Politica noastra externa.

  • Autor subiect DeletedUser7039
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

IMMO-politica externa

Dupa cum probabil ati observat, ne-am propus sa vorbim prin fapte, insa anumite lucruri cu privire la mediul extern se impun a fi spuse.

Nu facem recrutari decat pe baza de pile. Dar pentru cine chiar doreste fie membru IMMO, are posibilitatea sa aleaga tribul ABC..., iar dupa ce va absolvi acolo perioada de "training", voi insista cu o invitatie. Si asta pentru ca am mare incredere in munca depusa de catre maestrii ABC...

Vom face aliante, dar nu acum. Inca mai studiem harta, asa ca va rog, daca se poate, sa veniti cu propunerile voastre peste vreo 2-3 saptamani. Cine face acum oferte de alianta e slab. Si nu de alta, dar daca am accepta asa ceva acum, sunt sigur ca mai tarziu nu ne-am putea baza pe un trib cu un lider atat de dobitoc incat sa faca aliante din primele 2 saptamani si fara sa ii stie pe ceilalti de pe alte lumi. Si sincer, chiar daca mi-am luat angajamentul sa raspund la toate intrebarile care mi se pun, incep sa ii mai dau si dracu, pentru ca primesc 100/zi. Parc-as fi centralista..:rolleyes:

Daca un membru IMMO nu vi s-a adresat cu respect, va rog sa ma informati. Voi lua masurile necesare si va voi ramane recunoscator. Dar cerem, de asemenea, respect.

Sa nu va asteptati ca stam de formalitati gen "declaratie de razboi" sau "24 de ore de la ruperea pna-ului". Nu am crezut niciodata in asa ceva, chiar daca unii m-au mai si injurat.

In cazul in care cineva ne ofera informatii utile intr-un razboi sau ne da in gat un eventual spion, acela va beneficia de tot ceea ce putem sa oferim.

Forumul extern. Dupa cum ati vazut, nu ne-am laudat, am lasat-o moale si nu am improscat cu noroi in alte triburi. Daca avem parte de aceeasi atitudine, o sa fie super-ok, daca nu 20 de spammeri profesionisti de-abia asteapta sa intervina.

P.S. Daca am uitat ceva editez mai tarziu.. Daca mai sunt si alte triburi care doresc sa isi expuna politica externa ca sa stie lumea cum sta treaba, ar fi frumos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

niciodata nu l-am considerat pe rhadookoo ca fiindu-mi inferior. nu am considerat niciodata immo ca fiind un trib inferior. Timpul mi-a dat dreptate: rhadoo a aplicat cu succes zicala conform careia: is right to learn, even from the enemy. acum immo este mai bine organizat decat structura condusa de rhadookoo pe L5. multe elemente din organizarea immo sunt imprumutate sau adaptate din ceea ce el a vazut ca am aplicat noi in lupta contra lor. cateodata stau si ma gandesc, immo si noobs, chiar daca par a fi eternii rivali, parca ar fi simbionti: unul fara celalalt parca nu are sens.

ca sa fiu on topic. si noi vom incheia acte diplomatice. acum, e mult, mult prea curand. putem vorbi in aceasta faza doar de gentlemens agreement cel mult, dar consfintirea acestor intelegeri intr-un pact e un pas prea mare si incomod pentru cineva care joaca serios. avem un pna cu tribul ABC... si cred ca va fi singurul pna de pe aceasta lume.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Eh ... spre deosebire de Lumea 5 IMMO are pe aceasta lume jucatori mult mai profesionisti !
Acolo aveati si multi noobi ;) .Ori acuma nu vad nici unu ;) .
Succes rhadookoo cu trupa :).
 

DeletedUser

La ce e acolo in IMMO...pfiu!

E mai greu cu politica interna radule decat cu cea externa...io acolo as insista :)

o parere....

in rest numa` bine! :)
 

DeletedUser2821

Jucatori buni dar stii cum e , jucatori buni au si orgoli.
 

DeletedUser7039

Jucatori buni dar stii cum e , jucatori buni au si orgoli.

E sanatos sa avem si jucatori buni cu orgoliu.. Faptul ca acestia lucreaza in echipa si sunt disciplinati, determina restul echipei sa nu ezite sa faca la fel, fara ca eu sa intervin prea mult.

Michelle tu ma cunosti si stii ca nu as face un trib numai din elite si spammeri..;)
 

DeletedUser4901

in orice trib apar conflicte conteaza daca stii sa lasi orgoliul deoparte si sa pui tribul mai presus de tine:p orice conflict are o rezolvare mai placuta sau mai neplacuta
 

DeletedUser14376

nu iasa nimic....:D...stie sa ne inchida gura si fara sa o deschidem macar....

nu am mai jucat sub conducerea lui radu dar mi se pare unu din cei mai buni conducatori pana acum, ceilalti 2 pe care ii consider la fel sunt illidan si sebica...
 

DeletedUser4901

idem radu e unu dintre cei mai buni conducatori...el si prietenul meu de pe lumea2 warchieff thrall sunt sg care mau impresionat pana acuma
 

DeletedUser

Vreo pozitie oficiala pentru razboiul dintre Miss P. si Itirupcapu a.k.a. ferma?:D
 

DeletedUser4901

ISN esti in urma rau cu vestile mai documenteazate si apoi vino sa intrebi nu mai exista nici un razboi...pt un razboi e nevoie de 2 jucatori...dar momentan doar miss piggy exista IRC fiind banat asa ca vezi de jocul tau
 

DeletedUser

ISN esti in urma rau cu vestile mai documenteazate si apoi vino sa intrebi nu mai exista nici un razboi...pt un razboi e nevoie de 2 jucatori...dar momentan doar miss piggy exista IRC fiind banat asa ca vezi de jocul tau

aspirator,fii si tu mai atent.asta-i ISV,nu ISN:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus