Razboaie!

DeletedUser

razboaie...


EXIT! a intrat in razboi cu triburile TRB, WOC si Just. toate plasate mai ** in clasament si pe primele 3 locuri pe K64! Noi am luat'o in serios si am inceput atacurile, ciar eu am spart 3 sate din WOC printre care unu de 300 pct!


Nu am stiut unde sa postez:D si m-am gandit...poate mai sunt si alte razboaie!
 

DeletedUser7711

Razboaie se duc peste tot . Daca triburile nu sar bate intre ele acum trebuia sa avem o la OD .
 

DeletedUser4533

sincer, eu ma bat cu 30 ferme, la care nu imi ajung trupele sa le farmez :D
 

DeletedUser

pina acum singurul razboi e Barbarii vs. All World
restu sunt doar niste mici atacuri
 

DeletedUser

Cam asa, dar noi am luat'o in serios ptr ca ei incepusera cu spioni! Ma rog...nu ai cum sa ii vindeci!
 

DeletedUser

Nu Stiu dc tinetzi voi astia din EXIT! k ne putetzi invinge...nu vetzi putea NiCiOdAtA...
 

DeletedUser14557

hai ca astia din exit! nu cred ca vor sedea prea mult pe harta.
 

DeletedUser

Nu Stiu dc tinetzi voi astia din EXIT! k ne putetzi invinge...nu vetzi putea NiCiOdAtA...


Prietene hai sa iti spun ceva! In ultimile 5 ore am dat cam 20 atacuri, noi tribul EXIT! asurpa celor din WOC Just. Si TRB, si am primit doar un atac de la unu de 300 pct pe unu de 100 pct caruia i-au murit trupele si aqm este farmat de unu de 100 pct! Va batem singuri!!!
 

DeletedUser

Agresor: Logitek
Sat: KaLeL (449|653) K64

Număr: 88 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 88 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0


Apărător: General Moshu
Sat: 001 - General Moshu Castle (451|653) K64

Număr: x x 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 9 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Religie: Unităţile au fost credincioase

Uite si raportul desspre care vorbeam, sa nu mai zic ca 3 jucatori de la voi sunt imi sunt ferme!

Stimate NesQuick ma vad nevoit sa va repet un paragraf din regulament:

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Va sfatuiesc sa cititi si dumneavoastra regulamentul de functionare al acestui forum si sa il respectati pentru a nu fi nevoit sa va trimit in vacanta pentru ca nu imi face placere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stiu atacul asta de mult timp..da hai sa itzi dau un raport mai fain:))

Sat: 001 - General Moshu Castle (451|653) K64

Număr: 37 25 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 37 25 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

Apărător: Logitek
Sat: KaLeL (449|653) K64

Număr: xxx 0 xx 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 53 0 8 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Religie: Unităţile au fost credincioase
 

DeletedUser

poi da..;)..:p...de mult timp..e invechit...stiu k eu sunt ala care il ataca p Moshu..care se bucura k is la 4 ore distantza:))..saracu:p
 

DeletedUser

Eu ii urez bafta lu Nesquick, ca mie imi placea ciocolata cu lapte Nesquick cand eram mic ! :cool:
 

DeletedUser

Si eu dar nu-ti zic ce marca ... Ca fac reclama impotriva Nesquick si nu e frumos ! :p
 

DeletedUser

Damn ! :( next time promit sa iau nesquick... gata ca si asa am warn pentru spam mai imi da tovarasu unu ! :) Succes in "Razboi" Sa omorati cat mai multi paladini ! :D

Sincer ar trebui sa primiti si tu si NesQiuck un pic de vacanta dar sa nu ziceti ca sunt rau va mai dau o sansa. Ultima! O sa va rog sa nu profitati de bunatatea mea si sa incetati cu Spamul. Daca nu va puteti abtine va rog sa imi spuneti pe privat.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus