rezervari moryoka

  • Autor subiect DeletedUser5796
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

cossu

member
Scor reacție
9
lasa-ti oameni in pace...ei joaca corect :):D

asta spun si eu...noi suntem de vina...stii tu mania persecutei si teoria conspiratiei.

Ma jur (ca tot am mare chef de vorba)...daca toti cei din lista isi dau stergere cont maine (adica azi)...eu unu' ii cred ca joaca corect...si imi dau si eu odata cu ei stergere cont (desi eu is ala mic, care nu am facut mare lucru pe lumea 3 si nu trebuie sa ma ia nimeni in serios)...voi ce spuneti????

(Sa vina ban-ul pachete pachete)
 
Ultima editare:

DeletedUser

La multi ani

trebuie doar sa faca atentie sa aiba cont premium si ei ca daca nu ii baga moryoca la inobilare
:)) :)) :))
 

DeletedUser16390

ce vedeta am ajuns :))
de cand sint obligat sa stau siter daca nu vreau?
sau o fi regula ca trebuia sa stau ON pe pe siter
 

DeletedUser1630

dar...e permis ca 6 jucatori dintr-un singur trib sa fie admini?si unul din ei sa fie si printre sefi?chiar daca nu sunt admini pe l3 dar totusi,ei au ajuns admini dupa ce au intrat in scitii,ca stiti,sefa e sefa
 

DeletedUser

dar...e permis ca 6 jucatori dintr-un singur trib sa fie admini?si unul din ei sa fie si printre sefi?chiar daca nu sunt admini pe l3 dar totusi,ei au ajuns admini dupa ce au intrat in scitii,ca stiti,sefa e sefa

...stii ca....sa devii admin ai nevoie printre altele de o recomandare de la un admin in functie, doar nu o sa dea recomandari necunoscutilor...e pe de o parte normal, dar pe de alta parte e batator la ochi. Dreptatea din punctul meu de vedere e undeva la mijloc. moryoka va plati daca a gresit, asta e parerea mea. Singura diferenta intre un trib care contine admini si un trib fara admini la membrii e ca playeri-adminii pot nuanta regulile(in favoarea lor)..pt ca le cunosc f f bine...
 

DeletedUser3251

Vad ca lumea este foarte amuzata si entuziasmata, dar nu se uita in ograda proprie.

Adimnii de pe alte lumi care joaca pe lumea 3:

danutza26 Die.
Farao LR
Tolanul TDK
LordLover Scitii
andurill Scitii
janika0 Scitii
Harvester of Sorrow Scitii
TechnoRock Scitii


ex admini
ingerasa care a fost exclusa din team

iar cred ca propuneri au venit din partea mea atat pentru die cat si lr, tinand cont de o oarecare cerebralitate a unor jucatori, daca ei nu au acceptat asta nu inseamna ca nu au fost propusi, cum este cazul lui TTR care a fost propus de mine.

Revenind la diferite speculatii referitoare la contul danielei, va decide adminul care se ocupa de caz daca exista o ilegalitate sau nu.
Daniela a reintrat pe cont la ceva minute dupa ce s-a renuntat la sitter, era un cont cu jucatorul pe el si atacat de trib. Motivele? Cred ca fiecare aveti motivele voastre cand innobilati intern cu forta un jucator, iar in scitii se innobileaza prea rar cu forta si de aici rezulta ca motivele sunt mai serioase decat cele cateva sate pe care le detine.
Nici un trib de pe orice lume nu agreeaza jucatorii cu fundul in 7 parti, care sunt mai mult cu dusmanii decat cu tribul si cand sunt descoperiti asta este.

O sa asteptam decizia adminului, iar daca ea este pentru o pedeapsa o sa imi asum eu numarul de sate pentru ca a fost decizia mea aceasta innobilare.

O noapte mirifica si spor la barfe.
 

cossu

member
Scor reacție
9
Gata...eu m-am linistit...am inima impacata..exista corectitudine pe triburile..multumim Yna. Ne-ai readus speranta in viatza noastra intunecata, rece si lipsita de sens.
 

DeletedUser

:))

ooo..salut cossu vad k iar ai intrat in polemici si spuneai k nu mai vrei :)

parca trebuia sa spui ceva pe forum despre mine?;)
 

cossu

member
Scor reacție
9
ooo..salut cossu vad k iar ai intrat in polemici si spuneai k nu mai vrei :)

parca trebuia sa spui ceva pe forum despre mine?;)

1. polemici, da...asa am zis...m-am aprins putin aseara...incepe sa imi treaca...:)
2. despre tine..nu imi mai amintesc:)))m-o lasat memoria...hai ma nu mai pune la suflet..ca oricum nu-s de luat ** in seama.:)
 

cossu

member
Scor reacție
9
ca sa nu mai facem off-topic...inca nu se stie pedeapsa cinstitului nostru coleg scit???
 

DeletedUser

ce pedeapsa? pai ce, a facut ceva ilegal? deja se pregatesc scuzele ;)
 

DeletedUser

Revenind la diferite speculatii referitoare la contul danielei, va decide adminul care se ocupa de caz daca exista o ilegalitate sau nu.
Daniela a reintrat pe cont la ceva minute dupa ce s-a renuntat la sitter, era un cont cu jucatorul pe el si atacat de trib. Motivele? Cred ca fiecare aveti motivele voastre cand innobilati intern cu forta un jucator, iar in scitii se innobileaza prea rar cu forta si de aici rezulta ca motivele sunt mai serioase decat cele cateva sate pe care le detine.
Nici un trib de pe orice lume nu agreeaza jucatorii cu fundul in 7 parti, care sunt mai mult cu dusmanii decat cu tribul si cand sunt descoperiti asta este.

O sa asteptam decizia adminului, iar daca ea este pentru o pedeapsa o sa imi asum eu numarul de sate pentru ca a fost decizia mea aceasta innobilare.

O noapte mirifica si spor la barfe.

Care speculatii, cum adica daca exista sau nu ilegalitati ? Dony ce ilegalitati a facut ? a scos trupele din sate ? sau ce ? ... domnule dony actiunea de innobilat este imorala ca acel jucator a avut incredere in tine si tu ce ai facut .... vorbim de incalcarea unor reguli scrise sau de modul de interpretare a unor admini ? jocul in 2 tabere al acelui jucator pe care dony a decis sa il bage la innobilare, era moral ?

Daniela ce a facut ? intreb si eu de curiozitate, nu de alta dar nu am vazut sa cedeze sate cu una cu doua sau problema era ca totusi le pierdea si nu dadea bine ? Dony a acceptat sitter, a vazut nereguli, nu a mai intrat pe cont ... s-a dat drumu la innobilare.

moryoka a acceptat sitterul ( idem cu dony ), ca a fost activ pe cont sau nu, nu mai conteaza ... dupa ce colegii danielei s-au servit din satele ei, s-a decis innobilarea ? - parca era invers ordinea, bagi la innobilare ( cu motiv sau fara ) si pe urma sar colegii sa te atace, in print screenurile existe se vede ceea ce i s-a reprosat lui dony, ca ERA SITTER, acelas caz 2 triburi diferite, pedeapsa ? sa fie identica sau nu depinde doar de ochii jucatorului ? de tribul din care face parte unul sau altu ? cum zice cineva mai sus, deja cautati sa priviti altfel cazul, sa gasiti scuze, texte si pretexte.

E CAZ SIMILAR, EXISTA PRECEDENT ... LA CE TREBUIE SA SE MAI GANDEASCA ADMINUL ? NEMURIREA SUFLETULUI ? SAU LA BEREA DE LA TERASA CU "INCULPATUL"

in ultimul timp s-au intamplat iar prea multe lucruri ( conturi banate in LR ), cedari de sate in scitii pe care adminii nu vor sa le vada fara tichet ( chiar daca sunt constienti, chiar daca vad dovezile ), ca la romani vedem doar ce vrem ca asa e frumos ...

si pana la urma cum imi sterg si eu contul de pe acest forum ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus