~A.A~ vs *NOA*

  • Autor subiect DeletedUser2926
  • Data de început

DeletedUser

Si ca sa nu va torn ca folositi vizionarii pt asa ceva, sau ghicitori in... (in ce ghicesti, apropo... :confused: ) , primesc si eu o cota parte din castig.. :D
 

DeletedUser

:(
si cu razboiul cum a ramas?
si eu cu lancierul ce fac?
rezolvat pe cale diplomatica :mad:

p.s.: rezolvat - il pun sa se sinucida (imi ocupa loc in ferma)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:(
si cu razboiul cum a ramas?
si eu cu lancierul ce fac?
rezolvat pe cale diplomatica :mad:

Si dorinta mea de e deveni ferma cuiva ??? :confused: ca magaziile-s pline..si se pare ca nici de ferma nu-s bun..ca tot nu ma ataca nimeni... mai rau, am cereri de aliante :mad: ... pt tribul din care fac parte..am impresia ca mai suntem 2 in el

PS Ataca-ma pe mine, pls pls pls
 

DeletedUser1563

Man.. zi-mi si mie numerele la loto de maine dimineata. Facem fiftififti.

Am sunat-o pe vrajitoare Ghita pentru chestia asta, scoate argint viu, dezleaga vraji, etc (pe mine ma depaseste problema asta). Nu intreba ce tarif are la tel ca iti vina sa te ... Bine eu am sunat de la servici din biroul sefei, ce cautam acolo e strict secret :D si mai ales la o ora asa tarzie :cool: . Deci numerele o sa fie 1,2,7,15,19,22. Daca nu sunt astea sa o nobilezi pe ea nu pe mine.

Pai daca facem fiftififti, eu ies castigat la afacerea asta. O sa fim noi 2 castigatori ca restul nu o sa joace numerele astea ca nu ma crede nimeni. :D

Am probleme cu unul din atacurile alea, nu prea mai e asa de invizibil, il vad pe radar si nu imi place situatia. Cel mai grav e ca au iesit trupele din raza de actiune a vrajitorului meu. Sa vedem daca au terminat baiatii jucaria de teleportare la atelier. Daca au terminat-o m-am scos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2926

sa terminat razboiul?

tocmai cand ma pregateam si eu sa trimit sprijin cativa nobili :(
 

DeletedUser3030

noa is entering deep.. shi.. crap ..

ps : duke de ce ai sig cu rank 27 ? .. e realizare asa mare?:)
 

DeletedUser3030

pai faza e ca eu am prins de 2 ori top20 dar atata timp cat nu am fost in top 5/3 .. nu am cu ce ma da mare.
 
Sus