care este cel mai organizat trib de pe lumea 5

DeletedUser

sas este cu siguranta cel mai bun trib
-sant multi
-au multe sate
-au deschidere mare spre marginea harti
-conducere de invidiat
-organizare perfecta
-au dovedit ca pot invinge multe tribri ,chiar daca acele triburi erau la marginea harti cu doar cativa juc
-sant foarte activi ,pe forumul intern care seamana cu buna dimineata
+SAS+ SANT CEI MAI BUNI
 

DeletedUser13364

sas este cu siguranta cel mai bun trib
-sant multi
-au multe sate
-au deschidere mare spre marginea harti
-conducere de invidiat
-organizare perfecta
-au dovedit ca pot invinge multe tribri ,chiar daca acele triburi erau la marginea harti cu doar cativa juc
-sant foarte activi ,pe forumul intern care seamana cu buna dimineata
+SAS+ SANT CEI MAI BUNI


+SAS+ are un an :)
tu esti istorie :) , adica margine :)
hai pa
 

DeletedUser

daca vreti sa faceti un poll aici, va rog sa imi trimiteti un mesaj privat. :)
 

DeletedUser

fremen cel mai organizat trib, multe prietenii s-au legat aici

=))
Voi?
Am trait sa aud si asta..
yndianu a pierdut azi vreo 5 sate in favoarea mea..circulara aiurea..inactivitate cand e atacat..sprijin aiurea..
rko emmiy in joc pentru detalii..

peseu..spune`le baietilor ca sprijinul nu se trimite apasand tasta ENTER! Asa se face cand ataci..am ultimele 2 sate sprijin si atac de la un jucator..asta`i calomnie..:))
O zi buna!
 

DeletedUser12141

=))
Voi?
Am trait sa aud si asta..
yndianu a pierdut azi vreo 5 sate in favoarea mea..circulara aiurea..inactivitate cand e atacat..sprijin aiurea..
rko emmiy in joc pentru detalii..

peseu..spune`le baietilor ca sprijinul nu se trimite apasand tasta ENTER! Asa se face cand ataci..am ultimele 2 sate sprijin si atac de la un jucator..asta`i calomnie..:))
O zi buna!

Si ? daca a pierdut sate, care-i problema? vrei sa-ti arat si eu atacuri de la voi de tot rasul?
Unitatea tribului conteaza
D c crezi ca nu puteti castiga razboiul cu noi(un trib mic)?!!! Pt ca suntem uniti, prieteni....

Si un PS de la mine:
"buturuga mica rastoarna carul mare"
 

DeletedUser

Double post dar nu prea merge incadrate triburi gen WANTED , UFO , UNIQUE in acelasi post cu Fremen..
Hai bafta la peste!
 

DeletedUser12141

O singura intrebare iti pun si am incheiat:
WANTED, de cand exista? ......cu jucatori din fremen care au fugit rpd la voi de frica? adica LASI. Cu ei sa faceti organizare :)))
Ai auzit de traditie? fremen inseamna traditie si respect
 

DeletedUser

Ati uitat cand ati fugit in Gloria?
Apoi au aparut problemele acealea in NOI , am facut eu cu aikon trib(HOPE daca tineti minte)
Apoi in maxim 2 saptamani de la inceperea razbelului ati refacut Fremenul..
kiergekaard(sau cum o avea nick) mi`a cerut PNA..nu i`am acordat..erati pe 1 in K14..unde sunteti acum?
 

DeletedUser12141

Ati uitat cand ati fugit in Gloria?
Apoi au aparut problemele acealea in NOI , am facut eu cu aikon trib(HOPE daca tineti minte)
Apoi in maxim 2 saptamani de la inceperea razbelului ati refacut Fremenul..
kiergekaard(sau cum o avea nick) mi`a cerut PNA..nu i`am acordat..erati pe 1 in K14..unde sunteti acum?

Zici bine, la cateva luni infintati un trib.NOI, HOPE, WANTED (nici voi nu mai stiti cate au fost) iti dai seama ce organizare...
Tinand cont de proportia triburilor locul 2 este fff bun pt noi. Da, eram pe locul 1 dar cum ti-am zis mai sus multi LASI de la noi au fugit de frica
Imi pare rau ca nu mai am mesajul cu un jucator de la voi care vroia sa revina in Fremen, pt ca la voi nu-i place. Dar am numele lui...
 

DeletedUser

Sunteti un trib slab , care sta in maxim 10 jucatori..
Asta e tot ce trebuie spus..nu sunteti nici pe departe cel mai organizat trib de pe L5..nici in top20 nu cred ca intrati!
 

DeletedUser

Vi se vor numara si zilele voastre fly baiete, cat de curand. Daca nu, ti le voi numara eu ;)


Side 1:
Tribes: Fremen
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: Safire

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 15
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 128,222
Diferență: 128,222

image.php


Nu e cine stie ce, dar...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu exista cel mai organizat trib....toate triburile au problemele lor ai asta din cauza ca se intalnesc diferite tipuri de oameni.
 

DeletedUser

Nu exista cel mai organizat trib....toate triburile au problemele lor ai asta din cauza ca se intalnesc diferite tipuri de oameni.


daca eu iti spun: krombach e cel mai organizat trib de pe lumea 5
tu de ce imi spui ca nu exista asa ceva? :p
imi dadeam si eu cu parerea, asa necunoscator cum sunt :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu exista cel mai organizat trib....toate triburile au problemele lor ai asta din cauza ca se intalnesc diferite tipuri de oameni.

trebuie sa existe cel mai organizat trib dar nu perfect
poate ai vrut sa spui ca nu exista tribul perfect
 

DeletedUser15928

nu stiu sigur care este cel mai organizat trib de pe aceasta lume...dar 2 din primele 5 zic ca sunt COA si CRAZY...desi din CRAZY fac parte si ii posibil sa fiu si subiectiv in aceasta privintza
 

DeletedUser

nu stiu sigur care este cel mai organizat trib de pe aceasta lume...dar 2 din primele 5 zic ca sunt COA si CRAZY...desi din CRAZY fac parte si ii posibil sa fiu si subiectiv in aceasta privintza

de ce nu te-ai gandit la F.D. ca cel mai bine organizat trib :D? ca nu e mare diferenta (ma refeream la ~COA~ )

Crazy poate fi un trib destul de organizat :) dar pun pariu ca WANTED in momentul de fata chiar e cel mai organizat trib :D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus