LR vs ~TOR~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

faptul ca tribul pe care el il comanda il domina clar pe al tau spune multe...


adevarat, lr domina tribul tor si l6 la un capitol :
copilasi cu gura mare si fara ocupatie care dupa o bere fac ca toti dracii cand e vorba sa dea un PM.
app si am un mesaj ptr last warrior, care il fac public :
"Condoleante, iti canti singur prohodul."
 

DeletedUser12439

se pare ca fara jigniri nu puteti.stefane ca diplomat al tribului tau te rog incearca sa-ti "slefuiestii" colegii.am stabilit odata o treaba.iar celalalt "domn" nu merita replica.

iar in legatura cu the last warrior daca nu va convine discutia cu el si spuneti ca va aduce injurii exista posibilitatea numita tichet.e simplu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu am nevoie de replica dumitale, cel mai bine tine-o ptr sufletelul tau.
 

DeletedUser

se pare ca fara jigniri nu puteti.stefane ca diplomat al tribului tau te rog incearca sa-ti "slefuiestii" colegii.am stabilit odata o treaba.iar celalalt "domn" nu merita replica.

iar in legatura cu the last warrior daca nu va convine discutia cu el si spuneti ca va aduce injurii exista posibilitatea numita tichet.e simplu.

Se pare ca ne-am inflamat pe-aici. OK, si eu sunt de acord. Haide sa nu ne jignim. Pastram notele ironice, ne mai facem cate-o aroganta, ca asa e bine, frumos si corect, pentru ca e totusi un razboi. Nici eu nu vreau sa ajungem atat de departe incat sa ne aruncam cuvinte grele in fata. E totusi un simplu joc si nu e cazul sa ne ambalam mai mult decat e cazul. Macar noi, cei care cat de cat mai populam forumul asta.
Cu cel mai al dreacu' respect, IO, Alex intaiul, ImperaTOR, DiplomaTOR, AtacaTOR, AparaTOR, GuvernaTOR, ImpaciuiTOR si IronizaTOR si, intai de toate, doar un simplu membru TOR!
 

DeletedUser12439

vezi ca imperator e luat.trebuie sa platesti taxa de timbru ca sa-l ai.
 

DeletedUser

mda. rahat... ce pot sa zic? asta e, imi retrag titlul pe care mi l-am acordat singur, pe nedrept, si cu nesimtire. Sa nu ma spui. ;)
 

DeletedUser

adevarat, lr domina tribul tor si l6 la un capitol :
copilasi cu gura mare si fara ocupatie care dupa o bere fac ca toti dracii cand e vorba sa dea un PM.

bine, hai sa te bag si pe tn in seama
DA va batem si la capitolul asta (gata, te simti mai bine?:D)
Dar din pacate pt voi, comportamentul verbal nu tine capul de afis, ci statisticile si clasamentele...asa ca revin-o cand nu mai sunteti dominati statistic;). poate mai inventati niste capitole la care ne bateti, cum ar fi maturitatea:rolleyes: sau inteligenta:rolleyes:. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Buna seara !!!


Primul punct il etalez simplu : Orice membru din tribul LR are datoria sa isi reformuleze frumos vocabularul si ceea ce am scris pe circulara sa faca bine si sa inceteze conversatii si acuze .
2. Domnule " raul82io , doar o vorba am sa-i zic : singura ta greseala e ca te bagi aiurea si ai incercat sa invoci motive absurde prin copy/paste la adresa tribului ~ARM~ , da te intreb acum de ce nu ai dat tot dialogul daca ai fost atit de bun sa imbarligi ? Ca fac insinuari la tribul ~ARM~ ?

Oare cind o sa-si dea seama tribul ~ARM~ ca a adus in trib numai " trompetisti " si care nu stiu decit sa "minta" pentru a fi mareti in fata unor oameni din conducerea de acolo .
3. Domnule Stefan cel Mare I oare mai ai mesajul ala cand ti-am zis de deschiderea razboiului contra la ex-BURN ? care sint motivele ? Arata si mie elanul tau cand mi-ai dat un raspuns concret in aceasta privinta si am scris dupa cite imi aduc aminte la toata conducerea voastra ...

a). din cauza fuziunii fostilor membrii BURN
b). manevrarea voastra imperfecta contra razboiului care l-ati purtat impreuna cu LIGHT asupra unui trib si ati cerut ajutorul lor ca sa nimici un dusman comun
c). lipsa voastra de dialog
d). Intreaba mai bine pe Elite-Warrior daca am fost vreodata pervers ceea ce stiti sa aduceti acuze .

Ar mai fi multe de zis dar pentru ultima oara zic membrilor care au cont aici din tribul LR , sa se abtina de la orice comentariu absurd .

Stefan Cel Mare I , mai scriu aici o data ca sa vada toata lumea ca poate cind ti-am dat ultimul mesaj la fel de cooperant ai fost a in a etala un raspuns macar ceea ce sincer denota lipsa celor 7 ani de acasa in primul rand ... scriu aici ca sa inteleaga toata lumea si sa nu crezi ca de frica s-au facut aliantele .

Cand s-a facut fuziunea dintre Fostul Trib =AXE= si C.M.R s-au pastrat clar ambele diplomatii , mai vrei detalii ?
Nu ma mai acuza pe mine ca eu fac magarii prin innobilari interne si ca nu stiu sa atac , sincer cand atac imi place sa distrug aparare si nu sa iau sate , nu cum faceti voi cei din conducere cum apare pe galben " hat " pe el ... sau sa vedem un istoric frumos al vostru la innobilari interne ?

Asadar incetati a mai fi complotisti , ca idee :

the last warrior în data de 02.02. la ora 00:37
Eu cel putin cindva am zis clar , ca din cauza fuziunii nu sintem noi de vina ci voi ... daca mergeati pe " fesul " vostru mai ziceam , ajungeati undeva , dar mai mare imi e grija de tribul meu decit inactivii vostri si innobilarile voastre secundare ca sa tot urcati in sus ... eu nu v-am dorit raul cum incercati voi manevre de culise mereu .


the last warrior în data de 02.02. la ora 00:31
si aliantele sau pastrat de cind s-a facut fuziunea si asa au ramas ... asa ca nu te vad inca atit de smecher incat sa te simti bazat 1 vs 1 fara sprijin de la trib si fara atacuri in haita , daca vrei sa o facem personal amindoi , te invit 1 vs 1 daca te bazezi pe tine ...



Eu pastrez mesajele , poate in unele mesaje oi fi jignit nu zic nu dar nu am jignit in mod insistent sau involuntar ceea ce cred ca sintaxa cuvintelor mele cum ati inteles voi , o sa intelegeti limba romana cand o sa intelegeti si cele 1000 de sensuri a dialogului sau cuvintelor pe care le scriu ...

+ manevrarea perpetua a unui trib si acuze ca pregatesc al doilea razboi ..

Pe viitor va rog asa daca stiti ce inseamna cresterea aia data de parinti si educatia care ati primit-o cred ca nu ati uitat de ea si sa fiti mai domni pe viitor .

P.S. : Misiunea mea contra tribului Ex-Burn actual ~TOR~ prin incapatinarea voastra se va incheia doar atunci cand veti disparea de pe harta in rest nu ma intereseaza familia din care face parte tribul LR si razboaiele actuale ale diferitelor familii si aliante din jurul meu .

Am zis clar si repet si aici pe forumul extern , diplomatia unui trib cade doar daca eu atac primul , cand o sa vedeti : Toporul indreptat catre un trib aliat si jucator dintr-un trib aliat , vii si ma intrebi dar pina sa vii sa ma intrebi , deschid mesajul si scriu la diplomatul lor asa cum ti-am zis si tie , marete diplomat ...

Spor la certuri si la ce va mai doriti voi .

-= Tribul LR nu e condus de cruciatu sau de rrrychi ci de the last warrior , un fost jucator de pe lumea 3 si **-a lui crip1 ca mi-am adus aminte de cum jucam pe lumea 3 , posibil dar ceea ce mi-am dorit a fost sa dau tribul BURN jos , nu joc de multa vreme triburile cum zic unii ca au jucat tribal si alte asemanatoare site-uri si mi se dadeau rotofei , posibil boggy ma stie de pe lumea 3 la granita cu k87 cat am putut tine piept cu contul cyberedy la scitii si nu au luat un sat de la mine asa ca nu mai imi zice mie domnule stefan cel mare I , esti un plagiat al istoriei , nu vei fi ca acel mare conducator de osti moldovene ... daca il simt , nu dau ca altii injuraturi pe privat si imi tocesc creierii si sparg pachetul de tigari si imi iau prietena la cearta au la bataie cum a mai facut-o unu recent pe lumea 6 . Cand s-a terminat duel-ul : LR vs ~TOR~ si terminarea lui atunci voi da si eu stergere cont sau imi va lua cineva satele .
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 6
Diferență: 29

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 2
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 312,623
Tabăra 2: 61,371
Diferență: 251,252

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,015
Tabăra 2: 19,284
Diferență: 39,731

image.php


Sa mai inveselim atmosfera.:D
 

DeletedUser12439

oups. iete ca vine statistica.dupa o cuvintare asa de lunga cu atitea pilde adinci revenim la lucrul de baza.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: ~TOR~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,469
Tabăra 2: 2,642
Diferență: 827

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 246
Tabăra 2: 73
Diferență: 173

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 31,055,843
Tabăra 2: 18,546,147
Diferență: 12,509,696

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,628,203
Tabăra 2: 708,707
Diferență: 1,919,496

image.php




Dintotdeauna :) e bine asa ? :)
 

DeletedUser13059

Suntem mai buni ca voi. Atat am avut de spus!;)Daca tu ai ceva dovezi ca sunteti mai buni ca noi te rog sa mi le arati.



unde ii ala din LR care zice ei nu se cred buni si blabla ? ...... ca vad ca sa inselat inca odata ;) voi cei din LR nu vedeti ca sunteti disperati dupa sate si daca aveti un mic avans deja va credeti in rai ... stati calmi si voi si pregatitva pt vendeta ;)
 

DeletedUser

Buna seara !!!

3. Domnule Stefan cel Mare I oare mai ai mesajul ala cand ti-am zis de deschiderea razboiului contra la ex-BURN ? care sint motivele ? Arata si mie elanul tau cand mi-ai dat un raspuns concret in aceasta privinta si am scris dupa cite imi aduc aminte la toata conducerea voastra ...

a). din cauza fuziunii fostilor membrii BURN
b). manevrarea voastra imperfecta contra razboiului care l-ati purtat impreuna cu LIGHT asupra unui trib si ati cerut ajutorul lor ca sa nimici un dusman comun
c). lipsa voastra de dialog
d). Intreaba mai bine pe Elite-Warrior daca am fost vreodata pervers ceea ce stiti sa aduceti acuze .

Ar mai fi multe de zis dar pentru ultima oara zic membrilor care au cont aici din tribul LR , sa se abtina de la orice comentariu absurd .

Stefan Cel Mare I , mai scriu aici o data ca sa vada toata lumea ca poate cind ti-am dat ultimul mesaj la fel de cooperant ai fost a in a etala un raspuns macar ceea ce sincer denota lipsa celor 7 ani de acasa in primul rand ... scriu aici ca sa inteleaga toata lumea si sa nu crezi ca de frica s-au facut aliantele .

Cand s-a facut fuziunea dintre Fostul Trib =AXE= si C.M.R s-au pastrat clar ambele diplomatii , mai vrei detalii ?
Nu ma mai acuza pe mine ca eu fac magarii prin innobilari interne si ca nu stiu sa atac , sincer cand atac imi place sa distrug aparare si nu sa iau sate , nu cum faceti voi cei din conducere cum apare pe galben " hat " pe el ... sau sa vedem un istoric frumos al vostru la innobilari interne ?

Asadar incetati a mai fi complotisti , ca idee :

the last warrior în data de 02.02. la ora 00:37
Eu cel putin cindva am zis clar , ca din cauza fuziunii nu sintem noi de vina ci voi ... daca mergeati pe " fesul " vostru mai ziceam , ajungeati undeva , dar mai mare imi e grija de tribul meu decit inactivii vostri si innobilarile voastre secundare ca sa tot urcati in sus ... eu nu v-am dorit raul cum incercati voi manevre de culise mereu .


the last warrior în data de 02.02. la ora 00:31
si aliantele sau pastrat de cind s-a facut fuziunea si asa au ramas ... asa ca nu te vad inca atit de smecher incat sa te simti bazat 1 vs 1 fara sprijin de la trib si fara atacuri in haita , daca vrei sa o facem personal amindoi , te invit 1 vs 1 daca te bazezi pe tine ...



Eu pastrez mesajele , poate in unele mesaje oi fi jignit nu zic nu dar nu am jignit in mod insistent sau involuntar ceea ce cred ca sintaxa cuvintelor mele cum ati inteles voi , o sa intelegeti limba romana cand o sa intelegeti si cele 1000 de sensuri a dialogului sau cuvintelor pe care le scriu ...

+ manevrarea perpetua a unui trib si acuze ca pregatesc al doilea razboi ..

Pe viitor va rog asa daca stiti ce inseamna cresterea aia data de parinti si educatia care ati primit-o cred ca nu ati uitat de ea si sa fiti mai domni pe viitor .

P.S. : Misiunea mea contra tribului Ex-Burn actual ~TOR~ prin incapatinarea voastra se va incheia doar atunci cand veti disparea de pe harta in rest nu ma intereseaza familia din care face parte tribul LR si razboaiele actuale ale diferitelor familii si aliante din jurul meu .

Am zis clar si repet si aici pe forumul extern , diplomatia unui trib cade doar daca eu atac primul , cand o sa vedeti : Toporul indreptat catre un trib aliat si jucator dintr-un trib aliat , vii si ma intrebi dar pina sa vii sa ma intrebi , deschid mesajul si scriu la diplomatul lor asa cum ti-am zis si tie , marete diplomat ...

Spor la certuri si la ce va mai doriti voi .

-= Tribul LR nu e condus de cruciatu sau de rrrychi ci de the last warrior , un fost jucator de pe lumea 3 si **-a lui crip1 ca mi-am adus aminte de cum jucam pe lumea 3 , posibil dar ceea ce mi-am dorit a fost sa dau tribul BURN jos , nu joc de multa vreme triburile cum zic unii ca au jucat tribal si alte asemanatoare site-uri si mi se dadeau rotofei , posibil boggy ma stie de pe lumea 3 la granita cu k87 cat am putut tine piept cu contul cyberedy la scitii si nu au luat un sat de la mine asa ca nu mai imi zice mie domnule stefan cel mare I , esti un plagiat al istoriei , nu vei fi ca acel mare conducator de osti moldovene ... daca il simt , nu dau ca altii injuraturi pe privat si imi tocesc creierii si sparg pachetul de tigari si imi iau prietena la cearta au la bataie cum a mai facut-o unu recent pe lumea 6 . Cand s-a terminat duel-ul : LR vs ~TOR~ si terminarea lui atunci voi da si eu stergere cont sau imi va lua cineva satele .

Domnule lastwarrior, faci niste greseli grave. Incepand cu mesajul de care spuneai. Un singur mesaj am primit de la tine, in care imi cereai sa dau afara membrii BURN care au intrat la noi folosind un ton care mie mi-a displacut. Nu stii sa vorbesti si sa te prezinti, ce sa mai vorbesc de prezentarea ideilor, nu ai ce discuta cu mine. Simplu! Limba romana o inteleg mai bine decat tine, stai relaxat. Nu am niciun dubiu ca iti pot da lectii la orice ora doresti. Te ascunzi in spatele unui paravan pentru a-ti etala frustrarile. Get a job, get a life, get a wife si dup-aia sa vii sa imi tii mie prelegeri. Pana una alta, nu eu dau dovada ca tratez acest joc ca pe un fapt real, bine pozitionat in spatiu si timp! Sincer, nu am inteles ce ai spus despre noi si Light, cu razboiul nostru comun, in care Light ne-ar fi ajutat... Nu stiu cum sa ma fac inteles, pentru ca imaginatia ta bolnava ma face sa cred ca nu vrei sa vezi faptele evidente: noi nu am dus niciun razboi impreuna cu Light, nu stiu la ce anume te referi. Fie esti prost informat, fie esti rau voitor, fie, pur si simplu, esti atat de "prins" de amaratul asta de joc incat incepi sa fabulezi. Referitor la cei sapte ani de-acasa.... comportamentul tau pe mesageria privata din joc (cu mine si cu colegi de-ai mei) indica exact varsta la care ai inceput scoala! Scoala pe care, probabil, inca nu ai terminat-o. Si daca nu iesi din barlogul tau imaginar nici nu o vei termina. Concluzionand, pot spune ca ai scris postul de mai sus in peste 30 de minute, impreuna cu parintii ori familia, in incercarea de a evita greselile gramaticale atat de frecvente in general in scrijeriturile tale stangace de pe forumul intern, mesagerie privata ori caietele pregatitoare de clasa a II-a pe care le folosesti :)) Nu-i asa ca e frumos sa fii diplomat si sa stii sa-ti ingenunchezi adversarul din vorbe? sa il faci sa se simta umil, sa fiarba ca un rac apasand cu disperare tastatura in speranta ca poate va iesi un text mai de doamne-ajuta decat cel pe care te chinui sa-l scrii de 5 ore si nu iese nimic pentru ca, pur si simplu, esti incapabil de a lega trei cuvinte intr-o propozitie inteligibila?
Atat iti spun: m-ai jignit inca de la primul mesaj pe care mi l-ai trimis vreodata, mi-ai jignit si tribul. Nu e loc de intors. Cine ma cunoaste sau a ajuns sa ma cunoasca cat de cat, stie ca de felul meu sunt impaciuitor, nu ma aprind asa repede, ba chiar caut sa evit discutiile contradictorii in care se folosesc jigniri si acuze fantasmagorice. Si, pe langa asta, stiu sa vorbesc. TU nu mi-ai demonstrat ca ai fi demn sa iti vorbesc cum le vorbesc altora de la tine din trib care si-au castigat respectul meu! E pacat, pentru ca acum eu trebuie sa ma cobor la nivelul tau. Nu de alta, dar poate asa ne putem intelege. Nu de alta, dar tu habar n-ai sa porti o discutie. Si mai stii ceva? Degeaba ai scris o groaza in postul mai sus mentionat, ca nu ai spus nimic. Esti gol pe dinauntru ca o nuca stricata! Pun punct aici interventiei si sper ca nu mai ai nimic de comentat. Daca o faci, inseamna ca esti de-a dreptul masochist si chiar iti place sa fii umilit de oameni cu o inteligenta net superioara, in conditiile in care si doua propozitii legate de tine iti demonstreaza lacunele! Sper ca vei avea o zi buna! Macar iesi din casa, au anuntat astia 7-8 grade.
Fara pic de respect, Alex!
 

DeletedUser

bine, hai sa te bag si pe tn in seama
DA va batem si la capitolul asta (gata, te simti mai bine?:D)
Dar din pacate pt voi, comportamentul verbal nu tine capul de afis, ci statisticile si clasamentele...asa ca revin-o cand nu mai sunteti dominati statistic;). poate mai inventati niste capitole la care ne bateti, cum ar fi maturitatea:rolleyes: sau inteligenta:rolleyes:. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


iti multumesc ca m-ai bagat in seama, dar sincer nu simt nevoia sa fiu bagat in seama, in schimb tu cu statisticele tale impresionante m-ai dat gata, ai demonstrat cu argumente vagi cat esti de superior ! ! !
ce e mai rau e ca numai gura e de tine, argumentul ? semnatura ta; dai un citat celebru iar apoi il comentezi, ce vrei sa vada oamenii? cat esti de inteligent la comentarii sau citatul in sine, care ar trebui sa te reprezinte.
mai dau si eu lectii din cand in cand . . .
 

DeletedUser

In fine , fii tu mai barosan ca mine si vedem in timp eu ti-am zis dupa ce v-am spart scap de niste " copii de mlastina " ca-n Gemenii Cramp si la revedere din partea mea nu mai vezi comentarii ... m-am saturat de " tari in gura " , ti-am mai zis si-ti repet 1 vs 1 daca esti bun si stam de **-a , fara sprijin de la trib si atacuri in haita si cred ca iti dau 3 luni de existenta pe lumea asta ( 3 luni la modul cum se fac trupele ) ...
 

DeletedUser

era vorba de tribul LR sau tu habar nu ai pe ce lume traiesti ?

sa citez pe cel care a fost la voi in trib ca-mi scapa numele , de avea toate satele de atac " ne puteti ajuta contra tribului acela " ? aveam sitter si pe costyna de citeam mesajele si tu imi vii mie si-mi dai lectii de mindrie ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si-ti arat mindrie cind dau jos ~TOR~ si am terminat povestea cu tine si cu semetia asta pe capul tau sau al altor membrii , la revedere , nu mai scrie nimic despre mine ca nu mai intru sa scriu pentru simplul fapt ca pentru mine esti inexistent atit aici cit si in viata reala .
 

DeletedUser

loool... inteligentule! faptul ca te uiti la Gemenii Cramp spune totul despre varsta si capacitatea ta intelectuala! Cati ani ai? 12-13? Daca ai mai mult, inseamna ca e grav, te-ai dezvoltat doar fizic! :)) Magarus e donkey, nu donky, mai fa o meditatie, ceva... daca vrei, te ajut eu in sensul asta, ca mai stiu cate ceva... si nu te taxez, ca ne cunoastem! Colegi de-ai mei sa fuga din trib? Rebelule, atoatestiutorule... daca voiau sa fuga, erau liberi s-o faca. Crezi ca eu pot tine cu forta in trib pe cineva? Vezi cum vorbesti fara sa gandesti? De aici ajungem iar la punctul unu, unde spuneam ca te-ai dezvoltat doar fizic. Psihicul si intelectul iti sunt latente! :)) Te tot bati cu pumnii in piept ca dai jos TOR! De cand te tot lauzi si nimic. Nu am vazut de la tine sa ataci in draci sau ceva. Ataca alti colegi de-ai tai, tu esti doar gura mare si sparta. Te-ai intrebat vreodata cati de la tine nu te suporta si ar vrea sa nu mai fie cu tine in trib? Magarusule! :)))
Pardon, DONKEY!
lastwarrior, te iubim, cacatine nu gasim! :)))

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si-ti arat mindrie cind dau jos ~TOR~ si am terminat povestea cu tine si cu semetia asta pe capul tau sau al altor membrii , la revedere , nu mai scrie nimic despre mine ca nu mai intru sa scriu pentru simplul fapt ca pentru mine esti inexistent atit aici cit si in viata reala .

Permite-mi sa-ti atrag atentia ca pluralul cuvantului membru este MEMBRI! Cu un i. Doar articulat cu articol hotarat la nominativ sau acuzativ se scrie cu doi i. Am cam pus punctul pe i, nu? Deci? cum ramane cu fizicul? Asa cum spuneam eu, nu?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus