YkzLcn & G-M-R

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca YkzLcn se "inteleg" cu mai marii triburilor cu care sunt in razboi, cum au obiceiul, au mari sanse sa ramana mult timp pe prima pozitie a lumii fara amenintari.
Ca deh: ei sunt trib puternic si cuceritor, cu statistici de pus in rama, dar nu spune nimeni ca sunt realizate impotriva "juniorilor". In momentul actual Gloria lupta abia la jumatate din capacitatea cu care ar putea, dar...............
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca YkzLcn se "inteleg" cu mai marii triburilor cu care sunt in razboi, cum au obiceiul, au mari sanse sa ramana mult timp pe prima pozitie a lumii fara amenintari.
Ca deh: ei sunt trib puternic si cuceritor, cu statistici de pus in rama, dar nu spune nimeni ca sunt realizate impotriva "juniorilor". In momentul actual Gloria lupta abia la jumatate din capacitatea cu care ar putea, dar...............

dar? dar ce? vrei sa va fac eu atacurile organizate ca sa atacati la 100% capacitate? hahaha. ma lasi?
referitor la alta postare mai sus... nu stiu sa fie cineva din ykzlcn sa sprijine Nato, inamicul tribului Noi, si oricum Noi s-a desfintat deci nu mai conteaza acum.
si in ultimul rand, nu mai reprezint interesele Ykzlcn mai nou :) asa ca topicul poate fi inchis, oricum nimeni din mareata conducere Ykzlcn nu s-a implicat in vreo discutie pe aici.
 

DeletedUser

nu ma refeream la asta, ci la faptul ca nu se poate face treaba cu carpe.
 

DeletedUser4806

kare este motivul lui adrian-kruger de a parasit ykz?observ ca ai format un nou trib.
 

DeletedUser

de unde gore, nu a facut el tribu ci skolka...sunt niste probleme...dar el e ca de obicei, bate apa in piua ...stii mai nou cate sate a luat maretu kruger din gloria?
11 sate din 16 dec...iar aproape 80 din interne si barbari..mai trebuie ceva aDAUGat?
 

DeletedUser

de unde gore, nu a facut el tribu ci skolka...sunt niste probleme...dar el e ca de obicei, bate apa in piua ...stii mai nou cate sate a luat maretu kruger din gloria?
11 sate din 16 dec...iar aproape 80 din interne si barbari..mai trebuie ceva aDAUGat?

da, adaug eu...23 din 16 februarie ;) + 2 in ultimile zile tu poti sa spui si 3 sate. problema ta...si nici a celor care citesc acest forum.
 

DeletedUser

cine ataca?..sa imi trimita rapoartele..am facut PNA si il respect!
 

DeletedUser

lasa ca va trece supararea si va intoarceti :)

nu ne vom mai intoarce niciodata. nici nu stiu cum am stat in trib cu oameni ca maryo78...uite l cum arunca cu noroi...si mai si minte pe deasupra. o sa i dea astia niste puncte premium pt toate astea ....si mai sunt destui la fel...
 

DeletedUser

ar fi pacat sa renuntati la munca de peste 1 an impreuna..
dar voi stiti mai bine ce s-a intamplat :)
 

DeletedUser12398

nu ne vom mai intoarce niciodata. nici nu stiu cum am stat in trib cu oameni ca maryo78...uite l cum arunca cu noroi...si mai si minte pe deasupra. o sa i dea astia niste puncte premium pt toate astea ....si mai sunt destui la fel...

adriane cat am stat eu si mam gadit pana sa vin la voi in trib ??tu acum ma lasi balta dupa ce mai bagat in trib tu pleci??de ce? pentru ca alti ** aiurea?
 

DeletedUser

ar fi pacat sa renuntati la munca de peste 1 an impreuna..
dar voi stiti mai bine ce s-a intamplat :)

pai nu renuntam. cei mai apropiati suntem impreuna. cei care ne-am respectat intodeauna si nu ne am certat pe sate cum o fac altii.
in fine...o sa se aleaga prafu de tot , si o sa ne dam seama ca am pierdut cu totii timpul
 

DeletedUser

adrian, tu pui satele tale de barbari care ti leau luat adminii,tot din gloria?sau faptul ca inka innobilezi din ykz...
 

DeletedUser

referitor la alta postare mai sus... nu stiu sa fie cineva din ykzlcn sa sprijine Nato, inamicul tribului Noi, si oricum Noi s-a desfintat deci nu mai conteaza acum.
si in ultimul rand, nu mai reprezint interesele Ykzlcn mai nou :) asa ca topicul poate fi inchis, oricum nimeni din mareata conducere Ykzlcn nu s-a implicat in vreo discutie pe aici.

nuuu, nici pe fostul trib RGK (nu cel initial, ci a mai fost unul care s-a reinfiintat pt o perioada scurta de vreme....parca Transilvania ii zicea)
Trib de 10-20 de membrii cu sate blindate, nici pe aia nu i-ati sprijinit, nu?
Nici nu a fost format exclusiv din membrii ykzlcn, iar dupa desfiintare s-au intors in ykzlcn

Oricum: concluzia: stimez si respect tribul Ykzlcn pt razboaiele castigate si felicitari si pt razboiul castigat cu Gloria (desi nici unul din razboaie nu a fost castigat pe "campul de batalie" cu "arma in mana", ci toate au fost sapate dinainte in culise, dar normal: "ce mai conteaza?)

Si faptul ca esti singurul care se agita pe aici si nimeni din conducere nu se arata ce denota?
Inseamna ca tu chiar esti nevinovat si chiar nu sti despre astea, dar asta nu insemna ca nu sunt reale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4806

mario78 eu am facut acest trib si pana in momentul in care am plecat , mi-am dat seama de nazuintele si aspiratiile multora din tribul nostru.nu m-ati crezut si sunt sigur ca nici acum nu va aduceti aminte problemele pe care le ridicam vizavi de dorinta de a inobila intern si de a fi pasivi in a ataca dusmanul.e treaba lor ca nu au inteles jocul pana acum .eu, neika si mamamare ne-am facut datoria fata de micii locotenenti,care au aspirat la functii inalt si pe care le-au obtinut prin revolte si denigrare.din pacate si tu le-ai tinut onisonul.sunt totusi bucuros ca am avut un locotenent care nu a uitat spiritul ykz si a tinut numele sus pana acum.acel locotenent e un distins veteran acum ,si poate datorita sfaturilor si indrumarilor mele.o respect si daca este nevoie osa-i dau sfatul meu.
stima PAVONE
 

DeletedUser

gore ,parca nu stii ca nu am jucat pana acum..stii ca nu am timp...iar acum am revenit doar pt pavone si adifok...nu sunt in conducere si nu am fost...nu am vise de astea...
 

DeletedUser

bagboy iti era dor de mine? ce-i drept nu ne-am auzit din decembrie.
da-mi voie te rog sa-ti corectez afirmatiile
acel RGK la care te referi nu se numea transilvania ci era chiar originalul RGK, tribul intemeiat de sundown sky, trib care a incercat sa se refaca.
transilvania s-a numit ceea ce a ramas dupa ce sun si-a dizolvat tribul.
acel RGK care s-a luptat cu voi era compus exclusiv din membrii fostului RGK, care se desprinsesera din ykzlcn.
nu au avut satele blindate, alta era statistica daca ar fi fost asa.
intr-adevar unii colegi i-au ajutat, in virtutea aliantelor personale, insa asta nu inseamna ca intregul trib ykzlcn a ajutat RGK impotriva voastra.
ai curajul sa negi ca gloria este sprijinita in acest moment de fostii colegi care se afla in waroom?
sa-l rog pe mircea sa ceara sitter?

despre jocuri de culise...nimeni de pe L5 nu intrece gloria la acest capitol.
eu imi vad jucatorii luptand "cu arma in mana" si nu ocupandu-se de sapaturi in culise
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus