Tribul ~TLD~ NU exista

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Am observat ca un istet s-a gasit sa faca pe lumea asta copiere.
Cum mi-am rugat membrii sa nu se faca pe L2 si L3 acest trib si nu s-a facut ,va anunt si pe voi dragi xerox-uri ca NU e bine sa furi ,doar pentru ca nu esti in stare sa faci.



Tribul NU are nicio legatura cu cel din lumea 1 ,sunt doar o adunatura de nubi fara imaginatie.:mad:
 

DeletedUser

daca face talibanul ~TLD~ bineinteles cu permisiunea lui valiusha vreau si eu in ucenicie pe acolo :D
 

DeletedUser

Sandu Biceps de Fier (ReCrUiTeR) :eek:

Luati-l si in L1; sigur va face treaba buna ca recruiter !
 

DeletedUser

@talibanul acum nici nu are rost e mult prea devreme , da peste vreo 2 sapt si ceva ai sa primest mesaj de la mine :D
 

DeletedUser1526

chiar si asa eu voi ramane in asa-zisul TLD.
n-au stiut ca este marca inregistrata;)

oricum ai auzit si de fair-play?
se pare ca ai ce invata, de la noi nubii:rolleyes:
 

DeletedUser

Vali, sa stai linistit. Am patit aceeasi chestie pe L2 si L3.
Am pus un nume provizoriu si am asteptat sa se dizolve singure triburile alea de incepatori, iar in doua-trei saptamani ne-am luat numele inapoi. Nici macar nu i-am contactat pe aia.
 

DeletedUser

Imi pare rau, da' fiind un trib mamut (iar eu nu sufar mamutii) mi-am permis sa-mi fac ferme din ~TLD~ :D. Sa nu ma atacati, va rog :D.
 

DeletedUser

Consider mamut (si prin urmare prea plin plin de n00bi si inactivi ca sa-mi fac griji prea mari atacandu-i) orice trib cu peste 150 de membri. Voi aveti peste 400 :).
 

DeletedUser

Dar tu ce esti nu tot noob fara imagine ai fii tu mai bun

bravo macle ti-ai dat cu firma`n cap! Tocmai, el pe celelalte lumi a pus alte nume! Nici macar singur nu se copiaza! A fost mai bun;) dar poate noobii ca el trebuie sa ii invete pe zeii ca tine sa mai caute numele mari de pe alte lumi in lista de pozitionare -> jucatori
 

DeletedUser2697

macle

ba cap eu pe alte lumi am alte conturi pe lumea 2 am al3csandr0 pe 1 gicuta pe 3 macle si pe clasica tot macle deci taci din gura dami mesaj si iti raspund. Doamne oameni astea is distrusi rau ..
 

DeletedUser

de ce nu iti vezi de treaba ta:confused:..........iar celor care au copiat cu nesimtire ar trebui sa le fie rusine:mad:........ce legion of death sunteti voi?sunteti niste noobi care vor sa foloseasca un nume pt a atrage jucatori:mad:
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus