M.t. Vs 3-a

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iara te plangi ca o femeie.....Eu ti-am zis ca daca vroiam sa fac ticket sskkk era primul inchis... De fiecare data cand cineva triseaza si e inchis rainn e de vina...ai capatat o obsesie pentru mine...bag de seama:cool:



pai nu ti se pare ciudat...ca numai in alte triburi sunt jucatori inchisi`?
in T.T. nimeni n`a fost banat....doar cu 2-3 sate maxim?

si la urma urmei...nu eu am fost admin pe toate lumiile timp de 1 luna si ceva:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...:)
 

DeletedUser


membrii aia au dat stergere de cont desteptule`...tu ne crezi prosti`?sa concediem cei mai agresivi` jucatori pe care ii avem?
tu chiar crezi ca daca erau pe cont le luati sate in mijloc?pai asa de tari sunteti?:)))
oricum...rainn si prietenii stiu de ce au dat ei stergere u?:rolleyes:
ma mir cumde nu ne`a banat pe noi conducatori:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ce sa se mai chinuie cu ei?

reginutza afla ca eu lam blocat pe nemesys...am fost atacat si de el si de un cont la care era siter...deci iar esti pe alaturi...si pregatestete ...ca ajungem si la tine:) ca pana acum tot ai claxonat pe forumuri si erai tare si mare...sa vedem ce o sa faci la atacuri...cat de repede o sa vina atacurile spre tine...acum inca ne mai batem cu satele lui nemesys walter si abobster...dar o sa terminam...si venim :)
 

DeletedUser

reginutza afla ca eu lam blocat pe nemesys...am fost atacat si de el si de un cont la care era siter...deci iar esti pe alaturi...si pregatestete ...ca ajungem si la tine:) ca pana acum tot ai claxonat pe forumuri si erai tare si mare...sa vedem ce o sa faci la atacuri...cat de repede o sa vina atacurile spre tine...acum inca ne mai batem cu satele lui nemesys walter si abobster...dar o sa terminam...si venim :)

de obicei citesc postarile voastre dar nu le prea comentez......aici ma vad obligat sa intervin....deci dupa ce niste admini si-au batut joc de noi am decis ca sa nu ne mai batem capu si sa renuntam la l5.....oricum ce am avut de demonstrat am demonstrat.....voi mai aveti mult de muncit ca sa ajungeti la ce am ajuns noi.....si tu acuma draga daniel te bati cu niste sate de barbari nu cu satele noastre....tu nu ai avut puterea sa te bati cu noi.....eventual doar sa te aperi.....cum ati facut si ceielati din zona respectiva....noi am desfiintat triburi....de la noobs la os si altele....nici nu mai imi amintesc cate au fost....deci nu prea ai dreptul sa ** de noi.....vorbeste de mt de sate de barbari......nu posta numele noastre pt nu ai inca meritul asta....

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ma refeream ca ma bat cu voi...nu intelege gresit...am zis ca ma bat cu satele voastre ca nu`s goale...si putere sa ma bat cu voi am avut...am luat si sate...am si pierdut sate...dar nu ati reusit sa ma duceti la margine...si ati incercat pe rand...+tot tribul odata...
 

DeletedUser

Ce de zmei pe aici frate, niste ilustrii necunoscuti au devenit mari strategi de triburile, aha, o sa iau aminte, poate ar fi cazul sa se implice si WANTED putin prin zona sa tremure niste triburi sau mai multe, cei ce dua mult din gura sfarsesc prin a-si inchide conturile. Nu am inteles si nu inteleg niciodata cum de te lasi de joc, incepi, lupti esti acolo, te lasi taci din gura...
 

DeletedUser

Regele Thomas si rainn21: va indreptati catre o vacanta daca continuati in acest ritm.
Aviz amatorilor
 

DeletedUser

Ce de zmei pe aici frate, niste ilustrii necunoscuti au devenit mari strategi de triburile, aha, o sa iau aminte, poate ar fi cazul sa se implice si WANTED putin prin zona sa tremure niste triburi sau mai multe, cei ce dua mult din gura sfarsesc prin a-si inchide conturile. Nu am inteles si nu inteleg niciodata cum de te lasi de joc, incepi, lupti esti acolo, te lasi taci din gura...

poti sa explici si la cn te referi?
 

DeletedUser12439

Ce de zmei pe aici frate, niste ilustrii necunoscuti au devenit mari strategi de triburile, aha, o sa iau aminte, poate ar fi cazul sa se implice si WANTED putin prin zona sa tremure niste triburi sau mai multe, cei ce dua mult din gura sfarsesc prin a-si inchide conturile. Nu am inteles si nu inteleg niciodata cum de te lasi de joc, incepi, lupti esti acolo, te lasi taci din gura...


Author a spus:
LeXu StyLe în data de 03.02. la ora 05:31
daps :) nu ma pot loga..acum pe cont :)
model2 în data de 03.02. la ora 05:27
pai adica cum. nu te poti apara? si ei pot sa te atace?
LeXu StyLe în data de 03.02. la ora 05:25
Cont încuiat

Nu deschide un Thread de reclamaţie în forum!

Motivul pentru excluderea ta: Nerespectarea paragrafului §4) Comunicare! - Text profil personal
Sfârşitul pedepsei temporare: 03.02.09 13:20
» Depunere de contestaţie (are sens numai în cazuri speciale)

În timp ce contul ţi-e blocat poţi fi atacat.
Pagina principală
LeXu StyLe în data de 03.02. la ora 05:25
da ma pt **** ce vulgaritati la profill..in plin razboi..manevra facuta de rainn21..care eadmin aici....da`i incolo..si cu drept de atac...pana maine la 13:20
model2 în data de 03.02. la ora 05:22
cum de te-au inchis? adminii?



el si-a dat stergere de cont si a tacut din gura. prietenii de-i lui si din cauza asta sau retras.acum o sa fie cam 1000 de sate de barbari acolo. din pacate sint la peste 40 de ore cu nobilul.


lasa-le incolo caline de prietenii si hai sa intram in razboi.
 

DeletedUser

Daca ai vreo sugestie te astept cu un mesaj pe joc sau mess sau mobil sau oricum da private sa fie..:)
 

DeletedUser

el si-a dat stergere de cont si a tacut din gura. prietenii de-i lui si din cauza asta sau retras.acum o sa fie cam 1000 de sate de barbari acolo. din pacate sint la peste 40 de ore cu nobilul.


lasa-le incolo caline de prietenii si hai sa intram in razboi.

daca a dat stergere de cont...cum a intrat sa dea circulara ca el si gasca nemesys3000 dau stergere de cont in semn de prostest?:rolleyes:

 

DeletedUser

eu nu fac parte din tribul m.t. n-am de unde sa stiu de circularele voastre.



pai atunci nu da cu parerea aiurea`...daca te uiti la topul inamicilor invinsi`...o s avezi ca nu erau n00bi care sa dea stergere la primele atacuri...si era vorba de altceva...

 

DeletedUser



pai atunci nu da cu parerea aiurea`...daca te uiti la topul inamicilor invinsi`...o s avezi ca nu erau n00bi care sa dea stergere la primele atacuri...si era vorba de altceva...


Daca motivul zici ca a fost obstructionarea lor din partea (.......) si nu au mai rezistat sa vada cum pentru unii muma pt altii ciuma....ma deranjeaza ca abia am ajuns in zona si veneam cu sete, asta e poate data viitoare... sa-mi povestesti si mie pe pm ce anume voiai sa faci maret.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12439



pai atunci nu da cu parerea aiurea`...daca te uiti la topul inamicilor invinsi`...o s avezi ca nu erau n00bi care sa dea stergere la primele atacuri...si era vorba de altceva...


spune unde am zis ca au dat stergere din cauza atacurilor primite.

am zis ca unii au dat stergere din cauza...unii.ceilalti nu stiu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser



pai nu ti se pare ciudat...ca numai in alte triburi sunt jucatori inchisi`?
in T.T. nimeni n`a fost banat....doar cu 2-3 sate maxim?

si la urma urmei...nu eu am fost admin pe toate lumiile timp de 1 luna si ceva:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...:)

nu cred ca trebuie sa ne improspatezi memoria...e limpede ca cautati tap ispasitor ca doar ce aveti de facut. cand te-am blocat prima oara pe tine si pe nemesys nu v-a luat nik ca cica a fost o greseala si **** ce... inca sunt 4 jucatori care ataca combinat si de pe sitter si de pe contul propriu si cand se va ajunge langa ei vor fi blocati. stim noi care`s. la noi s-au luat la 2 jucatori 66 de sate de unu si ei nu au dat stergere ca au inteles ca e un joc si au recunoscut ca au gresit. am mesaj de la nemesys prin care zice ca(dupa 1 an si ceva de triburile) nu stia ca nu are voie sa atace combinat!
 

DeletedUser15488

candva acum vreo 3 luni, cineva din MT de la inaltimea primului loc pe un ton extrem de arogant si un limbaj amenitator ne declara razboi........azi, cand MT-ul isi traieste ultimele clipe, privind in urma constatam ca razboiele nu se catiga prin intimidari verbale si locuri in clasament....se castiga prin munca alaturi de aliati de incredere
nu vreau sa supar pe nimeni cu acest post, vreau doar sa-i exprim multumirea ca 3-A a avut un rol activ si important in caderea acestui trib
 

DeletedUser20840

multa bafta MT :)) cred ca va ia cateva luni sa-i scoateti din zonele voastre (vreo 2-3 maxim )
 

DeletedUser

candva acum vreo 3 luni, cineva din MT de la inaltimea primului loc pe un ton extrem de arogant si un limbaj amenitator ne declara razboi........azi, cand MT-ul isi traieste ultimele clipe, privind in urma constatam ca razboiele nu se catiga prin intimidari verbale si locuri in clasament....se castiga prin munca alaturi de aliati de incredere
nu vreau sa supar pe nimeni cu acest post, vreau doar sa-i exprim multumirea ca 3-A a avut un rol activ si important in caderea acestui trib

titone nu cred ca e nevoie sa-ti spun ca m.t.-ul va domina pana la intrarea warrom-ului in razboi :) cand ati fost singuri ati fost dominati , umiliti si facuti in toate felurile .......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus