Tribul NeBuNu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Poate pe noi ne cunosc oamenii de pe lumea 3 si 5, este frumos ca si in lumea 5 ne luptam cu YAKUZA si aici ne luptam tot cu ei, pastram traditia, Oricum este frumos cum am intrat in ei. Dorim pe acesta cale sa ii anuntam pe cei din Yakuza ca nu ne sperie nimeni, bine ca va faceti academii ca sa aveti ce nobila INTERN ca doar atata stiti:) este rusinos cum un jcuator de 2.198.548 (nu dam nume: peacekeeper) ataca cu 8-10 fuluri de aparare! Prieteneee te faci de RUSINE invata sa joci si incerca sa mai cuceresti si u sate, lasa nobilariile interne si satele de barbarii te rugam noi :D :))

Nu inteleg cum ajung jucatorii astia sa aiba milioane de puncte si sa nu stie sa atace :)) Doamneee mare e gradina ta! Dar nici o problema a revenit Nebunu!
 

DeletedUser4920

Sunt si in BURN destui asa ca stai linistit toti avem ce rumega :))
 

DeletedUser

e bine atuncii, macar nu sunt doar cei din YKZ, oricum este pacat si inebunesc cand vad ca astia "Conduc Lumea" (la puncte) si ei trimit 25 000 de topoare sprijin la granita! Doamne fereste!
 

DeletedUser5712

eu unul sincer nu credeam ca se poate intampla chiar in halul asta asa ceva....
 

DeletedUser15860

inseamna ca va distrati la maxim acolo..de ce nu am si eu parte de asa ceva:((...eu sunt atacat numai cu fulluri ca lumea cu cate 400 de berbeci in frunte :(((..de ce nu sunt si eu atacat cu 10 fulluri de aparare??? Setzel poti sa ma ataci cu ceva aparare?..:D
 

DeletedUser4920

inseamna ca va distrati la maxim acolo..de ce nu am si eu parte de asa ceva:((...eu sunt atacat numai cu fulluri ca lumea cu cate 400 de berbeci in frunte :(((..de ce nu sunt si eu atacat cu 10 fulluri de aparare??? Setzel poti sa ma ataci cu ceva aparare?..:D




Da te-ai intrebat am asa ceva ?:))
 

DeletedUser15860

daca esti vedeta si iti da tot tribu sprijin iti permiti:))
 

DeletedUser

Baieti uitati-va la actele jucatorului si la inamici invinshi la acesti 2 jucatorii si dupa va dati sema cu cine ne batem noi :)))) bionicul sau peacekeeper, iar acest peacekeeper pare dupa sate un tip care stie sa joace dar am vreo 10 rapoarte in care ne ataca cu TOT CE POATE (adica in fiecare atac sunt si lanceri, si spade si topoare ...din fiecare cate putin!

va asigur ca avem cel mai frumos razboi posibil din lumea 8:)
 

DeletedUser

Baieti uitati-va la actele jucatorului si la inamici invinshi la acesti 2 jucatorii si dupa va dati sema cu cine ne batem noi :)))) bionicul sau peacekeeper, iar acest peacekeeper pare dupa sate un tip care stie sa joace dar am vreo 10 rapoarte in care ne ataca cu TOT CE POATE (adica in fiecare atac sunt si lanceri, si spade si topoare ...din fiecare cate putin!

va asigur ca avem cel mai frumos razboi posibil din lumea 8:)

Pune si tu cateva rapoarte, sa ne distram si noi :p
 

DeletedUser4195

ma bucur ca iti mere bine lcaius


dar parca era mai palpitant in insane cind eram inconjurati de lr,care ne bombardau ca le verdun:p:p:p tu sedeai mai bine ,multam pt defence ,nu stiu daca am apucat sa iti zic ,,dar eram prea preocupat cu lereti cei napraznici,pe care iam invatat sa atace saracii,,cred ca dasta ataca ei asa ca sa nu invatati de la ei cum se ataca
 

DeletedUser

sago23
Senior Member

Adaugă data: 18.01.2008

Necitit #10 Ieri, 15:27:28 Sus Reply With Quote
ma bucur ca iti mere bine lcaius


dar parca era mai palpitant in insane cind eram inconjurati de lr,care ne bombardau ca le verdun tu sedeai mai bine ,multam pt defence ,nu stiu daca am apucat sa iti zic ,,dar eram prea preocupat cu lereti cei napraznici,pe care iam invatat sa atace saracii,,cred ca dasta ataca ei asa ca sa nu invatati de la ei cum se ataca
__________________
sunt un prost si va rog sa ma tratati ca atare

SIncer nu stiu exact cine din insane esti :) de aceea te rog da un mesaj pe privat si discutam mai mult :) oricum in Insane a fost o perioada deosebita pt mine:)

PS: Pt cei din YKZ, asta e umilinta mare ca noi suntem un pumn de oameni si trib de "buzunar" si maturam cu voi pe joss:)))) asta e frumoss:)) mai uitate si u la statistici prietene sau la actele tribului sa vez ce da NEbunu in voi :)) (sau scuze poate nici atat nu stiti) :))) dai Setarii, apoi Mod de vacanta si acolo scri Lcaius si iti arat eu cum se face :)))
 

DeletedUser3235

Side 1:
Tribes: Nebunu
Players:

Side 2:
Tribes: YAKUZA
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 50
Tabăra 2: 38
Diferență: 12

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 533,228
Tabăra 2: 386,576
Diferență: 146,652

image.php


destul de echilibrat razboiul pana acum ...ii prea devreme sa spui ca "ati maturat cu ei pe jos" la o diferenta de doar 12 sate.
Succes ambelor triburi!
 

DeletedUser

da este echilibrat, dar imagineazati ca noi suntem un trib de "BUZUNAR" adica nici 1/3 din ei si mai mult decat atat ei au luat sate de la noi la incept cand noi am stat ca fraierii si nu am ripostat ca ne minteau cu PNA-uri si oricum si noi avem oameni care sunt mai incepatori dar NU CA SI LA EI!! ca sa fi pe locul 35 si sa ai oameni slabuti in trib NU E RUSINOS dar ca sa fi pe locul 7 si sa fi primul din trib cu 4 mil inamici invinshii (agresor + aparator) este foarte rusinoos si sunt multe altele.

PS:O sa caut rapaortele cu cei 25 000 de topaore sprijin si cu atacuriile lor cu trupe defensive (asta sunt numeroase) ca sa vedeti si voi adevarul despre ei:) , cu siguranta poate au si oameni buni dar majoritatea sunt o apa si un pamant, si sincer asta ma doar cand vad ca oamnei ce NU STIU SA JOACE DELOCCC au milioane de puncte! NU am nimic cu ei dar nu e POSIBIL sa fie oameni asa de slabi in frunte. Acum ca MarioLacatus se lasa de joc e aiurea :(( macar el a tinut in spate 4 triburi!si mai era si in primele locuri mereu.
 

DeletedUser23679

:))))))...vai ce o sa ne mai distram.

PS: Disparitia tribului tau depinde doar de noi, nu si de voi.Si cred ca mai bine ti-au concentra energia si timpul pe triburi, nu cantand manele pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cum ataca YAKUZA!!!

Un exemplu de atac cu trupe defensive al unui jucator din Yakuza. Nu mai gasesc raportul cu cele 25000 topoare trimise ca sprijin.

Titlu JoEe (Orange~7~) atacă Quimbby (292|213)
Expediat 13.04.09 21:22
Trimis mai departe în data de: 13.04.09 21:34
Trimis mai departe de către: quimbby
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-10.9%

Moral: 100%

Agresor: JoEe
Sat: Orange~7 (313|194) K13

Număr: 3000 885 0 842 854 0 0 53 0 0 0 0
Pierderi: 3000 885 0 842 0 0 0 53 0 0 0 0


Apărător: quimbby
Sat: Nebunu.010 (292|213) K22
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

da este echilibrat, dar imagineazati ca noi suntem un trib de "BUZUNAR" adica nici 1/3 din ei
pe lumea asta triburile mai mici au cucerit cel mai mult in razboi (RtoD Vs M~T ,~HL~ vs Titans Union), deci nu este o surpriza faptul ca voi suteti deasupra celor din YAKUZA.
 

DeletedUser

Astăzi 09:35:03
iluzie Cum ataca YAKUZA!!!

--------------------------------------------------------------------------------
Un exemplu de atac cu trupe defensive al unui jucator din Yakuza. Nu mai gasesc raportul cu cele 25000 topoare trimise ca sprijin.

Titlu JoEe (Orange~7~) atacă Quimbby (292|213)
Expediat 13.04.09 21:22
Trimis mai departe în data de: 13.04.09 21:34
Trimis mai departe de către: quimbby
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-10.9%

Moral: 100%

Agresor: JoEe
Sat: Orange~7 (313|194) K13

Număr: 3000 885 0 842 854 0 0 53 0 0 0 0
Pierderi: 3000 885 0 842 0 0 0 53 0 0 0 0


Apărător: quimbby
Sat: Nebunu.010 (292|213) K22

Poate a vrut sa scape de trupe sa reprofileze satul ... nu va mai dati cu parerea ...
 

DeletedUser

Nu cand ai mai multe astfel de atacuri. Intercalate printre atacuri de curatare.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus