Discutii EXIT!

DeletedUser

Tribul aceasta va fi infiintat sigur!

Nume: No Entry
Prescurtare: EXIT
Pozitionare: S-V
Diplomatie: nu prea facem
Membrii: Foarte buni!
Ora intrare: 17:00

Putin din descriere!


Pentru orice probleme interne, externe, invitatii si altele va va raspunde ....!

MOTO:
No mercy...No fear...No Entry

........... .... ... ... va urma!



Am deschis aici ca sa va pot raspunde la informatii, nu am gresit sectiunea!
 

DeletedUser

Eu(NesQuick)
Thostelistu
darkacid
toxxik
Lamb of God
omydass
.....
....
 

DeletedUser

Aqm am observat ca am gresit titlul:D:D! Am scris EXIST in loc de EXIT, va rog sa ma scuzati!
 

DeletedUser

Multumesc! Si noi ce sa facem? Nu am stiut! Las' ca punem noi vreun punct vreo sageata ceva!
 

DeletedUser

Am pregatiti totul pentru acest nume, nici nu ma gandesc sa renunt! NOI vom face cunoscut acest nume!
 

DeletedUser20794

Lasa ma omu'. K n-are nik *** il copiaza. Si-asa am turbat pe TribalWars la 35 de lumi nici nu mai ai ce nume sa dai la trib... poate "fgdsaf" ca sa fii original...

Lasa ma, Bafta NesQuick. Sa ajungi mare cu EXIT-u... Sa nu iesi de pe lume imediat ^_^
 

DeletedUser

Ms! Si nu o sa iesim prea curand de pe L11, poate daca ne lasam altfel...
 

DeletedUser20794

Ms! Si nu o sa iesim prea curand de pe L11, poate daca ne lasam altfel...

Daca picatzi... poate va invit la mine... pe anumite persoane haha. Si-asa o sa am loc. Nu o sa fim prea multi membrii. maxim 50. Ne place rosu :X nu albastru :)). Mie personal amandoua ca sunt stelist :D
 

DeletedUser

Daca picatzi... poate va invit la mine... pe anumite persoane haha. Si-asa o sa am loc. Nu o sa fim prea multi membrii. maxim 50. Ne place rosu :X nu albastru :)). Mie personal amandoua ca sunt stelist :D

e bine atunci daca iti place rosu sper sa ai parte de cat mai mult rosu deschis si cant de putin bleu marine si galben :D
 

DeletedUser20794

Mersi. Galben cat mai mult, da bleu marin... doar pt cazuri speciale :))
 
Sus