NATO+ MIR vs UNIQUE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dupa ce tribul NOI a fost desfiintat, harta pentru cei din nato si mir a devenit albastra.


dupa cum unii stiu, tribul nato este blocat intre aliati. a trebuit sa alegem intre triburi mici si Unique. ca de obicei am ales calea cea grea. alaturi de noi vor fi si prietenii din MIR si din +SAS+.


acest razboi este pe cale sa inceapa.
principalul motiv pentru acest razboi este recrutatarea fostilor membrii NOI.

va multumesc pentru minutul acordat. sa inceapa macelul
 

DeletedUser

mai conteaza? :)... important e ca stiu eu cine sunt :)


ah da... am fost aproape de tine si de T.T. acum nu mai conteaza :)

la inceputul lumii 5. poveste veche ;)


sa nu uitam ca se ia in calcul si o fuziune MIR-NATO pentru o mai buna coordonare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Povestea haioasa.....e ca irina e prietena cu intemeietorul Mir...si eu sunt prieten cu intemeietorul NATO...asa ca pa-pa...spor la spamat pe alta lume..

Nu tia iesit....mai incearca....mai uitete pe harta mai vezi 2-3 triburi...si incearca sa le bagi in razboi cu noi...sa vedem daca tot prieteni de ai mey nimeresti...
 

DeletedUser

problema e urmatoarea. daca as zice cu ce ocazie m-am batut cu tine ar afla lumea cine sunt. adu-ti aminte de "tradarea" lui DoNotDisturb si asta e tot ce pot spune.


ah da, si evita sa injuri membrii +SAS+ ca strica la imagine ;)


on topic: ce conteaza prieteniile din real life acum?
 

DeletedUser

helsinki eu zic sa nu mai agiti apele aiurea.
n-ai sa vezi vreodata razboi intre mine, profamaria si MIR
 

DeletedUser

tot nu mi-ai raspuns la intrebare. ce conteaza prieteniile din real life acum?
 

DeletedUser

problema e urmatoarea. daca as zice cu ce ocazie m-am batut cu tine ar afla lumea cine sunt. adu-ti aminte de "tradarea" lui DoNotDisturb si asta e tot ce pot spune.


ah da, si evita sa injuri membrii +SAS+ ca strica la imagine ;)


on topic: ce conteaza prieteniile din real life acum?

dami un post in care eu am injurat membrii sas :) chiar te rog...

Multi din Sas care m-au atacat pe unde sunt sitter au vazut stilul meu...si nu cred ca au fost niciodata jigniti...

Asa ca succes...nu ai fii primul care incearca sa imi faca o imagine proasta....

Care tradare a lui DnD? s-a dus in vreun trib care avea razboi cu noi?

Daca nu stii un site de unde sa dai Sims jos iti dau eu unul...
 

DeletedUser

tot nu mi-ai raspuns la intrebare. ce conteaza prieteniile din real life acum?

Conteaza pentru ca daca nu ar fii fost prieteniile astea nu as mai fii jucat acum....eu unul sunt plictisit de joc la maxim...dar din cauza prietenilor nu ma las...

Daca tu nu stii ce inseamna prietenie imi pare rau....zii prietenului tau imaginar sa te mangaie pe spate....sa iti mai treaca din suparare....dar ai grija pe unde il lasi sa te mangaie...mai ales daca e baiat..

1.7,2.11,2.2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

problema e urmatoarea. daca as zice cu ce ocazie m-am batut cu tine ar afla lumea cine sunt. adu-ti aminte de "tradarea" lui DoNotDisturb si asta e tot ce pot spune.


ah da, si evita sa injuri membrii +SAS+ ca strica la imagine ;)


on topic: ce conteaza prieteniile din real life acum?

De cateva zile bune citesc forumul incontinuu...topicul Politica si propaganda lumea 5 este plin de copii care nu au ce upgrade sa mai dea la satul lor de 5000pct si ies si ei pe extern cu gandul ca dand vreo declaratie mai mult sau mai putin interesanta vor deveni cineva....va asigur eu ca nu veti deveni nimica...nu va baga nimeni in seama... iar in ceea ce priveste aceasta declaratie...helsinki...plimba ursul ca esti penibil...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se poate reveni la topic? nu stiu de ce toti injura ;).


asa e triburile.ro. si stiu mai bine cum sta treaba pentru ca sunt din interior si nu privesc de afara
 

DeletedUser

rainn nu incerca sa faci pe desteptul. ma gandesc la tine si ai putea face parte usor dintr-o piesa a lui caragiale. poti fi femeia de servici ;)
 

DeletedUser

dami un post in care eu am injurat membrii sas :) chiar te rog...

Multi din Sas care m-au atacat pe unde sunt sitter au vazut stilul meu...si nu cred ca au fost niciodata jigniti...

Asa ca succes...nu ai fii primul care incearca sa imi faca o imagine proasta....

Care tradare a lui DnD? s-a dus in vreun trib care avea razboi cu noi?

Daca nu stii un site de unde sa dai Sims jos iti dau eu unul...



pardon. dnd va dadea rezervarile la inamici. :))) mie mi se pare ciudat, tie nu? =))
 

DeletedUser13364

dami un post in care eu am injurat membrii sas :) chiar te rog...

Multi din Sas care m-au atacat pe unde sunt sitter au vazut stilul meu...si nu cred ca au fost niciodata jigniti...

Asa ca succes...nu ai fii primul care incearca sa imi faca o imagine proasta....

Care tradare a lui DnD? s-a dus in vreun trib care avea razboi cu noi?

Daca nu stii un site de unde sa dai Sims jos iti dau eu unul...


e adevarat :) nu a jignit :p
stil frumos :))


nuj de ce atata agitatie la topicu asta facut de un anonim ...
daca nu au postat reprezentantii MIR si NATO nu vad de ce ar fi razboi :)
 

DeletedUser

Povestea haioasa.....e ca irina e prietena cu intemeietorul Mir...si eu sunt prieten cu intemeietorul NATO...asa ca pa-pa...spor la spamat pe alta lume..

Nu tia iesit....mai incearca....mai uitete pe harta mai vezi 2-3 triburi...si incearca sa le bagi in razboi cu noi...sa vedem daca tot prieteni de ai mey nimeresti...

rainn ma dezamagesti :) ....... hai sa fim seriosi :) daca unique desfiinteaza sas apoi catre cine se va indrepta nu catre mir si nato ? :) ...... spui ca esti prieten cu cei 2 intemeietori ale acestor triburi ..... vei face foarte simplu ..... va fi o perioada razboi .... acei 2 prieteni nefiind atacati de unique in cel mai bun caz si apoi dupa ce unique va conduce detasat in statistici ii vei invita in trib pe motiv ca sunt jucatori de valoare .......... sau nu vei tine cont de aceasta prietenie si ii vei inobila ................ oricum ce trebuie subliniat este ca daca sas se va desfiinta .......... apoi nato si mir vor fi urmatoarele tinte 99% :) tu nu te vei putea opuni pentru ca nu iti permiti sa tii atatia jucatori blocati in partea de est ......... vor fi declaratii de razboi cum a fost cu LOD , M.T. .... si alte triburi

helsinki cred ca te stiu =)) :p
 

DeletedUser

rainn ma dezamagesti :) ....... hai sa fim seriosi :) daca unique desfiinteaza sas apoi catre cine se va indrepta nu catre mir si nato ? :) ...... spui ca esti prieten cu cei 2 intemeietori ale acestor triburi ..... vei face foarte simplu ..... va fi o perioada razboi .... acei 2 prieteni nefiind atacati de unique in cel mai bun caz si apoi dupa ce unique va conduce detasat in statistici ii vei invita in trib pe motiv ca sunt jucatori de valoare .......... sau nu vei tine cont de aceasta prietenie si ii vei inobila ................ oricum ce trebuie subliniat este ca daca sas se va desfiinta .......... apoi nato si mir vor fi urmatoarele tinte 99% :) tu nu te vei putea opuni pentru ca nu iti permiti sa tii atatia jucatori blocati in partea de est ......... vor fi declaratii de razboi cum a fost cu LOD , M.T. .... si alte triburi

helsinki cred ca te stiu =)) :p

Cine a zis ceva de razboi neaparat ? :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus