Lumea 12 pareri..

  • Autor subiect DeletedUser22736
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17342

eu de muuuuuult asteptam o lume cu 50 limita in trib:X

mi se pare cel mai ok. un trib bine organizat, cu jucatori buni poate sa iasa in evidenta si sa si domine;) + ca nu sunt fanul 'enspe miilor de aliante si PNA-uri. cat se poate la minim cele doua. cand e ** de razboaie, alta e treaba:D
 

DeletedUser

degeaba limita 50 daca nu is triburi bune :) ...viteza 2..limita 50...si triburi gen noobs..immo...die. ..leon..etc.etc. sa fie pe o lume...aia da lume :D:D
 

DeletedUser20794

Da... ar fi ceva de aia :D

Da e bine si asa. Perfect nu exista :)
 

DeletedUser

Eu va recomand sa intrati in tribul nostru, ~West Side~, nu de alta, dar cu viteza asta a lumii, care prezinta unele avantaje dar si dezavantaje, o sa ma plictisesc extrem de rapid- la ce-ti pot folosi schemele de dezvoltare ultra-rapida pe o lume relativ lenta- ceea ce m-ar consola si m-ar face sa cred ca nu am pierdut vremea ar fi ca un numar cat mai mare de jucatori sa intre in tribul nostru, care degeaba e serios ca si concept daca nu este popularizat, scuzati-mi off-topicul partial
as da, totusi, nota 8 lumii pentru ca e foarte avantajoasa pentru cei cu viata sociala activa
 

DeletedUser

nu prea inteleg ce inseamna pentru voi: sa se remarce un jucator.
sa danseze la bara? sa dea goluri cu capu' din flicflac? sa bea 10 beri pe secunda?
vreti sa vedeti jucatori buni? topul 20 agresori. o sa vedeti jucatori sub 500 puncte in topul asta.
 

DeletedUser

nu prea inteleg ce inseamna pentru voi: sa se remarce un jucator.
sa danseze la bara? sa dea goluri cu capu' din flicflac? sa bea 10 beri pe secunda?
vreti sa vedeti jucatori buni? topul 20 agresori. o sa vedeti jucatori sub 500 puncte in topul asta.

:))))....bine zici intrinsecule
 

DeletedUser

mda...probabil baiatu n-a vazut inca jucator care sa "danseze la bara", sau care sa "bea 10 beri pe secunda" cum zicea intrinsecu... :))
 

DeletedUser17342

incep sa se arate NOOBI' cu N mare si ingrosat.. adica aia care iau sate de barbari/bonus de 300 pct. :)) chiar nu e nimeni langa ei sa ii puna cu botu pe labe? :D
 

DeletedUser

Crazy aia nu sunt noobi , sunt jucatori de simcity, asta e stilul lor .
Mie imi plac jucatorii astia care ne cresc noua satele, ei sunt farmecul jocului .
Se chinuie saracii sa creasca amaratele alea de sate vreo 2 luni si in 2,3 zile
le-ai luat pe toate .-priceless- :D
 

DeletedUser

salut, m-am inscris si eu in L12 vinerea trecuta si e prima data cand joc triburile(adik sunt NEWBIE, dar nu noob,care inseamna cu totul altceva:).
Mi-a aratat un prieten cum sa incep(nici el nu shtie f bine dar oricum cat de cat).M-am dezvoltat pana acum urmarind tot felu de sfaturi de la unii si altii pe net,pe bloguri,pe forumuri , dar constat ca anumite informatii cu adevarat "pretioase" nu se gasesc.
De exemplu si eu abia ashteptam pana acum 5 min:)) sa fac o generatie de nobili si sa iau satul de barbari de langa mine.Acum dupa ce am citit postul lui "Crazyyesco" mi s-a mai deschis nitel mintea.
Ceea ce vreau sa spun e thks pt frimiturile de info pe care le mai aruncati sa le prindem si noi incepatorii, si daca sunteti dispusi(cei cu experienta) sa mai raspundeti la una,doua intrebari:D
 

DeletedUser

multi jucatori cunoscuti pe 12. nu stiu ce aberezi aici...

stai sa faca lumea nobili serios si o sa-i vezi. va asteptati toti ca la 500 de puncte sa cucereasca cate 5 sate de unu?

Coleguțu , din păcate tu aberezi ...Spunea ceva bine trifarazvy , privind jucătorii de pe Lumea12 !Sunt maxim 3 triburi cu jucători buni , în rest sunt noobi , sau jucători care 'nu au prins tainele' !Mai mult de 200 de jucători buni nu sunt , ceea ce înseamnă că este o lume cu mulți jucători slabi !

Privind Lumea12 , este o lume foarte nasoală , nu ai cu cine să joci , nu ai ce să joci .Este o lume în care jucătorii buni se vor afirma în Top20 într-un timp scurt [3-4sate] .
 

DeletedUser22664

Cine sunt ?? eu sunt nou si nu stiu cine sunt jucatorii aia buni de care vorbesc toti.
Am auzit ca cei mai buni sunt pe .net, daca jucatorii aia buni de pe .net nu joaca pe .ro inseamna ca toate .ro sunt naspa deci nu e indicat sa fie jucate.
 

DeletedUser

Coleguțu , din păcate tu aberezi ...Spunea ceva bine trifarazvy , privind jucătorii de pe Lumea12 !Sunt maxim 3 triburi cu jucători buni , în rest sunt noobi , sau jucători care 'nu au prins tainele' !Mai mult de 200 de jucători buni nu sunt , ceea ce înseamnă că este o lume cu mulți jucători slabi !

Privind Lumea12 , este o lume foarte nasoală , nu ai cu cine să joci , nu ai ce să joci .Este o lume în care jucătorii buni se vor afirma în Top20 într-un timp scurt [3-4sate] .

cate doctorate iti trebuie sa fi numit jucator bun?:(
 

DeletedUser17342

nu prea sunt jucatori BUNI pe l12. la suflet... in loc sa ne creasca satele ei prefera sa dea inceput nou :( asa ceva nu se face. macar mai stai si tu o luna sa cresti minele si magazia:)
 

DeletedUser

cate doctorate iti trebuie sa fi numit jucator bun?:(

Ești ... supărat pe joc ?Sau ?

@No warning ... - Lumea12 este cea mai slabă de pe .ro , privind experiența jucătorilor .
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus