Anunt Oficial: Die., Scitii, LS-AX, LR si TDK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salutare,

Am fost insarcinat sa fac acest anunt oficial! Stiu ca pentru multi o sa vina ca un soc si ca o sa mai dispara din farmecul L3, dar asta este hotararea comuna a celor 5 triburi!

Astazi 31.03.2009, orele 23:59, noi

Die.
Scitii
LS-AX
LR
T.D.K.

Am hotarat!

Sa ne unim destinele intr-o mare familie (pentru inceput), urmand ca pana la sfarsitul acestei luni sa fuzionam intr-un singur trib de elite cu o academie.

Pe aceasta cale, noi (cei sus numiti) declaram razboi tuturor triburilor din L3, fara exceptie!

Fie ca satele voastre sa ajunga la noi in cel mai scurt timp si intr-o mare balta de sange!

Semneaza
Die.,Scitii,LS-AX,LR si T.D.K.
prin purtatorul nostru de cuvant Himmler.

Domnule Himmler dar totusi TLB au ramas orfani?:(
 

DeletedUser7905

un jucator are protectia de 20:1 doar primele 2 luni de joc ... dupaia poate fi atacat de oricine:D
 

DeletedUser

@Marcu

Ori va supuneti ori va spargem :))

Pai si daca imi luati satul de 351pct eu dupa aceea ce mai fac???Iar trebuie sa stau 3 luni de zile sa ridic minele la 12 si cazarma la 5?:mad:
Deci voi nu sunteti oameni,nu aveti suflet...va jucati cu sentimentele noastre:((
 

DeletedUser

TLB-ul aseara era de negasit! Dar pentru voi facem o exceptie si negociem o trecere in revista a trupelor... urmand ca cei demni de acest nou trib sa treaca la noi, restul ori in academie, ori tot la noi dar sub forma de fresh meat!
 

DeletedUser

lasa-l mai ca nu intelege, ca nu o sa mai existe LS-AX sau Die sau Scitii sau LR sau TDK sau chiar TLB... ca de fapt nu o sa mai existe nici un alt trib!

Pay your respects to us... or be gone!
 

DeletedUser

lasa-l mai ca nu intelege, ca nu o sa mai existe LS-AX sau Die sau Scitii sau LR sau TDK sau chiar TLB... ca de fapt nu o sa mai existe nici un alt trib!

Pay your respects to us... or be gone!

e greu de cap , n-am ce-i face :|
 

DeletedUser

o sa ne atacam toti intre noi :))
sa vedem care o sa aiba cele mai multe puncte :))
 

DeletedUser

eu deja ma atac eu pe mine!

oricum cine mai vrea sa intre acum in noua familie, sa lase un mesaj, eu nu imi mai racesc gura de pomana cu toti n00bi!
 

DeletedUser3251

Uff, ma incurcasem si nu mai gaseam parola si de la acest cont... era sa intru pe cel cu Selena.

Deci da, tot ce a zis purtatorul nostru de cuvant, domnul Himmler, aici prezent pe undeva, este adevarat.
Deja pista tribala este in renovare, unii din die sar repede in scitii sa nu dea cu var peste ei TDK sau scitii sar in die sa nu ii loveasca un fulger ls-ax.
Totul este calm, se fac schimbari de opinii, de lancieri, topoare... pana si forumul intern este un mare comun in care lumea discuta cu calm si pe un ton absolut civilizat despre vreme, anatomie, muzica etc.
 

DeletedUser3547

partea cu forumul comun si civilizat..ultima parte nu prea:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus