Tribul noi-adio!- stranutelu-adio!

  • Autor subiect DeletedUser6843
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

eu inteleg foarte multe nu incepe cu jigniri de incult sau gen atheon ... ca eu sunt prost si nu stiu cum ... pentru ca jignirile care tin de real life nu isi au locul cat despre joc poti zice orice . cat despre parerea mea cu lasatu si adusu aminte ti-am zis NIMENI nu o sa isi aduca aminte de tine de cine vrei tu ... peste 2-3 luni nimeni nu isi mai aduce aminte... de joc de nimik ... sunt probleme in viata care ... asa ca degeaba ai tu impresia ca cineva o sa isi aduca aminte de tine ... o sa te inseli ... poate forumisti ... ca nu mai o sa te offtopici pe aici ...

p.s. ai auzit de jucatoarea ioana333 sau ceva de genu **** daca asta e nick exact
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai conteaza cat posteaza fiecare ? atata timp cat moderatori considera ca totul e ok ? eu zic ca nu, omul daca se lasa de joc isi ia si el la revedere pana la urma e politica si propaganda plus ca daca se lasa de joc astea sunt sunt probabil ultimile lui posturi ;)
 

DeletedUser6843

eu inteleg foarte multe nu incepe cu jigniri de incult sau gen atheon ... ca eu sunt prost si nu stiu cum ... pentru ca jignirile care tin de real life nu isi au locul cat despre joc poti zice orice . cat despre parerea mea cu lasatu si adusu aminte ti-am zis NIMENI nu o sa isi aduca aminte de tine de cine vrei tu ... peste 2-3 luni nimeni nu isi mai aduce aminte... de joc de nimik ... sunt probleme in viata care ... asa ca degeaba ai tu impresia ca cineva o sa isi aduca aminte de tine ... o sa te inseli ... poate forumisti ... ca nu mai o sa te offtopici pe aici ...

p.s. ai auzit de jucatoarea ioana333 sau ceva de genu **** daca asta e nick exact

A fost pe k24 si dadea sprijin mereu.
Si circulare pentru nu stiu ce site cu un catel :)
In fine.
Eu nu iti explic ceva da?
Stiu ca ai dreptate,dar m`ai luat la misto si apoi ai plecat capul.
Nu e vina mea.
Nu am nimic cu tine aikon stii bine asta.
 

DeletedUser6843

mai conteaza cat posteaza fiecare ? atata timp cat moderatori considera ca totul e ok ? eu zic ca nu, omul daca se lasa de joc isi ia si el la revedere pana la urma e politica si propaganda plus ca daca se lasa de joc astea sunt sunt probabil ultimile lui posturi ;)

Ma las cand se inchide topicul.
Prea am fost luat si luati ca trib la misto.
 

DeletedUser

Ma las cand se inchide topicul.
Prea am fost luat si luati ca trib la misto.

dar te-ai gandit ca sa intamplat asta din invidie, trebul NOI e un trib mare cu multi jucatori care cu greu ii poti tine uniti plus ca sunteti lideri incontestabili la inamici invinsi ;)
 

DeletedUser

nu te-am luat la misto stilul meu de a posta poate uneori e cam dur dar sicer parerea mea e ca e o pierdere de timp jocul si nu ramai cu nimik rareori iti faci un prieten ca si in viata reala e o lupta de a supravietuire cati prieteni Adevarati aveti ... ii numarati pe degete ... jocul TRIBURILE seamana cu viata reala de accea nu prea se leaga multe prietenii si astea care se leaga sunt multe doar asa ... sa zici ca te-ai ales cu ceva dupa urma jocului ... viata e nasoala e cum e ... dar sa nu uitam ca jocul e joc si viata e viata !

dar te-ai gandit ca sa intamplat asta din invidie, trebul NOI e un trib mare cu multi jucatori care cu greu ii poti tine uniti plus ca sunteti lideri incontestabili la inamici invinsi ;)
te contrazic nu este vorba de invidie doar ca modul acesta de a-ti anunta plecarea sau asta nu prea are rost ... iti iei adio dar nu te lauzi si in primu rand nu faci ce a facut stranutelu jignesti ... de obicei pe patu de moarte zici ca toti iti sunt prieteni indiferent ce ti-au facut ca asa e frumos
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

nu te-am luat la misto stilul meu de a posta poate uneori e cam dur dar sicer parerea mea e ca e o pierdere de timp jocul si nu ramai cu nimik rareori iti faci un prieten ca si in viata reala e o lupta de a supravietuire cati prieteni Adevarati aveti ... ii numarati pe degete ... jocul TRIBURILE seamana cu viata reala de accea nu prea se leaga multe prietenii si astea care se leaga sunt multe doar asa ... sa zici ca te-ai ales cu ceva dupa urma jocului ... viata e nasoala e cum e ... dar sa nu uitam ca jocul e joc si viata e viata !


te contrazic nu este vorba de invidie doar ca modul acesta de a-ti anunta plecarea sau asta nu prea are rost ... iti iei adio dar nu te lauzi si in primu rand nu faci ce a facut stranutelu jignesti ... de obicei pe patu de moarte zici ca toti iti sunt prieteni indiferent ce ti-au facut ca asa e frumos

Nu am murit
Nu am jignit,doar am spus adevarul
Daca eram ingamfat iti spuneam sa ma cauti pe google.
da?
 

DeletedUser

deja imi dau lacrimile.......


gata ma baieti......


renuntati si cu asta-basta

nu dau sfoara in tara...


este un semn de slabiciune.........
 

DeletedUser6843

deja imi dau lacrimile.......


gata ma baieti......


renuntati si cu asta-basta

nu dau sfoara in tara...


este un semn de slabiciune.........


Eu doar am dat replici raduica.
Ca de obicei ;)
E un semn de unitate.
Tot pe google il gasesti.
 

DeletedUser

deja imi dau lacrimile.......


gata ma baieti......


renuntati si cu asta-basta

nu dau sfoara in tara...


este un semn de slabiciune.........


www.google.ro cauta`ne acolo ... ca esti deja inganfat ..

Stranutelule te scot la un suc cum sa nu ... :D eu nu m-am luat d tine ... ci te admir ca ai reusit sa te lasi ... :p Intr-o lume a drogatilor, un drogat care se lasa niciodata nu va fii felicitat de ceilalti deoarece ei sunt incapabili sa se lase sau vad drogul ca pe o placere de accea sunt asa putine posturi pozitive. Urata metafora am gasit.. :))

Oricum ai tinut un trib mare in picioare in fata multori adversari oricum gg dar lasa limbarita aia si lasa fricosi sa moara fricosi nu tre sa zici tu ca sunt fricosi ... fomisti sa moara fomisti ... si amintestei pe cei care merita respectul tau cum ai zis mai sus NATO
 

DeletedUser6843

www.google.ro cauta`ne acolo ... ca esti deja inganfat ..

Stranutelule te scot la un suc cum sa nu ... :D eu nu m-am luat d tine ... ci te admir ca ai reusit sa te lasi ... :p Intr-o lume a drogatilor, un drogat care se lasa niciodata nu va fii felicitat de ceilalti deoarece ei sunt incapabili sa se lase sau vad drogul ca pe o placere de accea sunt asa putine posturi pozitive. Urata metafora am gasit.. :))

Oricum ai tinut un trib mare in picioare in fata multori adversari oricum gg dar lasa limbarita aia si lasa fricosi sa moara fricosi nu tre sa zici tu ca sunt fricosi ... fomisti sa moara fomisti ... si amintestei pe cei care merita respectul tau cum ai zis mai sus NATO

Spor la joc Aikon.
Pacat ca nu ne`au mers combinatiile noastre secrete.:D
Spor la joc la toata lumea :D
 

DeletedUser

uneori limbajul binar al PC-ului care se ascunde in spatele ecranului acesta prietenos nu prea ne ajuta... pacat ar fii fost ceva super tare dpdv al FUN-ului :D:D dar stii ** aia niciodata nu e prea tarziu

p.s. ciineva care ar citi postu meu si apoi al tau ... combinatia dintre metafora mea ... cu drogatii si urarea ta cu spor la joc... e putin cam incendiara sau chiar sadica !! am chiar ras ma trimiti la moarte.. :p si dependenta ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

uneori limbajul binar al PC-ului care se ascunde in spatele ecranului acesta prietenos nu prea ne ajuta... pacat ar fii fost ceva super tare dpdv al FUN-ului :D:D dar stii ** aia niciodata nu e prea tarziu

p.s. ciineva care ar citi postu meu si apoi al tau ... combinatia dintre metafora mea ... cu drogatii si urarea ta cu spor la joc... e putin cam incendiara sau chiar sadica !! am chiar ras ma trimiti la moarte.. :p si dependenta ...

Si totul se termina cu whysky :D
uff :D
 

DeletedUser

de 20 de ani ... precizez ... :D abea astept ziua de 15 martie :D sa deschida tata :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser6843

de 20 de ani ... precizez ... :D abea astept ziua de 15 martie :D sa deschida tata :rolleyes::rolleyes::rolleyes:


O sa da o circulara pe google :D


Gata mai cu SPAM`ul
Chiar ADIO!
Ne vedem pe L69.


peseu:

Sexy-sadik----TE IUBESC
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4553

Bai fratilor ce atata balamuc? Pentru cine... pentru ce... cat se mai poate infoia in pepeni tribu asta compus din 99% din toata harta L5`ului.... stranutelu cica am auzit de maxim o luna ca e ceva lider... e ok bafta lui... dar pana sa aud de al am avut colegi de sate langa mine care au jucat acest joc ca niste profesionisti si i`au rupt pe tribu NOI atzi avut noroc ca sa lasat F~K de acest joc altfel eratzi oricum radiatzi de pe harta... sau lasat jucatori cu o mai mare valoare ca a voastra acum mult timp in urma si nu a fost atata balamuc... au lasat cont sate ce a fost de lasat si si`au vazut de ale lor... e prima si ultima oara cand postez pe aici... dar nu vad rostul... apropo astia din tribu noi mari si puternici :) daca tot sunteti ca rupetzi normele... vreau sa demonstratzi va astept back sa va rup glanda... asta in caz de nu ma las cat de curand si eu :)) daca sunteti in stare jucatzi daca nu delete si out ;)
 

DeletedUser

:))cine esti tu ,,haiducule''?

pana acum nu ai zis nici un cuvant ca nu cumva sa ne superi si sa fi trimis la harta...la desfiintarea F~K si NOI a contribuit putin ...dar noh vorbesti fara sa stii:p
 

DeletedUser

pare rau ca intervin...dar la granita cu noi nu prea aveam probleme, WaRooM era cel care tot ne rupea trupele, + multi care nu trimiteau sprijin, si de asta au plecat, bineinteles ca si din lipsa de timp :|
 

DeletedUser

:))si EMPIRE?

DE ACOLO DE CE AI PLECAT:))?

nu are rost sa dezgropam mortii ...am zis ca a contribuit putin ...daca vrei tu foarte putin dar am fost acolo si asta conteaza...
 

DeletedUser

Succes in viata reala, stranutelu.[mersi de declaratie:eek::p]
cum el hotarat ca nu va mai posta, tema se inchide.
o zi buna!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus