S~LW academia 3-A

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20814

Nu pot sa cred cat de naiv poate fii un trib asa mare .
Cum va lasa-ti condushi de 3-A.
Face-ti tot ce va cere 3-A . de ce? deoarece nu ave-ti un statut stabil si va e frica de ei .
Continuati sa fiti academia celor din tripla Alianta si o sa vede-ti unde ajungeti:D
 

DeletedUser

Nu pot sa cred cat de naiv poate fii un trib asa mare .
Cum va lasa-ti condushi de 3-A.
Face-ti tot ce va cere 3-A . de ce? deoarece nu ave-ti un statut stabil si va e frica de ei .
Continuati sa fiti academia celor din tripla Alianta si o sa vede-ti unde ajungeti:D

ce`ai mai copile te chinuie scrisu? ce vrei sa ne atace??? sunt aliatzi...normal sa ne ajutam uni pe altii...
 

DeletedUser20814

...

Nu mai fiti asa laudarosi :D .
Daca erati cu adevarat buni , in 8 luni decand suntem in razboi ne-ati fii invins pana acum.
Vreau sa felicit tribul tau de 100.000.000 milioane de puncte si pe cei din S~LW de 90.000.000 de puncte ca de 8 luni nu reusiti sa castigati razboiul cu tribul in care sunt B~A de doar 30.000.000 de puncte .
Nu mai fiti asa de laudarosi:cool:
 

DeletedUser

Nu mai fiti asa laudarosi :D .
Daca erati cu adevarat buni , in 8 luni decand suntem in razboi ne-ati fii invins pana acum.
Vreau sa felicit tribul tau de 100.000.000 milioane de puncte si pe cei din S~LW de 90.000.000 de puncte ca de 8 luni nu reusiti sa castigati razboiul cu tribul in care sunt B~A de doar 30.000.000 de puncte .
Nu mai fiti asa de laudarosi:cool:

daca voi erati voi si atata...fara trupe de la tot tribul care va comanda...acum vedeati cum e la margine...macar taci din gura...
 

DeletedUser20840

mdea

Nu am inteles sigur ce ai vrut sa spui acolo ?
ca daca nu primeam noi astia de la granita sprijin de la trib eram la margine ... pai asa si .. ce propui sa iesim din trib s-o facem solo fiecare impotriva sains+3a ?


Oricum , subscriu la ce zice si bachus despre saints .
Sunteti condusi de un .... ( nu injur pt ca nu stiu daca e voie sa injuri aici ) numit cypry ... ala :)
 

DeletedUser

Nu am inteles sigur ce ai vrut sa spui acolo ?
ca daca nu primeam noi astia de la granita sprijin de la trib eram la margine ... pai asa si .. ce propui sa iesim din trib s-o facem solo fiecare impotriva sains+3a ?


Oricum , subscriu la ce zice si bachus despre saints .
Sunteti condusi de un .... ( nu injur pt ca nu stiu daca e voie sa injuri aici ) numit cypry ... ala :)

stai cuminte ca voi sunteti degeaba...ma refeream la tribul la care sunteti voi supusi ;)
 

DeletedUser

hai daniele :)) ....... spui de b-a ca sunt degeaba ...... eu unul iti spun ca nu sunt :D este un trib foarte organizat in care spre surprinderea mea se acorda f. mult sprijin :) ....... ceea ce este un lucru demn de respect
 

DeletedUser

ce tari sunt astia din BA..vor sa bage raca intre noi..sunteti disperati baieti ?
 

DeletedUser

Subscriu la ceilalti ce au deschis acest topic, tribul S-LW sunt alipiti/fac jocurile/subjugati celor din 3-A sunt lucruri evidente si strigatoare la cer, vorba romanilor, oricum acest lucru arata un singur lucru cei din S-LW si ma refer la conducere nu au coloana vertebrala deloc, iar cei din 3-A dintotdeauna le-au placut si au facut manevre de acest gen, au mers mana in mana multa vreme, iar eu cred ca asta nu va mai merge multa vreme, salut noi membri de la granita mea aridor, gimigina, legendofhector...sageti si jucatori cu caractere indoielnice. Undeva/ candva vi se vor infunda toate aceste manevre.
 

DeletedUser20840

Sfintii astia ar cam trebui sa deschida drc ochiii
Daca nu stiti sfintilor , 3-A s-a ,,expandat" in mare parte din cauza ,,fuziunilor" de orice fel ,amenintari , ,,prietenii" etc :)
Au fuzionat cu hunii parca (mai demult) care trebuiau sa se bage la razboi cu ei , dar multi au fost fraieri si s-au speriat si .. poc la 3-a
Deci S-lw , daca vi s-au facut vreodata presiuni sa intrati la 3-a in trib sub orice forma ,ei bine ... sa stiti ca nu era vorba de o fuziune sau orice fitil v-ar fi bagat 3-a ci o asuprire ... i-a sa-i intrebati ... ce nume ar fi pus daca ar fuziona cu voi .. ce nume ar avea ,,noul trib" ? 3-A normal :))

Slw , deschideti ochii , uitati-va-njur , nu-l mai ascultati pe cypryy ala pe care nu-l intereseaza decat **** lui :)
 

DeletedUser

Sfintii astia ar cam trebui sa deschida drc ochiii
Daca nu stiti sfintilor , 3-A s-a ,,expandat" in mare parte din cauza ,,fuziunilor" de orice fel ,amenintari , ,,prietenii" etc :)
Au fuzionat cu hunii parca (mai demult) care trebuiau sa se bage la razboi cu ei , dar multi au fost fraieri si s-au speriat si .. poc la 3-a
Deci S-lw , daca vi s-au facut vreodata presiuni sa intrati la 3-a in trib sub orice forma ,ei bine ... sa stiti ca nu era vorba de o fuziune sau orice fitil v-ar fi bagat 3-a ci o asuprire ... i-a sa-i intrebati ... ce nume ar fi pus daca ar fuziona cu voi .. ce nume ar avea ,,noul trib" ? 3-A normal :))

Slw , deschideti ochii , uitati-va-njur , nu-l mai ascultati pe cypryy ala pe care nu-l intereseaza decat **** lui :)

Auuu cata invidie...pai ce te intereseaza pe tine ma ce facem noi si ce face S-LW...???nu faci parte din nici un trib nu vad de ce te agiti asa...
 

DeletedUser

Subscriu la ceilalti ce au deschis acest topic, tribul S-LW sunt alipiti/fac jocurile/subjugati celor din 3-A sunt lucruri evidente si strigatoare la cer, vorba romanilor, oricum acest lucru arata un singur lucru cei din S-LW si ma refer la conducere nu au coloana vertebrala deloc, iar cei din 3-A dintotdeauna le-au placut si au facut manevre de acest gen, au mers mana in mana multa vreme, iar eu cred ca asta nu va mai merge multa vreme, salut noi membri de la granita mea aridor, gimigina, legendofhector...sageti si jucatori cu caractere indoielnice. Undeva/ candva vi se vor infunda toate aceste manevre.


iar ma simt marginalizat :( :eek:
 

DeletedUser16415

=)) =)) =))

aliat:
salutarile au mai fost facute aliat... dar nu si oficializate.. mai ashtept...
imi pare rau ca nu am ambele saluturi =)))

ALIAT în data de 01.03. la ora 01:41
Daca te mananca imi fac timp de tine si la mic dejun si ziua si noaptea si oricand, non-stop pot sta pe joc, nu crezi..intereseaza-te de la 5200 atacuri instant la sute de atacuri zilnic, o sa am grija de tine si ma vei tine minte cat timp vei juca acest joc.

ALIAT în data de 01.03. la ora 01:42
11.000 spioni altfel ma dezamagesti..:)

LegendOfHector în data de 01.03. la ora 11:41
give it on baby :D

~b-a~
Daca eu imi aduc bine aminte cand 3-a lupsta vs b-a fiecare trib avea cam 50 mil dupa luni de zile da :)) b-a rezista cu 30 mil , 3-a a ajuns la 100 cat zici tu ...
si ai dreptate tare greu ne mishcam cu voi ... adica slugile wanted (b-a, ce sa mai zic de sangre...)

a lupta alaturi de aliatzi e ceva normal baietzi!

si ca sa ma cobor la mintea voastra zic si eu:
3-a cu slw au rupt multzi si tot mai rup!!! si voi nu avetzi ce face decat sa va uitatzi ushor ushro cum disparetzi!!!!!!
3-a a mai rupt si alaturi de altzi aliatzi pe altzii.

cat despre wanted: subjugatzi orbeshte lui aliat, cel cu mare coloana vertebrala, cel ce nu poate inainte deloc vs coa , cel ce cashtiga razboaie dupa razboaie cu NOI (fuziune) cu sangre (academie) acu vrea aliantza cu coa pe principiu pe cine nu potzi cuceri adui de partea ta , cate or mai fi fost nu stau acu sa caut in arhive ... astea au fost doar la suprafatza
=))) a si de fapt lupta o da wanted nu aliat ce sta la caldurica si inobileaza intern... ca altceva nu cred ca shtie.. nisi sprijin nu cred ca da la colegi =))

si nu uitatzi asta:
disperarea cand imi vine
rup camasha de pe mine
ca te-osh face si pe tine
sa faci la fel ca mine
 

DeletedUser

Tine minte ce ai postat mai sus, peste ceva vreme o sa vezi cum sta treaba, sa iei sate in mijloc la aliati, sa ceri defensive sa treci peste noapte la dusmani, sa ne ataci fara anunt si fara sa fi fost provocat, imi arata ce caracter ai tu si ceilalati ce te-au incurajat sa faci asta multi din ei fiind in 3-A, stai linistit cu punctele ce le-ai strans la aparatori si atacatori facand numai asa ceva imi arata mie ca esti zero barat ca si om, nu ca si jucator. Dca vrei sa ti lectii de moralitate uita-te in ograda ta/ ochii tai si apoi spune despre altii. In ce privetse politica tribului WANTED esti prea mic si prea insignifiant sa fi bagat in seama, sa fi sageata sa creezi probleme sa ai cateva conturi in spate sa te sprijine, sa fi un agitator si atatator de conflicte, esti bun, nu uita ca astia ajung in genere tradati de toti si lasati de izbeliste cand le este lumea mai draga.

O sa te vad pe harta ce si cat stii.
 

DeletedUser



O sa te vad pe harta ce si cat stii.


Nume: LegendOfHector
Trib: S~LW
Puncte: 1,860,523
Sate: 179
Număr mediu de puncte pe sat: 10,394
Schimbări de trib: 5
Cuceriri: 1129 (+723-406)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 3710th July 2008
Cele mai multe puncte: 2,040,15421st February 2009
Cele mai multe sate: 19721st February 2009
Rang OÎ: 4. (71,797,968 score)
Rang OÎ Atac: 2. (36,625,083 score
Rang OÎ Apărare: 14. (35,172,885 score)

Nume: ALIAT
Trib: WANTED
Puncte: 5,369,792
Sate: 447
Număr mediu de puncte pe sat: 12,013
Schimbări de trib: 2
Cuceriri: 639 (+579-60)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 627th February 2009
Cele mai multe puncte: 5,369,60303rd March 2009
Cele mai multe sate: 44703rd March 2009
Rang OÎ: 112. (25,328,322 score)
Rang OÎ Atac: 42. (16,703,682 score)
Rang OÎ Apărare: 307. (8,624,640 score)
 

DeletedUser15488

sa nu mai vorbim de tradare si de aliati de incredere
am vazut cat de mult i-au ajutat aliatii pe MT....sa cada :)....prietenii stiu de ce!

3-A are o diplomatia stabila de cand jucam pe L5, nu a declarat razboi niciunui aliat iar cu S-LW avem o relatie solida care nu va suferii indiferent de ce spune-ti voi aici
asa ca nu vad rostul acestei teme care inceraca sa agite spiritele intre cele 2 triburi, va agita-ti doar voi aiurea-n'tramvai


keep on dreaming!
 

DeletedUser20814

stai cuminte ca voi sunteti degeaba...ma refeream la tribul la care sunteti voi supusi ;)

Daca vrei sa stii eu sunt in conducerea ba de vreo 9 luni de zile. Nu e vorba de supunere . E vorba pur si simplu ca suntem ca o familie si nimeni nu ne poate desparti . Daca colegii imi trimit sprijin , nu inseamna ca imi sunt supusi , si pur si simplu ma ajuta .
Nu ca in tribul vostru . De multe ori cand va atacam colegii trebuiau sa zbiere toata ziua dupa sprijin ca sa isi faca mila cineva de ei si sa ii trimiti sprijin .

De ce recurge-ti la amenintari asupra colegilor mei de trib ? De ce ii amenintati sa va dea informatii ? deoarece singuri nu ati fii nicioadata in stare sa ne invingeti :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16415

ma citez :))

"salutarile" au mai fost facute aliat... dar nu si oficializate.. mai ashtept...

:))

si da ashtept de la colegi tai (evident) ofensiva, unii probabil sunt oameni de caracter,si jucatori buni, ca tu eshti "prea neinsemnat" ca jucator , cat despre tradari... doar e stilul tau sa cautzi tradatori si sa nu joci cinstit :))

iar despre satele luate in mijlocul vostru au fost la schimb asha cum atzi facut si voi cu b-a (cu care noi suntem in war) voi cu gloria nu suntetzi :p

si da m-am grabit ii dau dreptate amicului meu.. satelea avea doar 5 sate def pe ele cand v-am atacat... si 1 era gol...

ce zici vrei sa iau sate langa tine? sa ne batem asha tipic 1sat vs 500 :)) ca sigur nu ai curaj sa ne bate 1v1 fara interferentze :)) nu de alta dar ar fi egalitate atunci... ar fi cam 450 vs 450 sate
 

DeletedUser

Cand jucam in BA mai demult...cei SLW neau contactat pt a ne unii cu catova playeri de la ei(primii15) si sa incepem razboi cu cei care mai raman alaturi de conducatorul lor...cypryy....Ideea e ca nu stiu cum pot sa o duca bine cand au un intemetor nesuferit aprope de nimeni....:rolleyes:
 

DeletedUser20814

.cypryy. Mai tii minte ce pretext ai gasit sa rupe-ti Pna-ul dintre triburile noastre ? Din discutia care ai avuto cu Ghostmind , reiese k motivul pt care ai rupt Pna-ul este acela ca papp.pyy de la mine din trib il sprijinea pe cecenu (era intrun trib cu care aveam alianta ) iar cu voi aveam pna atunci . Asta a fost motivul .
Treaba a stat in felul urmator (mai am si niste mesaje) Cei din 3-A ti-au dat 2 variante:
1. ori intrati in razboi cu ei
2.ori intrati in razboi cu noi (adica ba)
Si desigur ati ales sa intrati in razboi cu noi deoarece va era frica de 3-a , si ati crezut ca suntem un trib vai de capul lui . se pare ca te-ai inselat amarnic

M-am saturat de amenintarile tale , ale lui Gladiatoru , vip7seven , gimigina , bossuunikat si altii ca ma veti trimite la marginea hartii . Am avut cam 2000 de atacuri de la voi . Mi-ati luat doar vreo 10 sate . face-ti un calcul si o sa va dati seama cam de cate atacuri aveti nevoie ca sa imi luati toate satele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus