Sarbatori fericite!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tribul MoH va ureaza un Paste fericit si un iepuras cat mai gras anul asta!
 

DeletedUser

Multumesc. si eu va urez un paste fericit la toti::D dar mai ales dusmanilor un paste fericit la margine ca iarba ai verde:eek:
 

DeletedUser

Tribul Wall va ureaza un Paste Fericit ! Va dorim toate cele bune si sa aveti castiguri cat mai mari !

easter-wallpaper-003-1024.jpg
 

DeletedUser

Urez si eu tuturor jucatorilor acestei lumi un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi. Sa ciocniti ouale rosii cum se ciocnesc trupele pe triburi, sa va aduca iepurasul numai belsug cum aduc trupele prada de la farmat si sa aveti parte numai de bucurii asa cum va bucurati cand va dispare cate un nobil cand cuceriti un nou sat.
 

DeletedUser

Urez si eu tuturor jucatorilor acestei lumi un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi. Sa ciocniti ouale rosii cum se ciocnesc trupele pe triburi, sa va aduca iepurasul numai belsug cum aduc trupele prada de la farmat si sa aveti parte numai de bucurii asa cum va bucurati cand va dispare cate un nobil cand cuceriti un nou sat.

Multumim la fel domnule xblaandy !
 

DeletedUser

Tribul ~~SR~~ va ureaza un Paste Fericit tuturor jucatorilor. Multa bafta cu dusmani vostri.
Si sa ne vedem si la anu` :)
 

DeletedUser6843

Tribul MoH va ureaza un Paste fericit si un iepuras cat mai gras anul asta!

Oricand MARE SEF!
Eu zic sa ne scoti la un picnic pe toti pe cheltuiala MoH

sper sa nu deranjeze semnatura mea,nu e pentru tine.
place mie mult :X
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23664

Fie ca la Sarbatoarea Sfintelor Pasti sa coboare linistea si pacea, minunea Invierii lui Isus sa dainuie in inimile tuturor, sa va lumineze viata si sa va aduca renasterea credintei, a sperantei a bucuriei, cu bunatate si caldura in suflete.
HRISTOS A INVIAT Paste fericit!


si ceva sa va descreteasca fruntile (cei sub 18 ani sa ceara mai multe informatii de la parinti)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23664

pentru cei ca mine exista un termen de specialitate ... "flamer" ......fara din astia ca mine v_ati concentra numai pe confruntarile voastre din alte lumi....asa ca shhht ...ca aveti nevoie de cineva care sa va reaminteasca pe ce lume sunteti si asupra caruia sa va revarsati tensiunea acumulata prin mesaje nu tocmai prietenoase ;)

Sa va fie de bine Sarbatorile si sa ne intalnim sanatosi si cu alte ocazii !
(fac cinste de Sf Gheorghe....din ratiuni personale ;) )


PS: multumesc ca mi s_a reamintit ca am un limbaj putin cam prea liber....dar am considerat poza aia ca fiind haioasa ,fara un substrat anume :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus