

o seara placuta in continuare cu innobilarile
 
Sus