Multumim verma

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pe aceasta cale doresc sa-ti multumesc personal pt gestul tau maret si darnic da a-ti da stergere de cont si a ne face fericitii posesori a aproximativ 150 de sate de barbari.

M-ai facut sa zambesc de la ora 6 dimineata si sa am o zi perfecta. In aceeasi situatie mai stiu eu inca vreo 20 de jucatori care si ei iti multumesc in aceste momente si care si ei au o zi perfecta datorita tie.

P.S. Data viitoare te rog frumos sa dai stergere intr-o zi de luni, ca sa apara satele de barbari in weekend, sa putem si noi sa ne bucuram linistiti de ele, ca in timpul saptamanii mai avem si joburi. Merci verma, te pup.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu ce gasiti voi amuzant. eu am deschis acest topic pentru a-mi arata recunostinta pt gestul vermei si pentru a prezenta sincerele mele multumiri.
 

DeletedUser16139

nu se amuza nimeni..eu cel putin spuneam un fapt..ca nu a raspuns la ultimele mesaje..si acum mi-am dat seama de ce ;)
 

DeletedUser

Multumim Verma , pt tot ce ai facut pentru noi , pt tot ce ai facut pt acest joc pt tot ce ai facut pentru www.triburile.ro
multumim pt ca ai fost pana la sfarshit un ghimpe in coasta dusmanilor ,
Regretam pierderea ta ca prineten on-line , ca jucator , conducator ,
sa auzim numai de bine , multa sanatate si norok .
 

DeletedUser

..la toti, ne vine odata rindul. Este doar un joc si nu este nici o problema sa renuntam la joc.

..pacat, ca unii o iau prea in serios si uita ca este doar un joc si de multe ori o iau peste aratura..:))....iar deciziile personale ale unor jucatori si le atribuie ca mari realizari propri, ale ultimilor ani.

VERMA, "colega"-, ---..BAFTA in LR.
 

DeletedUser489

Draga Gh0st,

Ma bucur ca te-am facut sa zambesti si sa ai o zi perfecta.

Mi-am dat seama ca singura metoda prin care puteai tu sa iei un sat de la mine era sa sterg contul, asa ca m-am gadit sa-i fac micului n00b un cadou de 1 aprilie.

La randul meu, iti multumesc pentru topicul pe care mi l-ai dedicat si care m-a facut sa rad. Stii cum e cu oamenii astia: poti sa razi cu ei sau poti sa razi de ei.

Daca tot s-a deschis topicul, as avea si eu cateva multumiri de adresat unor oameni deosebiti alaturi de care am avut bucuria sa joc - colegi de trib, aliati sau dusmani - si care au facut suportabila monotonia jocului:

SirDevil, danny2, Sp@rt@nu, cobr @, uv1921, ankutsa, David1999, SoriNNN, VangX, Takayami, Abugiugiu, Ratman49, Titans, Quendi, pompierul67, cegal (nu am schimbat niciun mesaj cu cegal, dar reactia lui fata de banarea conducerii abc m-a facut sa-l respect)... si altii, carora le cer scuze daca i-am omis.

Si cea mai mare prietenie si admiratie pentru jucatorul care a schimbat Lumea 4, a fortat toate limitele si a dat peste cap tot ce a insemnat mod de abordare a Triburilor: MCBecks.

O ultima mangaiere pe crestet pentru micul n00b,
Verma
 

DeletedUser

La revedere, @Verma.
Sper sa ne reaintalnim curand, pe vreo noua lume *.ro, sau poate (mai sti?) in cea reala.
As vrea sa fie mai multi oameni ca tine :)
 

DeletedUser

Pe aceasta cale doresc sa-ti multumesc personal pt gestul tau maret si darnic da a-ti da stergere de cont si a ne face fericitii posesori a aproximativ 150 de sate de barbari.

M-ai facut sa zambesc de la ora 6 dimineata si sa am o zi perfecta. In aceeasi situatie mai stiu eu inca vreo 20 de jucatori care si ei iti multumesc in aceste momente si care si ei au o zi perfecta datorita tie.

P.S. Data viitoare te rog frumos sa dai stergere intr-o zi de luni, ca sa apara satele de barbari in weekend, sa putem si noi sa ne bucuram linistiti de ele, ca in timpul saptamanii mai avem si joburi. Merci verma, te pup.

Si eu stiu pe cineva care a fost foarte fericit cand a aflat ca verma si-a sters contul. :):):) Daca cumva credeti ca e vorba despre mine, va inselati. Eu sincer sa fiu, parca simt un gol cand ma uit pe k24 si vad ca verma nu mai e in coasta mea... A fost un adversar redutabil! Bafta in viata reala!
 

DeletedUser

O ultima mangaiere pe crestet pentru micul n00b,
Verma


merci verma, o scumpa ca intotdeauna.

si nu, nu faptul ca o sa iau cateva sate m-a incantat, ci faptul ca una din persoanele fara cel mai elementar simt al... dar de fapt nu e frumos sa vorbesti despre cei care ne-au parasit. este de bun simt.

ca jucator esti peste mine si o recunosc, sunt un noob si ma mandresc cu asta (a se vedea semnatura), dar eu unul intotdeauna am avut coloana vertebrala si mi-am respectat cuvantul dat. de multe ori chiar am gresit si mi-am asumat responsabilitatea, nu am amenintat tot timpul ca-mi iau jucariile si plec cum au altii obiceiul. bine ca se mai intampla cate o data ca cei care tot promit sa se tina din greseala de cuvant.

mult noroc verma. l4 este mai saraca fara tine.
 

DeletedUser

gh0sts....termina...ca si tu ai mai multe lipsuri decat recunosti...
stim noi mai bine!
 

DeletedUser

daca stii mai multe decat mine sir te rog lumineaza-ma... nu cred ca ne-am cunoscut inca. asa ca daca ai ajuns sa-mi cunosti lipsurile inseamna ca sunt o mica vedeta. ce bine ma simt. :)
 

DeletedUser

daca stii mai multe decat mine sir te rog lumineaza-ma... nu cred ca ne-am cunoscut inca. asa ca daca ai ajuns sa-mi cunosti lipsurile inseamna ca sunt o mica vedeta. ce bine ma simt. :)

eh, se vede ca nu il stii pe sirdevil ... el e intotdeauna mai luminat decat oricine altcineva ( ca doar sta in lumina reflectoarelor,nu ? :D )

Later edit:
on-topic: mare pacat ca s-a retras verma ... se pare ca e sezonul retragerilor pe L4 :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

putini jucatori se pot lauda ca sunt precum verma,nu ne-am conversat decat foarte putin,imi pare rau

respectul meu!
 

DeletedUser

Cu ocazia aceasta... va anunt ca weekendul asta o sa ma hotarasc si eu cu privire la renuntatul la acest joc.
 

DeletedUser

Poate asa nu-ti mai bagi coada peste tot :)))))))))))))))))))

p.s. daca te lasi de joc nu inseamna ca nu mai dai berea ;))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus