Wall - Prezentare oficiala

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13280

hai ma frate nu se mai deschide lumea odata...stau aici ca prostu sa astept atat.
 

DeletedUser

stranutelu lasa mai ca nu ne fura nimeni numele tribului :))

On-topic:Succes WALL.(chiar daca momentan sunt un anonim in joc :) )
 

DeletedUser13280

RO10 16563 methalelf 1,321
methalelf imi dau seama ce ravagii o sa faci pe lumea asta...in locul tau nu as mai vorbi.
 

DeletedUser

RO10 16563 methalelf 1,321
methalelf imi dau seama ce ravagii o sa faci pe lumea asta...in locul tau nu as mai vorbi.
Atat zic... GO AWAY NOOB ! -Pro Style Come Here ! :D

@On Topic: Sunt si eu pe lista? :eek: Wow ma simt flatat ! :eek: ORicum daca vreti sa intrati in trib vorbiti cu mine ca-i dau pe toti afara si va invit pe voi ! :D
 

DeletedUser7711

RO10 16563 methalelf 1,321
methalelf imi dau seama ce ravagii o sa faci pe lumea asta...in locul tau nu as mai vorbi.



Cum a zis prietenul meu :
xThundeRx (ISeeNoobs) : GO AWAY NOOB ! -Pro Style Come Here ! 11.43 AM
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13280

iar pe l35 pe tribalwars tot methalelf si tribul sau care se lauda ca cucereste lumi dupa lumi

295 Wall 4.330 4.330 19 daca stau sa verific tot ce ai spus sunt sigur ca doar 1 % ai dreptate.
 

DeletedUser

Bine ma..e noob...suntem toti noobi...nu te mai baga tu zeule..si lasane sa vorbim pe skype:rolleyes:
 

DeletedUser

Mady aceasta este o prezentare "oficiala" se numeste P&P... Nu-ti convine adreseazate WC_ului poate el te asculta ! :) Oricum lasa timpul sa vorbeasca si dupa deschide gura ! Ti-am zis 1 data frumos nu o voi face din nou ! ;)
 

DeletedUser523

Ce triburi sunt pe k55 si doresc sa ne adauge in diplomatia lor la...dusmani:confused::D:cool:
 

DeletedUser

Rang Numele tribului Puncte Sate
1 -nWo- 1.348 27
:)) cu ei o sa aveti primul "RAZBOI" mondial :)) ...puteti sa deschideti si tema la razboaie deja :D
 

DeletedUser

is 70 in trib deja...ce mamut deveneau daca nu era limita de membri:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus