Learn! => inca putina propaganda

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Nu vreau sa va innebunesc..dar mai anunt o data:
Oricine doreste sa invete tainele jocului este asteptat in tribul Learn!
Profesori:
Takeshi Tikano
Shadow of Chernobyl
indiana18
kspr
spedi
allynush
n00b spart
just-for-funn

Orice elev va primi la sfarsit diploma de absolvire:D creeata de minee
Ideea este sa fiti cat de cat aproape de unul din profesori, pentru a putea fi testati practic .
Exista tutoriale pe forum, activitate din plin..tot ce lipseste sunt alti elevi !
Va asteptam !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu e rau:)
ce pot sa va urez decat succes in noua misiune si sa aveti elevi buni care chiar vor sa invete "tainele" acestui joc.
 

DeletedUser4610

Lucrul de care sunt multumit e ca toti cei care vor sa invete s-au oferit si ca sunt deschisi la orice, scriu corect in limba romana ( :eek: )..stiu si sa glumeasca..;)
 

DeletedUser

acum nu vreau sa par rautacios dar de unde stim noi "elevii" ca membrii tribului tau sunt buni dascali?

nu era mai indicat sa postezi si ceva realizari de ale voastre..
 

DeletedUser

Nu vreau sa va innebunesc..dar mai anunt o data:
Oricine doreste sa invete tainele jocului este asteptat in tribul Learn!
Profesori:
Takeshi Tikano
Shadow of Chernobyl
indiana18
kspr
spedi
allynush
n00b spart
just-for-funn

Orice elev va primi la sfarsit diploma de absolvire:D creeata de minee
Ideea este sa fiti cat de cat aproape de unul din profesori, pentru a putea fi testati practic .
Exista tutoriale pe forum, activitate din plin..tot ce lipseste sunt alti elevi !
Va asteptam !

Majoritatea nici nu aveti cont pe alte lumi....vai d mama voastra :) Succes oricum
 

DeletedUser8715

Rainn, n-ai vrea sa fii unul dintre elevi?
Ai avea multe de invatat de aici, in special cateva lectii despre bun-simt.
 

DeletedUser

Lectiile de bun simt si de comportament ar fi trebuit sa le stiti deja. Daca se continua cu atacuri la persoana si discutii Off Topic se vor da vacante, deocamdata ati primit avertismente.
 

DeletedUser15142

Majoritatea nici nu aveti cont pe alte lumi....vai d mama voastra :) Succes oricum


stii ce :)) eu nu ma dau mare ca sunt destept sau ca am alte conturi dar te rog fara jigniri sipentru cunostiinta ta generala eu cum cresc un cont ma las de el :)) din lipsa de ocupatie
 

DeletedUser4610

Majoritatea nici nu aveti cont pe alte lumi....vai d mama voastra :) Succes oricum

dar poate nu jucam la romani. te-ai gandit la asa ceva? si eu si eddy am jucat (si eu inca joc, dar nu pentru mult timp) pe w28.net..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dar poate nu jucam la romani. te-ai gandit la asa ceva? si eu , si iurka , si eddy am jucat (si eu inca joc, dar nu pentru mult timp) pe w28.net..

cu ce nume joci pe w28?

Nu am nimic cu voi dar mi se pare exagerat sa puteti spune ca oferiti lectii de triburi.
 

DeletedUser4610

de ce ti se pare exagerat ?
Mie chiar deloc..
Nu vrem sa ajungem cunoscuti ca "Uite ce am facut noi..ne-am pierdut timpul cu noobii..sa ii invatam sa joace"
Facem asta pentru ca ne pasa ca acest joc sa nu fie plin de noobi..
Si nu luam pe oricine..in primul rand trebuie sa fie deschis, sa accepte sugestii..nu orice capos.
 

DeletedUser

de ce ti se pare exagerat ?
Mie chiar deloc..
Nu vrem sa ajungem cunoscuti ca "Uite ce am facut noi..ne-am pierdut timpul cu noobii..sa ii invatam sa joace"
Facem asta pentru ca ne pasa ca acest joc sa nu fie plin de noobi..
Si nu luam pe oricine..in primul rand trebuie sa fie deschis, sa accepte sugestii..nu orice capos.

Atunci succes. Dar eu sunt sigur de o chestie mai mult de 3 luni nu o sa rezistati psihic.

Tot nu mi-ai zis cu ce nume joci pe w28 :)
 

DeletedUser13799

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus