Trib lumea 13..

  • Autor subiect DeletedUser12464
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

As dori sa intru si eu in tribul vostru,daca ma veti primi ! Chiar imi face placere sa invat de la cei mai buni! :)

Sau poate ai putea sa ii inveti pe cei mai buni .....!
Apropo ,spunele ca esti doctor ,ca vei intra primul in trib ,sebi isi cauta chirurg :D!
 

DeletedUser

:)) S-au adunat zmeii, pe forum, cred ca emblema tribului Infern va fi ceva de genul "Itirupcapu Wanted" :rolleyes:
Singuru care te vede pe tine ca un "Wanted" esti chiar tu? Oare de ce? Lipsa de atentie probabil... Asta e prietene... Toate cele bune nu are sens sa discut cu cineva care nu intelege ce vrea sa spuna partenerul de discutie, ci doar ceea ce vrea el ! Succes =nBz= pe L13 !
 

DeletedUser1198

Multumim..
Si v-as ruga pe toti cei implicati in discutie, inclusiv Itirupcapu, sa terminati cu jignirile si ironiile. In afara de avertismente si saptamani de vacanta.. n-o sa primiti nimic altceva.. :p
 

DeletedUser

Illidan are dreptate... In sfarsit cineva cu capu pe umeri... In orice caz cu acel post am pus punct si am scris sfarsit capitolului IRC... :) Toate cele bune tuturor !
 

DeletedUser

Sa inteleg ca e scandal inainte sa inceapa lumea ? hai ca simt ca o sa iasa ceva interesant pe lumea asta :D

acum depinde doar de selectia pe care o dati la pozitionarea satului !
 

DeletedUser

Sa inteleg ca e scandal inainte sa inceapa lumea ? hai ca simt ca o sa iasa ceva interesant pe lumea asta :D

acum depinde doar de selectia pe care o dati la pozitionarea satului !
Nu-ti face sperante ! :) Nu ai sanse sa vezi show... :p pozitionari diferite si alte nebuneli... E doar orgoliul lui IRC, dar ii trece si lui se maturizeaza acum ai si tu rabdare ! :p
 

DeletedUser

IRC a spus:
S-au adunat zmeii, pe forum, cred ca emblema tribului Infern va fi ceva de genul "Itirupcapu Wanted"
-> mirele

ISN a spus:
Singuru care te vede pe tine ca un "Wanted" esti chiar tu? Oare de ce? Lipsa de atentie probabil... Asta e prietene... Toate cele bune nu are sens sa discut cu cineva care nu intelege ce vrea sa spuna partenerul de discutie, ci doar ceea ce vrea el ! Succes =nBz= pe L13 !
-> mireasa (sau mirele pasiv)

Sa se pupe mirii, sa se pupe mirii!

:D =))))
 

DeletedUser

daca mai este vreun loc intr-un trib bun ma bag si eu:)

bine multi o sa ziceti cine esti tu?....

joc decat o lume pe .ro..l12 user wwxxt-este prima lume pe .ro pt mine

trib:Ruff Ryders -RR-

joc de aproape 3 ani pe net nu ca ar conta de cat timp joaca cineva atat timp cat nu invata nimik...

cateva date:

membru marcant/ co-leader a unor triburi w7 mai am inca contul dar nu mai joc de luni bune 300 de sate top 50 general inamici invinsi

fost jucator w3 am renuntat acum 8 luni pe cand aveam 480 de sate

w28 am jucat f putin spre sf in tribul RD format din romani

w35 am format de la O un trib care momentan dupa cateva luni de la deschiderea lumii se afla pe locul 2 HotNub- am renuntat pt un proiect pe w36

w36-alaturi de niste baieti si o fata:p de top (parerea mea) de pe .ro + jucatori de top de pe .net am format un trib care se afla momenta pe locul 2in lume

cam asta este ** meu in mare:p
 

DeletedUser

h3rIfL3 :Eu am ramsa in pana de fonduri (am avut o denumire la trib si dupaia am schimbato ) , dar din pacate criza asa nea afecat pe toti .
the macedonian :W35 a fost un dezastru , si tribul ala a tinut 2 saptamani pe acolo daca tin minete , si iata ce sa intamplat : Ma inceput un razboi cu ~GK~ aia si am inceput sa i atacam , apoi unul dintre conducatori a dat pe toti jucatori afara , dupaia au venit cam trei sferturi inapoi , dupaia tribul aliantei (nou aveam o alanta cu 4 triburi care erau tate din top 20 pentru a elimina pe GK ) sau destramat si acuma tati jucatori sau trezit ca erau atacati si nu mai puteau primi sprijin si au plecat , dupaia am dezolvat tribul . AAA si nu era un proiect ,era doar o ideie sa fac un trib inafa de de .ro , orcum eu stiu bine .net ca acolo mam invatat sa joc triburile :D .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De W35 nu mai vreau sa vorbes acuma ma concentrez asupra L13 dar pe L13 osa fie o NEBUNIE TOTALA .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am jucat cu the macedonian pe .net, un jucator bun si un caracter aparte...iti pun eu o vorba buna la nenii astia.
 

DeletedUser

wwxxt este un jucator foarte bun :) Suntem in acelasi trib pe L12 si am vazut cum joaca ...In zona nu mai misca nimeni :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus