~HL~ vs AE

DeletedUser

si unde e tribu diablo k nul vad:) defapt nu mai e d ff mult timp:)

singuri care au stat la lupta is SH si acuma uni sunt in DTS

si te sfatuiesc sa iti montezi cortu pe alt forum numa lasi is fac conturi cu alte nume sa nu se sti cine is :)

daca chiar vrei sa sti cine is itzi dau mesaj ingame ;) nu ma ascund de nimeni ;) iar domnule geniu ... DIABLO e parte din DST ;) mai bine iti tzi pliscu noobule ;)
 

DeletedUser

xena ... GPL ii conscarat ca "papagalu forumului" ;)) ... ii 0 barat la propaganda, istoria L1, joc etc :D ... eventual singura lui caracteristica ii ca spameaza peste tot si vorbeste aiurea.

asa si ??? poti sa numai comentezi de alti si sa te uiti intr-o oglinda ;) nu de alta dar vad ca esti obserdat de forum si mai ales de numele meu ;)
stai sa iti dau un autograf


si sa va fac pe plac : va mai arat ceva ;)

Side 1:
Tribes: ~HL~
Players:

Side 2:
Tribes: AE
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 226
Tabăra 2: 18
Diferență: 208

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 2
Diferență: 21

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,752,819
Tabăra 2: 95,782
Diferență: 1,657,037

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227,933
Tabăra 2: 21,429
Diferență: 206,504

image.php
 

DeletedUser

Vorbesti in calitate de membru al unui trib care primeste refugiati ?
Daca esti asa de corect de ce i'ati primit la voi stiind regulile unui razboi?
Sa inteleg ca Sof-a este "mama ranitilor" sau ca alergati cu limba scoasa dupa puncte?Inclin spre a doua varianta....nu ati jucat niciodata fair play...dar ce vorbesc eu cu tine,dupa cum chiar tu ai spus,nu reprezinti nimic in Sof-a doar joci cum iti canta "aia mai mari"...app pe tine cand te inobileaza sefii tai?!?:cool:

CATA INFATUARE INTR-O SINGURA FIINTA. :eek:
eu personal nu am plecat din AE de frica niciunui HL F. S-a chinuit unul din academia voastra, 3 saptamani sa-mi ia un sat, si tot n-a reusit desi avea numar de puncte dublu :D
oricum daca vroiam sa fug de HL-F ma duceam in RoD majoritar in K7 si de la care aveam invitatie.
ca tot am ajuns aici la schimbari de trib si invitatii. MUICA E O TARA LIBERA. NU AM ATAC DE LA UNUL DIN TRIBUL CU CARE SUNT IN RAZBOI 48 - 72 ORE POT SA MA CAR IN ALT TRIB. E DREPTUL MEU CA NU SUNT SCLAVUL NIMANUI ORICATE PUNCTE AR AVEA IN AMARATUL ASTA DE JOC.:mad:
Old ally New ally Time
H@IT@ ~HL~ 2008-07-20 05:05:58
INDIA H@IT@ 2007-09-12 14:23:09
HR_LS INDIA 2007-08-08 01:32:55
L.S. H_R 2007-08-01 21:36:00
Alesii L.S. 2007-06-21 21:37:19
L.S. Alesii 2007-06-21 11:21:07
Alesii L.S. 2007-06-20 21:20:10
\N Alesii 2007-05-28 03:26:48
\N FORCE1 2007-05-27 16:36:42
DACA RECUNOASTETI PERSONAJUL VA DAU CATE 1LEMN. O ARGILA SI UN FIER SIMBOLIC, SI RESPECTUL MEU :D
ORICUM FELICITARI AE. HL-F SUNTETI PATETICI. DUPA ATATA TIMP DACA LUATI CATE 20 SATE PE ZI PANA LA ANUL REUSITI SA SCAPATI DE AE ;). PROBLEMA E CA IN 27 DE ZILE NU ATI LUAT 540 SATE DE LA AE ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Jijica,ma vad nevoit sa'ti raspund punct cu punct.

Referitor la triburile pe care spui tu ca le'am schimbat.

1.L.S.=Alesii=H_R....s'a schimbat denumirea tribului datorita fuziunilor de la vremea respectiva.

2.Prima schimbare de trib intr'adevar este cand am intrat in INDIA

3.H@IT@-trib infiintat de mine

4.~HL~=H@IT@+LEGIO-fuziune


Esti constient si cred ca iti dai seama ca explicatia pe care ti'am oferit'o am facut'o din respect fata de varsta ta,daca este cea reala.

Cat priveste atacurile date de nu stiu cine pe tine sau cate sate ia HL nu stiu carui trib nu iti voi oferi nicio explicatie pentru ca se termina serverul amice si nu mai pot gusta din placerea jocului.

Hai ca ti'ai gasit tabara unde sa intrii,in SOF-a....:):cool:
 

DeletedUser

ma simt onorat ca ai raspuns fiindca sincer sa fiu nu ma asteptam (nu sunt ironic si nu fac nicio gluma proasta)
multumesc pentru raspuns dar nu erau intrebari punctuale.
de obicei nu ma "razboiesc in vorbe" cu nimeni fiindca este un nonsens.
btw varsta este cea reala.
Am scris doar pentru simplul fapt ca m-am saturat ca atunci cand schimbi tribul (suntem oarecum egali :) NGA2 a fuzionat cu NGA care a fuzionat cu AE; deci am schimbat o singura data tribul din familia-AE in SOF-a); in cazul meu o schimbare, sa te acuze toata lumea: tradator, fricos, spion etc.
NU AM PLECAT DIN AE CA SA SCAP DE RAZBOIUL CU FAMILIA-HL.
p.s. ai fost rautacioasa cu apelativul jijica, dar sunt obisnuit cu "micile rautati ale fetelor" fiind farmacist si in facultate fiind singurul baiat intr-o grupa de 24 studenti;)
sa nu uit sa trimit resursele. sunt om de cuvant ;)
 

DeletedUser

jijica a scris'o un el nu o ea....nevasta'mea era plecata la piata si imi faceam si eu de cap.:cool:
 

DeletedUser

nasol momentul. e riscant. niciodata sa nu dai parola nevestei si viceversa. nu stii cum ai suparat-o (n-ai achizitionat ce trebuia ca si cadou acum 2 craciunuri) / l-ai suparat (n-ai facut ciorba buna ieri) si da o comanda proasta.
oricum daca esti baiat iti dai seama ai distrus universul interior al tuturor lab*******agii****lor din jocul asta care ejaculau precoce cand vedeau o poza cu o femeie puternica si fatala:):):)
toate bune si o seara/dimineata placuta.
p.s. sa nu uit: "pe cei care au plecat din AE in RoD de ce nu-i atacati? pe cand razboi familia-HL vs RoD fiindca au primit refugiati? am eu trupe sprijin la unii dintre ei si nu mai primesc rapoarte de ceva vreme!:)"
 

DeletedUser

HL - aki+AE 2-0

avem 2 razboaie castigate: cu aki si cu AE. Si ne mandrim cu asta.


suntem pe primul loc ca agresor , ne mandrim si cu asta.


Suntem cei mai buni.
 

DeletedUser

aki au renuntat, liderii lor au dat stergere cont.

prin asta si-au recunoscut infrangerea.
victoria apartine HL. statistica nu are valoare, conteaza doar invingatorul.
 

DeletedUser

bubule, orice razboi implica rezistenta.
poti sa fi mereu pe primul loc, daca abandonezi pierzi.
asa si aki, au abandonat si au pierdut.

victorie ptr HL !
 

DeletedUser

HL - aki+AE 2-0

avem 2 razboaie castigate: cu aki si cu AE. Si ne mandrim cu asta.


suntem pe primul loc ca agresor , ne mandrim si cu asta.


Suntem cei mai buni.

stiti care e norocu vostru? norocul prostului vorba aia...ca cei din aki majoritatea nu au mai avut timp si paote se saturasera sa va bata. si ca cei din ae au avut ghinionul de a-l avea pe bala in trib. nu am plecat de frica, cel putin eu. de cand ma stiu sunt in zone de conflict. tot ce s-a intamplat a fost pur ghinion de a cunoaste un jucator ca bala. chiar daca teoretic cifrele va avantajeaza e de prost gust sa vorbesti asa. esti de proasta calitate ca jucator nu daca pierzi cateva sate ci daca incepi si vorbesti asa. bravo esti bestial in joc un mincinos care face pna local da circulara sa-i fie blindate sate (misto rau circulara) si dupa rupe pna-ul local. esti un om bazat, de nota 10, corect si respectat. nu-i asa?
aaa apropo gazule ghici cine vine langa tine?
 

DeletedUser

Killa ti'am promis ca vei avea ocazia sa postezi pe un topic comun cu HL....Ei bine nu e asta,este altul care va avea posturi multe,chiar foarte multe incepand de pe 22.

Nu te agita degeaba,nu e treaba ta.
Aici nu imi pot exprima parerile referitoare la razboiul cu AKI,un razboi greu,un razboi in care trupa lui Gibrail are nota 100 din partea mea si tot respectul.

Aici este vorba de HL vs AE...Unde Zzzburlici are iarasi admiratia mea (de fapt nu el ci yoyolino care este pe acel cont)...un baiat tare bataios pe care nu am cum sa nu il apreciez pentru modul in care a opus rezistenta.
Desigur raportul de forte era net in defavoarea sa,de aici si zecile de sate pierdute in fata noastra...dar a luptat si lupta.
Probabil ar trebui sa scot in evidenta si meritele colegilor sai,Bygu,UnInger et compania....lupta frumos baietii,din pacate fara spor.

Acum mana de ajutor din partea SOF are menirea sa faca diferenta,insa va fi mult de munca....pana la ultimul sat va voi reaminti ca de castigat HL a facut'o de mult reusind prin propriile forte sa se ridice acolo sus,unde tu Killa iti rupi gatul ca sa ne poti vedea.

Faptul ca am avut tupeul sa ne batem cu oricine ne'a dictat interesul si am iesit castigatori a atras ura din partea celorlalti si acum cum e si normal toti se ridica impotriva ca sa ne doboare.

Dragilor,nu va fi usor ,iar daca sortii au "decretat" ca HL trebuie sa dispara nu este un capat de tara.

H@IT@ si ~HL~ vor dainui peste multe servere de acum incolo,lumea deja ne copiaza tribul pe multe lumi,dovada ca efectul s'a produs.

Eu impreuna cu baietii mei ne'am facut numarul cu voi dragi baieti tari in gura,cu toate ca mereu ne'ati lucrat pe la spate.

Insa,exista si un insa....daca cumva HL va iesi cu fruntea sus si din acest razboi,oare ce se va intampla cu cei care din aliati s'au intors impotriva?

..Rumegati'o pe asta ca veti avea multe de halit dupa.

Scuze daca s'a vrut a fi offtopic.:cool:
 

DeletedUser

faza cu zzz. ala nu lupta. telul lui e cik sa ajunga pe primul loc ca aparator, nu il intereseaza satele...minte de...
nu imi rup gatu sa ma uit cat de sus sunteti, tre doar sa dau un click. normal ca sunteti ca si puncte. lasi ca stefi de ex au fugit la voi dinainte sa fie razboi si multi de astia. vezi tu...punctele sunt doar o fatada.
 

DeletedUser

faza cu zzz. ala nu lupta. telul lui e cik sa ajunga pe primul loc ca aparator, nu il intereseaza satele...minte de....

tu nu ai de unde sa sti daca lupta sau nu zzzburlici.
pana una alta aproape tot ce am atacat eu a dat la recuperare,a recuperat,normal ca pentru putin timp,apoi a pierdut.
referitor la aparat,iti pot spune ca se apara cu indarjire,de asta il admir.
 
Sus