Respectarea PNA-ului

  • Autor subiect DeletedUser11978
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11978

Acum cateva luni am decis ca familia Justice sa faca PNA cu ~EC~. PNA-ul trebuia sa se incheie pe 30.01.2009 dar se pare ca un membru cu mult orgoliu s-a gandit sa atace inainte de sfarsitul PNA-ului. O sa postez un raport sa va dati seama de anumiti jucatori de pe lumea clasica.

Titlu trimis mai departe adaescu atacă blu3 (514|509) modificarea numelui
Expediat 27.01.09 17:04
Trimis mai departe în data de: 27.01.09 19:40
Trimis mai departe de către: xxx
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-8.6% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: adaescu
Sat: just61-ratonul3 (515|503) K55

Număr: xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx
Pierderi: xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx

Apărător: blu3angel
Sat: blu3 (514|509) K55

Număr: xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx
Pierderi: xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx xxx


Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul xx la nivelul xx

Introdu trupele în simulator

Introdu trupele supravietuitoare în simulator


Dupa cum observati este vorba de jucatorul adaescu. Acum am si eu o intrebare pentru conducatori tribului ~EC~ vi se pare normal ce se intampla? Aceasta intrebare nu se adreseaza lui adaescu ca lui i se pare normal.

Vreau sa afle toti jucatori de pe lumea clasica cum se respecta diplomatia intre triburi...
 

DeletedUser

vai vai park jucati de ieri triburile :) ce sa mai zic de faptu ca traiesti cu frica unei tzepe in viata de zi cu zi de cand te nasti in tara asta...

voi sunteti buni.... dovediti asta si rupetii chiar daca au avantajul elementului surpriza

hai multa bafta la joc

2.6. Verificati textul inainte de a posta. Astfel va puteti asigura ca este usor de citit si poate fii inteles de catre ceilalti membrii ai forumului.Greşelile întâmplătoare/ocazionale sunt acceptabile, dar nu şi cele care indică lipsa oricărei strădanii de a scrie un text lizibil. Incalcarile repetate ale acestei reguli pot duce la un avertisment.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.
---2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11978

vai vai park jucati de ieri triburile :) ce sa mai zic de faptu ca traiesti cu frica unei tzepe in viata de zi cu zi de cand te nasti in tara asta...

voi sunteti buni.... dovediti asta si rupetii chiar daca au avantajul elementului surpriza

hai multa bafta la joc

Daca imi aduc bine aminte este un joc iar daca nici in joc nu au caracter ce sa mai zic in viata reala...

Daca ei sau mai bine zis el nu respecta anumite reguli nescrise a acestui joc asta nu inseamna ca trebuie sa ne patam si noi...
 

DeletedUser

As dori sa stiu si cu ce trupe a atacat. Nu inteleg de ce au fost si ele trecute cu XXX
 

DeletedUser11978

As dori sa stiu si cu ce trupe a atacat. Nu inteleg de ce au fost si ele trecute cu XXX

cand am spus ca ataca crezi ca imi place sa vorbesc aiurea, daca vrei contacteaza-ma pe joc si ti-l trimit, nu e bine sa postez trupele din sate aici.
 

DeletedUser

cand am spus ca ataca crezi ca imi place sa vorbesc aiurea, daca vrei contacteaza-ma pe joc si ti-l trimit, nu e bine sa postez trupele din sate aici.

Trupele atacatorului nu cred ca sunt un secret. Trupele de aparare pot fi, dar cele de atac nu. Eram doar curios cu ce trupe a atacat, nu am zis ca nu te cred :)
 

DeletedUser5712

Davy ce faci tata unde am vorbit noi ca o sa ramai? :D mult succes in continuare
 

DeletedUser10256

Cand se termina PNA-ul? cand incepe marele razboi mondial?:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus