nerespectare alianta JUST-300

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18218

ma abtin sa zic niste lucruri ca inca am respect pentru unii..ati auzit nomazilor?da-ti in "prietenii" din just pana va plictisiti ca just incalca regulile nu voi..celel mai mari tampenii pe care am putut sa le citesc..tu te crezi cand scrii?
 

DeletedUser

Vreau sa mi se demonstreza ca sunt refugiata. Atata timp cat din data de 22.01.2009 nu am mai avut nici macar un spionaj din partea familiei justice, nu mai spun sa imi ia sate, nu are nimeni nici un drept sa spuna asa ceva. Daca "dragutii" o demonstreaza prin rapoarte ca eu am fost atacata de ei in perioada 22.01.2009 pana in 27.01.2009 ora 20.16. atunci...
 

DeletedUser18218

Vreau sa mi se demonstreza ca sunt refugiata. Atata timp cat din data de 22.01.2009 nu am mai avut nici macar un spionaj din partea familiei justice, nu mai spun sa imi ia sate, nu are nimeni nici un drept sa spuna asa ceva. Daca "dragutii" o demonstreaza prin rapoarte ca eu am fost atacata de ei in perioada 22.01.2009 pana in 27.01.2009 ora 20.16. atunci...

aveau nevoie sa isi asigure spatele ca sa te poata scoate dupa harta..dura mult si nu vroiau si razboi cu voi si cu ~ec~ si ~nmz~ ca era "grele" toate 3 desi ar fi fost ceva corect 3 vs 3...8->
 

DeletedUser

refugiat este un jucator atacat de un trib sau considerat un permanent dusman...din moment ce noi nu am vrut sa fie acceptat in 300 alaturi de alti jucatori dar cei din 300 au continuat sa ii tina in trib consider ca ei sunt refutgiati si 300 trib ce incalca un tratat...deci...raspunsul e unul singur[/qoute]

Sa inteleg ca este cum am spus eu mai sus..... este o definitie care se tot schimba dupa bunul plac al unui trib?

e veche de cand exista triburile.ro
 

DeletedUser

Vreau sa mi se demonstreza ca sunt refugiata. Atata timp cat din data de 22.01.2009 nu am mai avut nici macar un spionaj din partea familiei justice, nu mai spun sa imi ia sate, nu are nimeni nici un drept sa spuna asa ceva. Daca "dragutii" o demonstreaza prin rapoarte ca eu am fost atacata de ei in perioada 22.01.2009 pana in 27.01.2009 ora 20.16. atunci...

lunga perioada....au fost toti la bauta ca in perioada aia am dat eu de baut...a fost un eveniment special :p
 

DeletedUser

Vreau sa mi se demonstreza ca sunt refugiata. Atata timp cat din data de 22.01.2009 nu am mai avut nici macar un spionaj din partea familiei justice, nu mai spun sa imi ia sate, nu are nimeni nici un drept sa spuna asa ceva. Daca "dragutii" o demonstreaza prin rapoarte ca eu am fost atacata de ei in perioada 22.01.2009 pana in 27.01.2009 ora 20.16. atunci...

tu esti la capitolul de dusman personal al familiei

ma abtin sa zic niste lucruri ca inca am respect pentru unii..ati auzit nomazilor?da-ti in "prietenii" din just pana va plictisiti ca just incalca regulile nu voi..celel mai mari tampenii pe care am putut sa le citesc..tu te crezi cand scrii?

eu beau bere, tu?

aveau nevoie sa isi asigure spatele ca sa te poata scoate dupa harta..dura mult si nu vroiau si razboi cu voi si cu ~ec~ si ~nmz~ ca era "grele" toate 3 desi ar fi fost ceva corect 3 vs 3...8->

alt bagator de seama...mor de ras :D:D:D


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (10 members and 2 guests)
aquilla, anisia, backfromhell, bric, drPM, guvidu22, panzerul, razvan89, Thebossnr1

ce audienta...slabut...:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e totusi un joc de razboi...mai citeste arta razboiului de sun tzu sau de Niccolo Machiavelli

Si.... in aceiasi bibliografie sunt si niste idei si concepte foarte interesante despre onoare, cuvant si respect! Atat fata de aliati cat si despre dusmani!
 

DeletedUser18218

tu esti la capitolul de dusman personal al familiei



eu beau bere, tu?



alt bagator de seama...mor de ras :D:D:D


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (10 members and 2 guests)
aquilla, anisia, backfromhell, bric, drPM, guvidu22, panzerul, razvan89, Thebossnr1

ce audienta...slabut...:D:D:D

stai sa "revin din vacanta" sa vezi ce bagator de seama iti dau eu
 

DeletedUser13545

asd

In ciuda faptului ca tribul 300 mai are inca alianta cu tribu just in aceasta noapte bric a dat peste 80 de atacuri de la el si de la razvan89. dupa ce ca mi-a luat 8 sate si mai am inca 30 de atacuri de la ei, intervin acum si probleme de server. nu am putut sa actionez sub nici o forma. nu mai puteam sa imi trimit sprijin. trupele mele erau soacse din sate si nu se mai intorceau. chiar atata bataie de joc sa fie?


nu a dat bric sji de pe contul meu am dat eu :D :)) =)) ..
 

DeletedUser

nu stiam ca daca pierzi un sat, esti refugiat toata viata, mai nou.

se pare ca fiecare face regulile cum vrea in acest joc.

sincer imi pare rau ca de la un simplu joc distractiv s-a ajuns la invidii personale si nu numai.
 

DeletedUser

Si.... in aceiasi bibliografie sunt si niste idei si concepte foarte interesante despre onoare, cuvant si respect! Atat fata de aliati cat si despre dusmani!

totul e relativ in lumea asta...tine minte, totusi exista si un cod al onoarei dar nu toti ilrespecta...tine minte ca se faceau cruciade in numele lui Dumnezeu, de parca avea vreo legatura...asa si aici...dupa ce fugi de incompetenta ta, incepi si refulezi pe extern :D:D:D...asta e viata, cand te loveste te loveste...e totusi un joc dar se pare ca pentru unii e mai mult decat atat...eu am popcorn bere si mor de ras...ce film interesant...comedie de altfel

nu stiam ca daca pierzi un sat, esti refugiat toata viata, mai nou.

se pare ca fiecare face regulile cum vrea in acest joc.

sincer imi pare rau ca de la un simplu joc distractiv s-a ajuns la invidii personale si nu numai.

hai nu o mai da cotita...unde-ti este demnitatea?

stai sa "revin din vacanta" sa vezi ce bagator de seama iti dau eu


deja sunt ud la chiloti...te pomenesti ca vii peste mine in casa si ma bati...sa-ti dau adresa?
 

DeletedUser10256

acest topic nu isi mai are rost... ci ar trebui facut un nou topic 300 contra JUST:D
Gata cu vorbaraia... treceti la fapte:p
 

DeletedUser

Relativ sunt eu, esti tu!

Dar onoarea nu este relativa!
Refularea si razbunarea e arma prostior!
 

DeletedUser

anisia, la asta ce raspunzi?

Challenger - actele jucatorului

Sau aveti impresia gresita ca familia Justice isi schimba diplomatia dupa neasemuitele miscari "tactice" ale maretei d-voastre fapturi? :D
Ati auzit de termenul "victime colaterale"? :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus