LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mie mi-ar fi rusine sa mai vorbesc in locul tau :cool:
p.s. tribul vostru e curat .... spalat cu ariel si uns cu toate alifiile :D


Nu am motive sa-mi fie rusine ..... deoarece vorbesc in numele meu, iar eu sunt curat din cauza ca ma spal zilnic cu sapunel! Si sunt si catifelat pentru ca folosesc si crema hidratanta :D

Sa le fie rusine celor care sunt jegosi :eek: din cauza ca nu au cei 7 ani de acasa si nu se spala pe manute :D!

In legatura cu tribul meu ...eu nu stiu daca se spala cu ariel si daca se unge cu alifie! Daca e o informatie corecta ...respecte! Daca nu e o informatie verificabila solicit sa ti se aplice o sanctiune pentru ca ai incalcat Regulamentul acestui joc :)!
 

DeletedUser

invincibilul...ce va laudati voi aici cu statistica iar in razboiul cu Die. unde mancati bataie ziceti ca statisticile nu conteaza sau ca aveti si viata reala!
PS:Imi e scarba de jucatorii de pe lumea 3

din cate stiu eu si cred ca este corect ceea ce stiu, topicul este LR vs SCITII, povestile despre sciti si die le gasesti altundeva la ~Politica si propaganda Lumea 3~si daca nu te descurci o sa te ajut la cautare. nu ne laudam cu statistica, daca ai fi fost atent era o simpla statistica fara nici un comentariu si este o realitate diferenta dintre Sciti si LR in ceea ce priveste valoarea ( nu o lauda ). daca iti este scarba de jucatorii de pe L3 serveste-te cu lamaie ajuta la greata, sau da-ti delete, sau joaca solitaire sau mai bine vezi-ti de joc si lasa-ne ....
 

DeletedUser

:)))

De renuntat am renuntat din iunie anul trecut la joc: mai urmaresc din cand in cand situatia pt ca inca am prieteni!
Cat despre concluziile la care am ajuns ele se bazeaza pe fapte: aici puneti incontinuu statistici si va ladati cu diferenta de puncte iar cand vine vorba de un razboi in care luati bataie aproape la fel de rau precum LR-ul ziceti ca nu conteaza statisticile si diferenta asta de puncte!
Side 1:
Tribes: LR
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 79,035
Tabăra 2: 62,598
Diferență: 16,437

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,098
Tabăra 2: 3,500
Diferență: 2,402

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 598,480,525
Tabăra 2: 642,380,625
Diferență: 43,900,100

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,036,705
Tabăra 2: 36,808,274
Diferență: 25,771,569

image.php



Side 1:
Tribes: Die.
Players:

Side 2:
Tribes: Scitii
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 50,258
Tabăra 2: 62,598
Diferență: 12,340

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,545
Tabăra 2: 776
Diferență: 1,769

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 466,870,094
Tabăra 2: 642,380,625
Diferență: 175,510,531

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27,356,505
Tabăra 2: 8,253,079
Diferență: 19,103,426

image.php


Pe scurt:mancati bataie!:D
 

DeletedUser

pe scurt, pe lung cum vrei tu, suntem acolo unde meritam adica pe primul loc ( si asta este o lauda ) :D
 

DeletedUser

pe scurt pe lung cum vrei tu sa zici: nu va meritati locul atata timp cat luati bataie de la locul 2!
 

DeletedUser

pe scurt, pe lung cum vrei tu, suntem acolo unde meritam adica pe primul loc ( si asta este o lauda ) :D

hmmm ....
daca ar fi admini corecti ..
nu cred ca a'ti mai fi acuma pe locu 1
dar nah ...
ce sa ii faci ...
ptr aceasi greseala noi (T.D.K. + Die. + Lr) pierdem pe putin 100 de sate...
pe cand ls-ax sau scitii pierd maxim 10 sate...
asa sa tot jucam triburile :-j
nici nu este de mirare ca multa lume vrea sa se lase...
 

DeletedUser6681

cred ca ai facut afirmatii fara fond.. atata timp cat fiecare trib are in componenta admini .. mai putin LX nu are admini.. :)....

oare .. die .. nu stie ca are admin in trib.. sa fim seriosi.. oameni buni :)


de ce .. nu stiti voi cand pierd scitii sate.. la admini pt ca noi nu facem valva..pentru atata lucru.. si nu ne aruncam .. frustrarile.. in ograda altuia..

evident veti incepe mii de cazuri.. existe .. toate aberatii ;)...

eu va doresc spor la joaca ..
 

DeletedUser

cred ca ai facut afirmatii fara fond.. atata timp cat fiecare trib are in componenta admini .. mai putin LX nu are admini.. :)....

oare .. die .. nu stie ca are admin in trib.. sa fim seriosi.. oameni buni :)

Ce am subliniat considera ca fiind o afirmatie si nu o intrebare. Die. niciodata nu a avut un admin in trib si nici nu a vrut sa ocupe vreodata vreun loc vacant de admin.

danutza26 cand era in GoW si mai tarziu in Die. era de sex feminin, iar ulterior fara sa anunte pe nimeni din trib a devenit un fel de Naomi si admin pe deasupra.

Tribul Die. nu are nici o legatura cu "noul" danutza26.

Die. isi joaca cartea CORECT pana la capat, indiferent cum va arata acel capat.
 

DeletedUser2786


Ce am subliniat considera ca fiind o afirmatie si nu o intrebare. Die. niciodata nu a avut un admin in trib si nici nu a vrut sa ocupe vreodata vreun loc vacant de admin.

danutza26 cand era in GoW si mai tarziu in Die. era de sex feminin, iar ulterior fara sa anunte pe nimeni din trib a devenit un fel de Naomi si admin pe deasupra.

Tribul Die. nu are nici o legatura cu "noul" danutza26.

Die. isi joaca cartea CORECT pana la capat, indiferent cum va arata acel capat.

da da da da....si nici selena nu trisa da. si din tdk dc au fost inchisi playeri? cand ei singuri au recunoscut (aka bmsmarinarul) ca da a trisat.

@zana maselutza se pare ca te ia si pe tine de ochi moda Adminii sunt trisori,pacat ca erai simpatic
@jeggy..nu stiu ce informatii ai tu,dar eu stiu cand playei din die au vrut sa fie admini(cand a fost marea recrutrare,cand toti puteau depune **-urile sa devina admini) si a-ti fost refuzati unii din die datorita infractiunilor comise in timp:p tzapa
 

DeletedUser6837

vis3z si alizeea din ce trib e oare? de fiecare data cand e un caz cu jucatori din T.D.K. ea il judeca si deciziile nu sunt prea bune
 

DeletedUser

da da da da....si nici selena nu trisa da. si din tdk dc au fost inchisi playeri? cand ei singuri au recunoscut (aka bmsmarinarul) ca da a trisat.

@zana maselutza se pare ca te ia si pe tine de ochi moda Adminii sunt trisori,pacat ca erai simpatic
@jeggy..nu stiu ce informatii ai tu,dar eu stiu cand playei din die au vrut sa fie admini(cand a fost marea recrutrare,cand toti puteau depune **-urile sa devina admini) si a-ti fost refuzati unii din die datorita infractiunilor comise in timp:p tzapa

@ freesoul
of >:)
izyldur a fost banat ...
a acceptat PEDEAPSa de 50 de sate...
si a ramas fara 140 de sate
da da ...
deci vezi ce buni sunt admini cu tdk :>
@ technorock si andurill
zice`ati pe alt topic ca Tolanu este admin...
da aveti dreptate...
nu stiu daca are 1 saptaman de cand este admin..
si nu este admin pe l3..
dar voi 2 sunteti admini pe l3 si jucati pe l3
lordlover la fel
of of..
normal ca nu ne comparam cu scitii ..
pentru aceeasi fapta la un player care este dusman ls-ax sau scitii ... ia pedeaspa ff mare poate chiar din indulgenta adminilor mai ne iau cateva sate in plus :D
dar cand un player din scitii sau ls-ax este banat pentru aceeasi fapta ca un player din tdk die lr...
i se ia 10 -15 sate acolo...
si alea nu la granita ca dupaia iasa urat ....
 

DeletedUser2404

noi 2 admini pe 3? adica eu cu andurill suntem admini pe 3? daca credeti asta va inselati amarnic. asta puteti sa ziceti in germania sa verifice, iar daca noi 2 suntem admini pe l3 sa ne inchida conturile, iar daca nu suntem sa iti inchida tie contu da? e usor sa arunci cu vorbe fara dovezi
 

DeletedUser2786

@ freesoul
of >:)
izyldur a fost banat ...
a acceptat PEDEAPSa de 50 de sate...
si a ramas fara 140 de sate
da da ...
deci vezi ce buni sunt admini cu tdk :>
@ technorock si andurill
zice`ati pe alt topic ca Tolanu este admin...
da aveti dreptate...
nu stiu daca are 1 saptaman de cand este admin..
si nu este admin pe l3..
dar voi 2 sunteti admini pe l3 si jucati pe l3
lordlover la fel
of of..
normal ca nu ne comparam cu scitii ..
pentru aceeasi fapta la un player care este dusman ls-ax sau scitii ... ia pedeaspa ff mare poate chiar din indulgenta adminilor mai ne iau cateva sate in plus :D
dar cand un player din scitii sau ls-ax este banat pentru aceeasi fapta ca un player din tdk die lr...
i se ia 10 -15 sate acolo...
si alea nu la granita ca dupaia iasa urat ....

deci techno si ina admini pe 3?

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) no comment

cat despre izildur a fost ca si la bmsmarinarul cand adminii i-au luat cu 100 de sate mai mult dar i le-au dat inapoi. se pare ca paranoia mai face o victima
 

DeletedUser

se pare ca atat cei din DIE cat si cei din LR sunt cei mai curati jucatori de pe L3, sunt si fiinte supranaturale deoarece au ochi si urechi peste tot si stiu tot ce se intampla pe conturile scitilor, numai asa imi pot explica cum pot face ei comparatii intre greselile noastre si greselile lor ( scuze ei nu gresesc ). stimati colegi din cele doua triburi curate si minunate, lasa-ti victimizarea si jucati jocul corect sau dati delete la conturile voastre curate. va roade invidia si va vedeti propria neputinta in oglinda, sunteti greu de egalat la acest capitol.:)
 

DeletedUser

deci techno si ina admini pe 3?

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) no comment

cat despre izildur a fost ca si la bmsmarinarul cand adminii i-au luat cu 100 de sate mai mult dar i le-au dat inapoi. se pare ca paranoia mai face o victima

i le'au dat inapoi ?:)) =))
iauzi :))
asta ii noua :))
te asigur ca la izyldur nu ia dat nimica inapoi...
si la bms ia luat 319 sate parca...
si i'au lasat si trupele care erau sprijin pe satele din granita...
da da ...
 

DeletedUser2786

i le'au dat inapoi ?:)) =))
iauzi :))
asta ii noua :))
te asigur ca la izyldur nu ia dat nimica inapoi...
si la bms ia luat 319 sate parca...
si i'au lasat si trupele care erau sprijin pe satele din granita...
da da ...

ia mai ** cu bms odata si vezi cate i-au dat inapoi
 

DeletedUser6681


Ce am subliniat considera ca fiind o afirmatie si nu o intrebare. Die. niciodata nu a avut un admin in trib si nici nu a vrut sa ocupe vreodata vreun loc vacant de admin.

danutza26 cand era in GoW si mai tarziu in Die. era de sex feminin, iar ulterior fara sa anunte pe nimeni din trib a devenit un fel de Naomi si admin pe deasupra.

Tribul Die. nu are nici o legatura cu "noul" danutza26.

Die. isi joaca cartea CORECT pana la capat, indiferent cum va arata acel capat.

da nu are legatura cu .. ea.. el are legatura cu ea.. doar sunt niste concubini ?
 

DeletedUser2404

jigsaw vezi sa nu o inobilezi si pe ea intern :))) ca sa nu mai aveti admini in trib, hai cauta repede un motiv pentru inobilare, saraca fata unde a nimerit
 

DeletedUser2404

alizeea nu joaca.. si nu a jucat vreodata pe 3 :) .. cred ca ar fi corect sa o intrebi pe ea

cred ca am explicat de n ori ca niciun admin nu joaca pe vreo lume pe care admineaza... pana la urma o sa spuna ca si coordonatoare de proiect joaca pe l3, si cei din germania, pana si extraterestrii, asa ca degeaba le mai explici vis3z
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus