Viking;-dark-;Diablo;~FR~ vs TDL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In acelasi timp tin sa anunt ca triburile :
-dark-
Diablo
~FR~
VIKING

si academiile acestora,
formeaza din momentul de fatza familia ALL 4 ONE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ha, ha,ha si mi au promis ca ma vor ataca, acum ca e razboi...nu stiu ce sa zic:D Assassin inca iti mai astept legendarii razboinici sa ma lase fara sate, va multumesc ca va ocupati de mine, si de satele mele, o sa incerc sa va fac pe plac;).
Ps. nu va faceti grija ce or sa manace soldatii vostri la mine in sate, fermele sunt pline!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18011

Intr-adevar va fi mai mult un razboi psihologic decat unul practic!!!Schimbarile masive care au avut loc in ultimele 24 de ore nu au schimbat in nici un fel capacitatea membrilor tribului TDl!!!!Vom face in asa fel incat totul sa fie in favoarea noastra!!!

'Razboiul e totul:arta si creatie"
 

DeletedUser18527

ufff...acum mi-a cazut familia din care fac parte pe locul 4 :D dar o sa ne straduim sa ii ajungem pe Viking
Astept cu interes sa vad ce va fi cu acest razboi.
PS: razboiul e totul: arta si creatie ---> mare aberatie.... razboiul e culmea prostiei umane.
 

DeletedUser18011

ufff...acum mi-a cazut familia din care fac parte pe locul 4 :D dar o sa ne straduim sa ii ajungem pe Viking
Astept cu interes sa vad ce va fi cu acest razboi.
PS: razboiul e totul: arta si creatie ---> mare aberatie.... razboiul e culmea prostiei umane.

Nu iti sustin ideea dar acea expresie a fost spusa de unul din cei mai mari generali de armata existenti vreodata:Napoleon Bonaparte!!!!:mad:
 

DeletedUser18527

Nu vreau sa ma apuc sa fac spam aici.... e strict topicul de razboi TDL vs restul
Dar sa spui asta tre sa fi cel putin tampit...Daca nu ne-am fi consumat resursele si atata material uman de-a lungul istoriei in razboaie interminabile acum am fi fost mult mai departe. Si acum in ziua de azi vezi rachete de zeci de mii de euro trase de elicoptere in rable de tancuri....Si vezi pe discovery sau national geographic oligofreni care lauda arme si le considera sexy si li se pare ca avea o arma noua e idealul suprem.
In tot acest timp lumea moare de foame si planeta ni se duce dracu.
Poate sunt eu mai nebun dar mie mi se pare razboiul ca fiind cea mai mare crima impotriva umanitatii.
 

DeletedUser

da,razboiul e o prostie in lumea reala tocmai de acea exista triburile,ca oameni sa-si potoleasca foamea de distrugeri si cuceriri
 

DeletedUser

Nu vreau sa ma apuc sa fac spam aici.... e strict topicul de razboi TDL vs restul
Dar sa spui asta tre sa fi cel putin tampit...Daca nu ne-am fi consumat resursele si atata material uman de-a lungul istoriei in razboaie interminabile acum am fi fost mult mai departe. Si acum in ziua de azi vezi rachete de zeci de mii de euro trase de elicoptere in rable de tancuri....Si vezi pe discovery sau national geographic oligofreni care lauda arme si le considera sexy si li se pare ca avea o arma noua e idealul suprem.
In tot acest timp lumea moare de foame si planeta ni se duce dracu.
Poate sunt eu mai nebun dar mie mi se pare razboiul ca fiind cea mai mare crima impotriva umanitatii.
atunci de ce mai joci ? asta e cel mai frumos la triburile : razboiul .
 

DeletedUser

Nu vreau sa ma apuc sa fac spam aici.... e strict topicul de razboi TDL vs restul
Dar sa spui asta tre sa fi cel putin tampit...Daca nu ne-am fi consumat resursele si atata material uman de-a lungul istoriei in razboaie interminabile acum am fi fost mult mai departe. Si acum in ziua de azi vezi rachete de zeci de mii de euro trase de elicoptere in rable de tancuri....Si vezi pe discovery sau national geographic oligofreni care lauda arme si le considera sexy si li se pare ca avea o arma noua e idealul suprem.
In tot acest timp lumea moare de foame si planeta ni se duce dracu.
Poate sunt eu mai nebun dar mie mi se pare razboiul ca fiind cea mai mare crima impotriva umanitatii.

razboaiele au adus cel mai mare beneficiu umanitatii...pentru ca razboaiele au fost principalele metode de creare a cererii de noi tehnologii si noi moduri de a gandi...iar cand cererea apare, atunci apar si solutiile...deci ar cam trebui sa le multumesti...:D
 

DeletedUser

razboiul,la fel ca orice lucru de pe lumea asta are avantaje si dezavantaje.asa e in triburile cel mai frumos e razboiul dar in viata reala e diferit.aici doar ne jucam pe cand in viata reala se pierd multe vieti.tehnologia aparea si fara razboi din cauza necesitatilor oamenilor.poate ca razboiul e arta si creatie dar asta doar in triburi.
 

DeletedUser

pentru membrii tdl : ce cauta jucatorul teiu la voi in trib ? sau din intamplare s-a pierdut diplomatia ?
 

DeletedUser9688

ia uite cum »TDL« pateste ce a patit si -SW-.... doar ca de data asta e vorba de triburile fruntase.. pariez ca va fi un razboi frumos...

fie ca cel mai bun sa castige...
 

DeletedUser13868

keithos va fii primu razboi mondial pe lumea 7 mai mult ca sigur si alte triburi astepta sa sara pe x z :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus