3-SLA vs. WANTED & ~COA~ & ~B-A~

  • Autor subiect DeletedUser15488
  • Data de început

DeletedUser

@bossuunikat mai bine ai tacea

si bachus FELICITARI pentru rang 1 la INAMICI INVINSI

Inca eu astept biletu inspre margine care mi s-a promis :X

totusi de ce nu merge l5 ?:((




no ca v-o tradat raul :))=)) hahahaha a-ti luat-o la faza asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@bossuunikat mai bine ai tacea

si bachus FELICITARI pentru rang 1 la INAMICI INVINSI

Inca eu astept biletu inspre margine care mi s-a promis :X

totusi de ce nu merge l5 ?:((

zi ceva dulce, da cateva refres-uri si cativa pumni in masa, la mine a functionat:D
 

DeletedUser20814

Da de ce sa nu recunosc ca am avut cativa colegi care sau lasat de joc si miiau dat mie satele .
Cred ca asta este si in cazul tau , dar diferenta dintre mine si tine e felul in care joc si sutele de atacuri care le am si le dau zilnic.
Sincer nu imi pun mintea cu toti . De-abia mia expirat ban-ul si nu vreau sa iau iara pt off-topic .
Te-am pupat . Tocmai ai devenit tinta nr a mea.
 

DeletedUser20814

Side 1:
Tribes:
Players: bossuunikat

Side 2:
Tribes: 3-SLA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126
Tabăra 2: 24
Diferență: 102

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,106,586
Tabăra 2: 147,239
Diferență: 959,347

image.php
 

DeletedUser

ce va laudati mai atata cu statisctici personale?....puneti statistica cum ati luat peste 40 sate in 24h de la un jucator bun si activ....asta e organizare:D
 

DeletedUser

adica asa ca tine cum i-ai furat atatea sate la Eroul300,ca daca ai face o statistica va fi belea :D
 

DeletedUser16415

sunt ceva teme de atins si lamurit :)

somut:
1.bossu e un copil minunat zic eu :) ar trebuii sa intelegi ca e copil invata mai greu are gandirea puerila :) dar eu am incredere pe viitor mare il el , daca 10% din copii romani ar fi ca el nu cred ca ash muri inaite sa vad romania putea modiala absoluta (dar asta nu se va intampla niciodata :)) )

2.da pierdem teren si noi doi stim de ce nu?

theory: vrei sa iti zic daca esti bun sau nu la jocul asta? da eu consider ca esti bunicel dar nu te lauda cu sate goale sau de la inactivi.
statistic esti mai bun ca mine nu? te lauzi si cu asta? 2-0?

ilustru:
mai lasa si tu siteringul in pace. esti clar cel mai tare la apare :)) cred ca fara tine b-a nu stia ce e aia sa se apere. si cu toate astea am impresia ca majoritatea satelor luate de la cei din b-a de mine au fost cu tine pus siter nu?:)

pt restul carora nu le-am raspuns imi pare rau dar consider ca trebuie sa castigati acest privilegiu. raspund la playeri nu la bagatori de seama, inganfati , oportunisti sau sarlatani :)
nu jignesc pe nimeni cei ce se simt stiu ca reprezita o trasatura a lor nu? :)

o idee de principiu pt toti:
este usor sa rezisti cu satele blindate de alti, e greu sa faci asta singur.

o idee de principiu si pt cei din wanted:
eu sunt cea mai usoara tinta dintre cei buni ai 3-sla pt ca respect ideea de mai sus in 99% . asta pt ca se vor termina inactivii ;)

o statistica ca am vazut ca se poarta caci relevata e minima ... jucatori adevarati stiu ca altundeva se devodeste puterea jucatorului :)

Side 1:
Tribes:
Players: LegendOfHector

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 12
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 303,217
Tabăra 2: 125,372
Diferență: 177,845

image.php
 

DeletedUser18554

Cu tot respectul. Acea statistica e usor mincinoasa ;) si stii bine de ce. Poti sa spui si cum ai obtinut multe sate de la Wanted :) trecut in miezul noptii de la PNA la dusmani (adica schimbare de trib) si luat sate mai mult sau mai putin moca apoi tribul baga mare sprijin la tine :)

Daca zici toata poveste de la un cap la altul... Tot respectul :)
 

DeletedUser9806

salutare lume buna,

legendo : sigur nu sunt cel mai bun la defence, bachus01 m-a intrecut de mult, a retinut ce i-am spus si acum sta bine mersi si asteapta atacurile colegilor tai. sate am pierdut atunci cand nu am putut fi online la timpul potrivit si la mine si la sitteri.
pai ce sa fac si eu ca tocmai cand eram si eu bine mersi cu apararea, vad ca nici tu nici titone (vivat satele de barbari - vin si eu spre K30 sa iau si eu ceva sate de barbari), nici maretul razboinic cipri89ar (apropo cum de supravietuieste un astfel de jucator la tine in trib) nu ati mai atacat . stiu ca aveti acum ceva problemute cu prietenii nostri din wanted :))), dar nu e frumos sa lasati sa ma intreaca bachus01.

bafta si respect
 

DeletedUser20814

Ms ILLUSTRIOUS .
Mai avem nevoie inca de vreo 400 de atacuri ca sa fac si 100 de miloane de inamici invinsi .
Cei din 3-a , sunt rugati sa imi mai trimita niste atacuri , ca sa nu fiu nevoit sa ii provoc iara . Ultima oara stiti foarte bine ce sa intamplat
 

DeletedUser15488

Side 1:
Tribes: 3-SLA
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED ~B-A~ ~COA~
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 170
Tabăra 2: 175
Diferență: 5

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 14
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,329,896
Tabăra 2: 1,277,374
Diferență: 52,522

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300,690
Tabăra 2: 155,809
Diferență: 144,881

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9806

sigur ajungem si la confruntarea asta, stai linistit zmeule.

pentru cultura ta bachus este granita din K21?

i-a mergi la statistica si vezi bachus01 vs 3 SLA
 

DeletedUser20814

Side 2:
Tribes: 3-SLA 3-A S~LW
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 21
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 289,958
Tabăra 2: 208,421
Diferență: 81,537

image.php
 

DeletedUser

titone: nu mai baga statistici la comun cu Wanted si BA,s-a inteles?
ce vrei sa demonstrezi? eu nu sunt cu nimic de vina ca cei BA pierd sate iar noi va luam de nu mai stiti de voi...
Parca ziceai ca te abti pe aici dar vad ca nu ai putut rezista tentatiei :D
 

DeletedUser

mai mult, lasa statisticile pe 24-48 de ore, ca nu reprezinta nimic. baga de cand a inceput razboiul...

sau, daca vrei, dintotdeauna. sa te simti bine ca suntem in urma voastra (luand in consideratie si razboiul trecut). dar sa nu uitam: COA are 31 de membrii si mai putin de 2500 de sate. adica suntem un fir de praf in calea voastra, nu ?
 

DeletedUser20840

va innobileaza in 24 ore :)
Da , cred ca statisticile pe 24-48 de ore sunt niste prostii .
Gasiti un player mai varza sau ... ma rog ... organizati un atac pe el si ii luati cateva sate , repede faceti statistica si gata .

Eu zic ca de la inceputul razbelului ar trebui facute aceste statistici .
 

DeletedUser

promit ca le voi face eu la sfarsit! aveti rabdare 2 saptamani pentru five-ul pe care il promitem de cateva zile!(dupa roiala slw)
 

DeletedUser

Gaby..du-te si cauta defensive pentru ca iti pregatesc eu o roiala asa cu cele 3 triburi ce te sprijina si de te tot lauzi..
 

DeletedUser

@gabytzuc: 2 saptamani zici, da ? fii atent ca am dat drumul la cronometru, si e elvetian...

nu-mi stau in caracter declaratiile belicoase, dar chiar sunt curios ce intorsaturi extreme vor fi in 2 saptamani. ce magnifice fuziuni sa va faceti cat postul Pastelui mai pregatiti. si cat de tare vor influenta capacitatea de atac, aparare si organizare...

Ne-ati luat la mishto si voi si Wanted mai inainte. ati zis ca un trib micut n-o sa va faca fata. pana acum v-ati inselat si o sa ne straduim sa va inselam asteptarile in continuare...

intotdeauna cand pierdeti sate (3-SLA) justificati cumva: ba ca-s inactivi (si atunci ce mai cauta in joc?), ba ca dormeau, ba cine stie, poate ploua.... haideti sa va explic: NU EXISTA JUSTIFICARI. ori va asumati ca pierdeti sate intr-o veselie, ori va ascundeti dupa tufis. e simplu...

si un citat, ca sa va lamuriti: "singura justificare a unei revolte e sa iesi invingator". Atat.
 

DeletedUser

somut... e grele viata asta domnule, ce sa ii faci?! personal ma mira ca jucatori pana la urma buni cum sunt liderii triburilor cu care luptati voi au impresia ca se pot ascunde in spatele numarului de membrii ai unui trib. hai sa zicem ca multi membrii inseamna si mult sprijin desi din experientele mele pe alta lume nu cred ca e asa. daca ajungi sa te rogi pentru asta sau sa iti ameninti colegii pentru asta e doar o problema de timp pana vei pierde. lumea inca subestimeaza forta unui trib mic dar unit in care misti si ultima lance pentru un prieten, nu doar injurand la ordinul cuiva. in care ataci cu placere alaturi de restul colegilor, frumos, coordonat, pierzand nopti pentru asta si nu in scarba, de la zeci de ore, doar sa nu fii acuzat ca nu faci nimic pentru trib.

3-sla are jucatori buni, obisnuiti sa se apere, esential va fi momentul in care va veti lovi direct unii cu altii. pana atunci e doar poveste :)
 
Sus