LR vs SCITII

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6681

o sa spuna ca si eu sunt admin :D.. sau chestii de astea :)))).. lr .. vs scitii .. grav
 

DeletedUser

deci techno si ina admini pe 3?

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) no comment

cat despre izildur a fost ca si la bmsmarinarul cand adminii i-au luat cu 100 de sate mai mult dar i le-au dat inapoi. se pare ca paranoia mai face o victima

:)))
Ce mi-a dat inapoi??:confused:
O fi dat si nu stiu eu :D
 

DeletedUser8343

Acesta este un topic de politica si propaganda nu un topic despre admini sau corectitudine!

Daca aveti nelamuriri in legatura cu sectiunile moderate de un admin va rog foarte tare sa verificati lumea si adminul

Aici

Iar daca aveti de facut vreo plangere in legatura cu activitatea acestora va rog foarte tare folositi sistemul de tichete. Nu este deloc greu si vi se vor da si toate raspunsurile la nelamuririle voastre!!

Orice discutie despre acest lucru de-aici inainte se va considera incalcarea regulamentului si va fi sanctionata ca atare!
De asemenea va reamintesc o regula :

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Si...recititi inca o data : REGULAMENTUL FORUMULUI
 

DeletedUser

cred ca topicul a devenit istorie :D

nu mai avem cu cine ne lupta din LR , au dat bir cu fugitii la vecini! :eek: fricosilor!
 

DeletedUser4195

florinel the lord of war - dupa 2 incercari ( esuate ) cu vreo 2 - 3000 de atacuri din partea scitilor de a lua sate de la LR ... cred ca in ... ghici :rolleyes:


si aici te lauzi domnule freesoul ca voi aveti definitia distractiei, sau a vietii personale ? off off




nu ma suparati ca revin in joc si iar ii capcesc urit de tot pe lereti de uita sa mai posteze statistici :p:p:p
 

DeletedUser2786

rugam un moderator sa inchida acest thread :d....astia micii au fuzionat:D
totul se muta la Die :d
 

DeletedUser

Fuziune

Daca ai stii din ce cauze s-a facut fuziunea cred ca ai tacea si n-ai mai zice nimic...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus