TSA vs TNT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 516
Tabăra 2: 360
Diferență: 156

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 46
Tabăra 2: 53
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,941,915
Tabăra 2: 2,584,376
Diferență: 2,357,539

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 436,595
Tabăra 2: 567,220
Diferență: 130,625

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 114
Tabăra 2: 120
Diferență: 6

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 12
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,082,055
Tabăra 2: 811,383
Diferență: 270,672

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94,350
Tabăra 2: 108,979
Diferență: 14,629

image.php
 

DeletedUser

Nu faci si tu prezentarile ? cine sunt TNT ? nu am auzit de ei ...

LE : incearca sa pui statistica toata :)

Side 1:
Tribes: TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 8,693
Tabăra 2: 1,619
Diferență: 7,074

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 640 :)))
Tabăra 2: 118
Diferență: 522

mda ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

probabil rumburel e din TNT, cine sta sa verifice :) Asta ca si tytu ala care e istorie, se bucura la o zi favorabila, uitand pe celelalte 30 in care cadeau apocalipse pe ei :)..
 

DeletedUser

1628 sate cucerite - 1037 pierdute

Statistica tribului TNT de la infiintare si pana acum...de elita baietii astia
 

DeletedUser14435

Vezi tu, eu stiam ca voi urmeaza sa fiti nesimtiti (trebuia sa mai asteptati totusi, lumea inca mai tine minte), de asta eu am pastrat o lista cu jucatorii seven inainte sa dau dizolvare

Side 1:
Tribes:
Players: tibi--sor loredana pitica Gordian blatman EVAN2 negrea -ftg-dragoon xx--pyca--xx j.bond Godzilaa uuzzyy27 wasco Coco Badarica dracea alesio himera04 dan2k8 clubingman boncex Razvannitro2007 crome bebelino68 tibi73 mika22 gabybike iri iri Luciansb bobp s3rgiu2oo8 slayer666 Ucigasu23 shark303 alc0ol traficanu7u kidix BaYbeLuV neacsualexg BaYbeLuV Crck Horhoceaionut Jack511 motivatul SkyAngelz blan anusk@@ piuma Borosan side1

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 595
Tabăra 2: 49
Diferență: 546

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,979,555
Tabăra 2: 509,548
Diferență: 5,470,007

image.php



imi pare rau, TNT nu ramane cu titlul de "distrugatorul" Seven-ului, TNT ramane cu titlul care l-a avut intotdeauna, "cea mai buna sursa de sate din S-E"
 

DeletedUser

probabil rumburel e din TNT, cine sta sa verifice :) Asta ca si tytu ala care e istorie, se bucura la o zi favorabila, uitand pe celelalte 30 in care cadeau apocalipse pe ei :)..

nu prea conteaza din ce trib e acest rumburel , nu se stie daca e din TNT , TSA sau un alt trib inamic sau prieten TSA-ului , tot ceea ce conteaza e ceea ce isi doreste el ? :) , tot ce pot sa spun e ca acest rumburel nu ii are la inima pe cei din TSA :)) .
 

DeletedUser17395

Cu tot respectul, TNT e un trib facut ocazional, la gramada din ramasitele Knight, RAi si alte caprioare...nici un viitor nu le prevad.. Multi vor sa fuga , dar nu au unde :)...
Pacat ca au ramas si niste baieti buni prinsi acolo.....
 

DeletedUser18527

si care sunt baietzii buni? niste nume ceva? poate pot face ceva ptr ei..Obligatoriu sa aiba 100k puncte si sa nu aibe atacuri de 48 de ore...
Da-le un mesaj cu propunerea mea si zi sa contacteze pe adresa K75 , trib H.K. , sat Vivec , player Neddhu, sunt tipul cu sticla de vin langa sezlong.
 

DeletedUser17395

Voi si asa a-ti recrutat prea mult , asa ca mai luati o pauza :).
Oricum vad ca au loc la voi si pers care au avut atacuri in ultimele 48 de ore..
 

DeletedUser18527

Eu vorbeam de academie man :)) chiar crezi ca intra asa oricine .....
Oricum parca am mai explicat odata politica tribului pe undeva si parca si keithoss a explicat-o ... Bulina galbena eject, nu trimiti sprijin eject, nu citesti circulara eject, nu faci ce zice the stranger .... direct catapulta nu eject :D
 

DeletedUser

mda...am vzt k ati spus k TNT e un trib format din ramasite..prietene stai calm k nu e asa...eu am fost acolo si sunt jucatori buni si uniti...si uita-te sa vezi daca eu am pierdut vreun sat in favoarea celor din TSA sau TSL;)...nu vorbi fara sa stii...
 

DeletedUser17395

mda...am vzt k ati spus k TNT e un trib format din ramasite..prietene stai calm k nu e asa...eu am fost acolo si sunt jucatori buni si uniti...si uita-te sa vezi daca eu am pierdut vreun sat in favoarea celor din TSA sau TSL;)...nu vorbi fara sa stii...

Si acuma unde esti ca nu te mai vad ..Sa nu zici ca te-ai lasat si tu ..
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TSA
Players:

Side 2:
Tribes: TNT
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 87
Diferență: 48

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 14
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,289,451
Tabăra 2: 589,143
Diferență: 700,308

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80,752
Tabăra 2: 141,325
Diferență: 60,573

image.php
 

DeletedUser

m-am gandeam sa pun ceva mai nou , sa arat ca nu am deschis pagina ca sa ne laudam :) , speram sa fie doar inceputul unui drum lung :) ...

si apropo opteron180 , ca presupun ca esti din familia TSA , TNT sau format din mai multe triburi dintre care si familia RAI , dar ce e de surprins, e ca TSA a recrutat conducerea acestei familii (lasii) si cei care au crescut doar din innobilari interne :) , daca nu ma credeti uitativa la statisticile lor :)
 

DeletedUser17395

Rumburel mai era unu care punea statistici TNT vs R.A. cand va erau favorabile..acu el e deja istorie... Sfatul meu, daca nu esti sigur ca drumul vostru ascedent va continua mult timp, mai bine te abtii si nu scri nimica :)..
Acu imi aduc aminte ca si Knight a facut la fel. Vreti sa va dau eu in ghioc ce o sa se intample ? Cativa jucatori din TSA or sa termine de papat ce au acuma, si apoi o sa intre mai puternic in voi , si iar se lasa cu stergeri de cont :)
 

DeletedUser9688

Eu vorbeam de academie man :)) chiar crezi ca intra asa oricine .....
Oricum parca am mai explicat odata politica tribului pe undeva si parca si keithoss a explicat-o ... Bulina galbena eject, nu trimiti sprijin eject, nu citesti circulara eject, nu faci ce zice the stranger .... direct catapulta nu eject :D


sa inteleg ca eu sunt ala ingaduitorul??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus