Fuziune Die - LR!

  • Autor subiect DeletedUser10572
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2786

hai ma ca deja am facut destula baza si pe topicul die vs scitii. ce sa mai spunem? isi sapa singuri groapa
 

DeletedUser

fuziune = semn de disperare (si la unii si la altii :D)

tot degeaba! asta era singura solutie de a atinge locul 1, se pare ca baietii nu au reusit! frumoasa incercare totusi!

eu zic sa reveniti totusi la ideea cu daramatul cladirilor :p! poate mai castigati ceva puncte!
 

DeletedUser2786

fuziune = semn de disperare (si la unii si la altii :D)

tot degeaba! asta era singura solutie de a atinge locul 1, se pare ca baietii nu au reusit! frumoasa incercare totusi!

eu zic sa reveniti totusi la ideea cu daramatul cladirilor :p! poate mai castigati ceva puncte!

te corectez eu: cresterea cladirilor :d sa faca satu de 12154..sa aiba pana si ascunzatoare :d
 

DeletedUser

pai cladirile lor sunt la maxim, la fel si ascunzatoarea ...asa ca lasa-i sa-ti darame ceva ca poate scazi in pcte si ne devanseaza baietii :D
 

DeletedUser10572

deschid topic Fuziune LR-Die, si Scitii posteaza la fara numar, si offtopic printre altele... nu pierdeti kiar nici o ocazie?
 

DeletedUser2786

unde e offtopic ma? e chiar ontopic. vorbeam despre actiuni si reactiuni. cauza efect. stii ce-s alea?
 

DeletedUser10572

aaaa... abea acum incep sa va inteleg... va cam supara distantza asta mica intre voi si Die? incepeti sa va preocupati?
 

DeletedUser

aaaa... abea acum incep sa va inteleg... va cam supara distantza asta mica intre voi si Die? incepeti sa va preocupati?

Da, suntem foarte preocupati...

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 6
Diferență: 16
 

DeletedUser10572

foarte usor sa ataci 1 trib in timp ce are o fuziune in curs, sa vedem daca statisticile vor arata tot la fel peste 1 saptamana 2... cand o sa se linisteasca apele in Die
 

DeletedUser2786

foarte usor sa ataci 1 trib in timp ce are o fuziune in curs, sa vedem daca statisticile vor arata tot la fel peste 1 saptamana 2... cand o sa se linisteasca apele in Die

si pe tine te-a mintit jeggy nu? mintim poporu' cu, calculatorul

vad ca esti din tdk,dar sustii cu ardoare die. tind sa cred zana mica esti contul lor in tdk. mai ales ca si si profil frumos. seleno,iar ai bre cont in tdk? vezi s anu te inchida iar:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In cazul asta, daca vroiai sa primesti raspunsuri care sa iti placa, poate trebuia sa deschizi topicul abia peste o saptamana sau 2 :p pana una-alta ne permitem sa facem baza de fuziunea minunata :D
 

DeletedUser

tot ce-mi place e ca pana acum scitii ziceau despre statistici ca sunt neconcludente ca **** ce.. de cand cu fuziunea cred ca au postat cel putin 5-6 statistici .. DIN NOU => penibil !
 

DeletedUser6681

vorbesti de statistici.. dar te intreb pe tine .. daca tot sunt importante.. de la ce jucatori ati facut statistica ?

o sa spui ca nu e o problema.. :) sunt sciti..
 

DeletedUser1630

pai de la cei care au iesit din Die.(montroya,raku),dar si cei care au venit in granita(ingerdemon22,iliev)
 

DeletedUser6681

doar aia..? vezi ca aveti acum un cont in die .. :) .. pe care ati facut sate.. ati facut sate pe crisa... stii ceea care iti apara satele cand te ataca die..:)... ati facut facut sate pe purple.. :) .. in granitza ati luat putine sate comparativ cu cat va laudati si o sa luati si mai putine pe masura ce ne vom inchide si noi granitile ( nu cu fuziuni, cuceriri )... si atunci sa vedem cand veti avea 150 de oameni cu care sa jucati.. in rest yetisor.. stii foarte bine .. ca nu are treaba tribul die cu strategii jocul se rezuma la clik pe butonul rosu

have fun
 

DeletedUser4863

vis3z dupa cum observ orele de postare ai revenit pe triburile si nu doresti sa ne zici pe ce cont joci :)

Cat despre fuziune ce conteaza nr jucatorilor important este ce vor face.
 

DeletedUser1630

da,eu singur am luat peste 60 sate de la chrissa,ea juca la risc,omorat nobilii...dar zidu pica repede:D.Cat despre purple...p'atunci era TLB
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus