Rollback 13.03.09

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

La multi ani

sadonix sti ca eu nu pot sa-ti dau raspuns la intrebarea precum nici adminii nu pot
riscul unui bug este mare dar si stapanit de unii care cateodata cu toate cunostintele lor sau poate din greseala sau neatentie se intampla si iatane la un rollback
este normal sa se greseasca(greseala e omeneasca)iar cel care nu a gresit niciodata sa rimeasca premium pe viata



ceea ce sa zis ca oamenii sa fie despagubiti cu premium este normal si cred ca asa va fi pt ca asa a fost si pe L3 din cate imi aduc eu aminte dar nu pe luna ci pe timp mai scurt


va mai dau un sfat:ciocu mic si joc de glezna (adica jucati in continuare ca nu are rost sa va luati de admini)


1 pt ca nu sunt vinovati (iar cei ce cunoasteti informatica stiti si voi)

2 e ca si cand s-ar lua iepurasul de urs
 

DeletedUser

nu ma intereseaza cine sunt admini si nu am nimic cu ei, insa reprezinta jocul triburile.ro si trebuie sa vina cu o explicatie; daca nu sunt in stare sa dea acea explicatie atunci sa ceara mai departe daca nu o sa cer eu ...
 

DeletedUser20503

Nu stiu daca la voi este la fel dar eu nu mai am lumea 8 la login...sunt lumiile de la 2 la 11 in afara de 8...si nu am vazut nici un fel de informatie pe forum sau anunt ca si aceasta ar avea probleme...
 

DeletedUser

Mi-am facut si eu cont pe forum pt ca sunt foarte revoltat, pierd nopti ca sa dau zeci de atacuri, iar acum cand m-am sculat sa dau cu nobilii, surprize.....surprize. Cum de doar la atacuri s-a dat rollback, iar la sprijin nu?
 

DeletedUser10388

roll back exact cand ataca R~W:( stai toata noaptea sa dai atacuri si constati ca esti luat drept fraier, mai cumparati cont premium....eu unul nu mai iau un punct!:D
 

DeletedUser21742

eu m-ai aveam 5 min pana imi jungeau nobili la 40 de ore distanta pe un sat care era deja gol si acuma ma trezesc cu nobili in sat,este deja a treia ora cand patesc asta si i eu i toti cei care joaca pe L5 ar trebui sa primim expicatii dar nu o sa primim ci din contra cred ca va fi stearsa tema ca ii supara adevarul
 

DeletedUser15488

Eu tin sa cred ca are ceva legatura cu 3-a, deoarece maine trebuia sa ajunga peste 1000 de atacuri pe un jucator de la ei si se pare ca s-o produs aceasta defectiune a serverului sa numai ajunga atacurile. Asta-i parerea mea si nu o sa mi-o schimb. Sau totusi asteptam un raspuns de la admini:| atat vreau sa stiu suntem bataia lor de joc?


pai noi suntem dezavantajati pt ca atacurile or sa ajunga dar nu am putut trite sprijin in perioada aia
 

DeletedUser

Nici un Cp nu ar compensa asta...Asteptam o explicatie si sa intrebati fiecare jucator in parte ce doreste nu sa dati voi CP sau altele ca eu unul nu am nevoie....
Va spun doar in particular folosind sistem tycket....
 

DeletedUser

In legatura cu L8 si L9 nu ne intereseaza.Aici este L5 care este ce-a mai frumoasa.
Si voi ati observat ca din ianuarie de cand au mutat serverele am avut numai probleme?
De ce ?
Vrem sa se puna pe aceleasi servere sa nu mai fie probleme......
Asteptam un raspuns daca nu promit solemn sa dau team_triburile in judecata.
 

DeletedUser

pai ce explicatii sa dea?
ai vrea sa-ti spuna ca fac manarii? asta nu o sa se intample oricat am urla noi pe aici.
sunt niste nenorociti si niste dobitoci. sper sa aiba parte in viata reala doar de "bucurii" de acest gen.
 

DeletedUser

Asa fac ei... Sunt toti fomisti, mananca de pe jos ca nu au sa puna o paine pe masa si de asta fura...
 

DeletedUser10388

curios ca nu vedem nici o parere "oficiala":) cand e vorba de banat sau de pedepsit imediat apare cineva;))
 

DeletedUser

ce faceti mai atata garagata ? nu ati observat ca de 2 zile in coace nu mai e nici un moderator sau admin online pe forum ??:D

Apropo sa stii ca resetul a fost intentionat provocat de adminii deoarece am auzit ca wanted a organizat un atac contra 3-a cu 3000 de atacuri

deja stie tot serveru` :D
 

DeletedUser

e nu mai este niciunul
facem o proba?
hei voluntarilor ne datorati niste explicati ,cand ne dati ban aveti tut timpul cate ana acum ce face pe struti?
 

DeletedUser21742

nu o sa ne dea nici o explicatie o sa puna ca e vina serverelor si ca ei nu au nici o vina dar vad ca nu vor sa dea explicatii sau dorm ca au lucrat azi noapte pana tarziu ca sa poata amana atacurile
 

DeletedUser

e intalnire de admini la munte asa ca nu va asteptati prea mult la tikete rezv:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus