Harti lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser574

ideea e ca trifrazvy sustine ca noi suntem mai bine pozitionati pe harta... in nici un caz ca stam mai bine pe anumite continente...(nu ne intereseaza asta:D)

Sa comentez si eu cate ceva:)

~ZZ~-Sincer nu cunosc dar cor depinde de relatiile diplmatice cu Knight

knight-aceiasi poveste ca si cu~ZZ~ dar par umpic mai bine pozitionati


Nu m-a deranjat ce a zis de pozitionare...fiecare intelege ce vrea prin o mai buna pozitionare.
Daca unii cred ca e bine ca membrii unui trib sa fie ingramaditi intr-o anumita zona treaba lor, mie imi place sa am mai mult spatiu.
Immo sta bine la capitolul asta...:D
 

DeletedUser3357

Nu m-a deranjat ce a zis de pozitionare...fiecare intelege ce vrea prin o mai buna pozitionare.
Daca unii cred ca e bine ca membrii unui trib sa fie ingramaditi intr-o anumita zona treaba lor, mie imi place sa am mai mult spatiu.
Immo sta bine la capitolul asta...:D

O buna pozitionare depinde de multe lucruri. Printre ele : activitatea jucatorilor, triburile din zona, jucatorii din zona, diplomatie, strategia de extindere ( unde si cand vor sa ajunga ), densitatea de sate din zona.
 

DeletedUser574

Nu.
Era o gluma.
'trateaz-o' cum vrei.

vreau doar sa spun ca majoritatea spuneti lucruri banale, lucruri logice, pe care le stie oricine.
Si toti va credeti(aici nu ma refer la tine) mari jucatori, veniti cu tot felul de argumente aiurea...

Illidan si altii spuneau, si ma si atacau, ca cav grea nu e buna de nimic...si ce argumente aducea...pff...
Acum incepeti cu pozitionarea asta....
ooo doamne........!!!

Tu ai spus lucruri adevarate, dar foarte foarte banale, si altii spun ca **** ce trib e bine pozitionat fiindca are toti membri ingesuiti intr.o parte....pfff
 

DeletedUser1245

vreau doar sa spun ca majoritatea spuneti lucruri banale, lucruri logice, pe care le stie oricine.
Si toti va credeti(aici nu ma refer la tine) mari jucatori, veniti cu tot felul de argumente aiurea...

Illidan si altii spuneau, si ma si atacau, ca cav grea nu e buna de nimic...si ce argumente aducea...pff...
Acum incepeti cu pozitionarea asta....
ooo doamne........!!!
Un argument in favoarea apararii cu cavalerie grea si lancieri e faptul ca triburile e un joc in timp real. Daca sunt sate disponibile si resurse la fel, hai sa facem un calcul simplu:
in perioada de timp in care faci un sat full de aparare lancieri si cavalerie grea, faci cam 30-35% dintr-un full de aparare lancieri/spade/arcasi. Oare care te apara mai bine? Dupa spusele unora, se pare ca lancieri/spade/arcasi... la faza asta si pe mine ma cheama Gigi, la fel ca pe colegul Deatheaters.
 

DeletedUser1198

Top 10

dbnr01.jpg


IMMO - verde deschis
noobs - albastru
~LEON~ - roz
~ZZ~ - galben
MAGII - mov
Knight - turcoaz
+SAS+ - alb
300 - portocaliu
VM-EC - maron
SMIR - rosu
 

DeletedUser3357

vreau doar sa spun ca majoritatea spuneti lucruri banale, lucruri logice, pe care le stie oricine.
Si toti va credeti(aici nu ma refer la tine) mari jucatori, veniti cu tot felul de argumente aiurea...

Illidan si altii spuneau, si ma si atacau, ca cav grea nu e buna de nimic...si ce argumente aducea...pff...
Acum incepeti cu pozitionarea asta....
ooo doamne........!!!

Tu ai spus lucruri adevarate, dar foarte foarte banale, si altii spun ca **** ce trib e bine pozitionat fiindca are toti membri ingesuiti intr.o parte....pfff


Si tu mai sus ai spus un lucru banal : fiecare intelege ce vrea prin o pozitionare buna", poate mai banal ca ce am spus eu.
Este forum extern, s-a vorbit de pozitionare, mi-am spus parerea, ca si tine, si ca de altfel ca si restul.
--
multumim pentru harta
 

DeletedUser11852

e o nuanta mult mai deschisa . Daca erau puse triburile vecine cu "mov" si "roz" il vedeai roz :D

Traiasca iluzia optica si monitoarele difuncte:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus