L5 cu multe probleme

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

aproape zilnic sunt probleme de login.va rog sa faceti ceva in aceasta privinta.aceasta problema incepe sa devina cronica.
stima
 

DeletedUser

eu aveam de luat sate :D =)) dar asta e .. macar sa nu se dea timpu inapoi ...:)
 

DeletedUser

eu v-am zis sa nu mai dati atacuri sincronizate ca mereu cade lumea cand dati da voi nu ca batman! batman!
 

DeletedUser20840

aoleu , cum pateste 3-a (actual 3-sla) cate ceva cum pica serveru :)))

dar ce chestie , mie imi merge ...l5-ul
 

DeletedUser13364

pffiu sper ca n'am peirdut noaptea degeaba :)))


deja ma obisnuiesc cu sistemu pe lumea 5 :;)
 

DeletedUser

aoleu , cum pateste 3-a (actual 3-sla) cate ceva cum pica serveru :)))

dar ce chestie , mie imi merge ...l5-ul

pai am oprit putzin lumea 5 sa facem inapoi forumul...cu ce te deranjeaza pe tine???lasa pe cei care stiu jocul sa comenteze...nu tu...ca esti degeaba pe acesta lume...si pe acest joc;)
 

DeletedUser

Mah da asta e culmea, cum se poate asa ceva, in nici o luna de zile de 2 ori pe spatamana cade L5, pai sa ne zica si noua sa nu ne mai implicam atata, sa dam inchidere de cont sa apara o lume de barbare si gata ne bagam iara in alta lume.

Uite atacul, nu-i atacul, culmea ar fi sa patim iara cu atacurile si sprijinul ioc...faceti ceva stimati administratori ai jocului ca sunt probelem mari in L5, de cand ati mutat serverele in loc sa fie mai competitive si mai usor mai mult ne incurca si ne rapeste placerea de a juca.
 

DeletedUser16008

ALIAT tu chiar crezi in Zana Maseluta (a se citi mutari de server)?
 

DeletedUser

as dori sa nu se mai intoarca din nou trupele in sat ca atac de la 40 de ore si nu cred ca as mai vrea sa joc cu toate ca am cont premium si sunt sigur ca si altii vor face acelasi lucru vorba lui ALIAT spuneti-ne si noua sa nu ne mai chinuim cu atacuri de la zeci de ore
 

DeletedUser

eu aveam 7 atacuri de la unu si nu am nici cea mai vaga idee ce sa intamplat...dar pana la urma care e problema cu L5???cum au spus si ceilalti are prea des probleme
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mergeti la harti ca am facut una sa ne gasim ocupatie..:))

Pai cum mah nu s-au laudat toti ca opresc lumile pentru up-date-uri ...deja de la atata up-date dau in balbaiala...sa nu zic ca pica tamana cand le mai dua si eu cate ceva de lucru la 3-SRL/SA
 

DeletedUser20840

imi cer scuze lui danielzmau , da stiu ca sunt degeaba . Imi pare rau ca prezenta mea pe l5 care este intradevar degeaba .
Am sa dau stergere cont pt maria voastra .

Hai sa stam on-topic :D
mie imi merg triburile .
 

DeletedUser16008

solutia dupa parerea mea stergere de cont in masa ca poate asa o sa ne jucam corect pe alta lume :rolleyes:
 

DeletedUser

imi cer scuze lui danielzmau , da stiu ca sunt degeaba . Imi pare rau ca prezenta mea pe l5 care este intradevar degeaba .
Am sa dau stergere cont pt maria voastra .

Hai sa stam on-topic :D
mie imi merg triburile .

Ori ca iti merge ori ca nu...e tot una :)) nu ai ce schimbari sa faci...ca te bate zidu:))
 

DeletedUser20840

gata de' gata (@ daniel)
ca ne luam vacanta amandoi cine stie :))
nu dovedi ca ai minte mai de copil ca Aliat care , nu v-a trecut pe harta
tragedie.
 

DeletedUser

Alte probleme! Acum se va da rollback? Stie cineva?Cat va dura problema?:mad:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus