Cel mai bun Trib / leader

  • Autor subiect NeedBackup
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

522|524 - Aici ma gasesti nu pe xxx|xxx ! :D

Si ginutza sti ca de tine mereu mi-a fost frica... Damn... Era invers... Tie mereu ti-a fost frica de mine ! :D
 

DeletedUser15142

cel mai bun conducator de trib este ********* (banat de cineva) si daca nu ma credeti , numi pasa.
 

DeletedUser21373

Dupa parerea, un biet jucator, Wall si cu Lethal sunt momentan cele mai bune triburi de L11 si asa vor ramane o perioada destul de mare de acu` in colo. Ambele merg pe acceasi strategie, de altfel una foarte buna.

Nu-l cunosc eu foarte bine pe methalf (sper ca am scris bine:D), da` din ce ati zis voi si din ce am vazut eu in zilele astea pe L11 este un conducator foarte bun, nu stiu daca si cel mai bun, nu cred ca poti sa alcatuiesti un clasament al celor mai buni lideri, da` in fine.

Stiu ca nu mati vazut nici o data pe aici pe forum, ceea ce va face sa ma lauti drept un noob, da` nu ganditi chiar asa:D
 

DeletedUser20480

:))
pai..normal..fiecare trib..care la inceput..
"angajeaza" jucatori..sa creasca rangul tribului..pe care apoi altii din spate..ii trimit la cules de capsuni in Pania..:)) la marginea hartii..la locruile calduroase.. ;;)
dar nu stiu de ce zice lumea acuma..dupa inca nici o saptamana...cine e cel mai bun..:)
inca nu sa decis..si mai trebe un timb bun..sa se aseze triburile si jucatorii..:)
 

DeletedUser

cel mai bun lider e o utopie, am vazut ca jucator o lumea 5, care a avut o gramada de razboaie, si un K44 pe aceasi lume, unde probabil viata unui sat de atac era de cateva ore si unde se infruntau o gramada de lideri care de care mai bun. pana la urma cel mai bun lider, este cel care poate sa isi motive jucatorii sa fie cat mai activi.
nu pot decat sa sper ca aceasta lume va fi macar pe jumatate la fel de palpitanta ca lumea 5, si de abia atunci se va vedea care sunt cei mai buni lideri.
 

DeletedUser18686

cel mai bun trib e in functie de k,si daca mai e si top 1! e perfect!

oricum sunt triburi top 1,dar vor pica...o sa vedem cu totii certurile prostesti din conducere!
 

DeletedUser6843

tarnava-(cand aveti nevoie de lectii,o sa va deseneze)
Hash-(mandru sa fiu coleg cu el) si pitzak
Master Death-(prieten cu magnatu,deja se stie-BUNI-BUNI-BUNi)
methalelf-(pe l11 am auzit de el,daca sunt o gramda care il apreciaza asa o sa fac si eu :D)
1111@(wanted L5-le are...)



Ei sunt NO.1 pentru mine.Nu am avut timp sa mai ma uit pe harta din cauza ca am ajuns FERMAAA :D.
Cu siguranta sunt mult mai multi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Bai celino eu nu ma inteleg cu stranuletu dar cu toate astea il respect ... asta ca sa nu zici ca tin cu el sau chestii de genu'.
Da tu esti mare noob :)) !
 

DeletedUser4920

Uhhhh michelle acid ca intodeauna :D


Cel mai bun lider din punctu meu de vedere va fi acela ce va avea cel mai mult timp din cei enumerati mai sus .




Missed me ? :D
 

DeletedUser

Cine se ea, dupa topul lui stranutel... eu nu nuu... lam vazut ce poate pe lumea 9... a fost la noi in trib... iar de dantif.. nota 10 imi place omul asta cum joaca....
 

DeletedUser6843

Cine se ea, dupa topul lui stranutel... eu nu nuu... lam vazut ce poate pe lumea 9... a fost la noi in trib... iar de dantif.. nota 10 imi place omul asta cum joaca....

Ce ai vazut?
Sunt la fel de inactiv :))
Dantif e tizu meu :D

Cine se ea-adica?
 

DeletedUser

eu.. am vazut ca' ai pus o lista.. cu cei mai bunii membrii de pe Lumea 11.. eu unul nu ma eau dupa ea.. tu ai pus prietenii.. nu membrii care stie juca..
 

DeletedUser6843

eu.. am vazut ca' ai pus o lista.. cu cei mai bunii membrii de pe Lumea 11.. eu unul nu ma eau dupa ea.. tu ai pus prietenii.. nu membrii care stie juca..

Cu riscul de ma repeta :p

tarnava-(cand aveti nevoie de lectii,o sa va deseneze)
Hash-(mandru sa fiu coleg cu el)
Master Death-(prieten cu magnatu,deja se stie-BUNI-BUNI-BUNi)
methalelf-(pe l11 am auzit de el,daca sunt o gramda care il apreciaza asa o sa fac si eu :D)
1111@(wanted L5-le are...)


Black-Zeus,pot sa iti spun Pink-Zeus?:)) topicul se numeste -
Cel mai bun Trib / leader,nu se numeste:cei mai buni jucatori. si am specificat:CU SIGURANTA SUNT MAI MULTI.-SUCCES LOR.


Cu cei de mai sus nici macar nu am interactionat prin mesaje :)).Mi-am spus si eu parerea:eek:


imi pare rau ca sunt ferma peste tot
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu ma consider.. sunt cam rang 500.. ala sunt eu si recunosc.. dar cunosc altii.. care chiar merita...
 

DeletedUser

Lethal,wall, die. Sunt triburi excelente ,lideri buni etc:d dar cel mai bun lider sunt eu , pt ca joc singur,şi mă laud cu un od rank cat unele triburi :d
 

DeletedUser8411

Lethal,wall, die. Sunt triburi excelente ,lideri buni etc:d dar cel mai bun lider sunt eu , pt ca joc singur,şi mă laud cu un od rank cat unele triburi :d

acum ai vorbit spre a te afla in treaba?
Sunt cateva persoane ce cunosc acest jok, indiferent ca sunt lideri de triburi sau nu ... dar momentan este tardiv sa se pronuntze cineva in privintza celui mai bun lider. Cu respect
 

DeletedUser8715

acum ai vorbit spre a te afla in treaba?
Sunt cateva persoane ce cunosc acest jok, indiferent ca sunt lideri de triburi sau nu ... dar momentan este tardiv sa se pronuntze cineva in privintza celui mai bun lider. Cu respect

Cand ai vrea sa se fi pronuntat asupra celui mai bun lider, daca acum este tardiv?
Asta a fost o tentativa esuata de a te da interesant, tardiv este exact antonimul a ceea ce ai vrut tu sa folosesti. Nu de alta, dar ma induci in eroare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus