Miss Forum Triburile.ro

cine ar trebui sa castige cea mai asteptata proba?

  • justme88

    Voturi: 22 8,6%
  • crazy-catutza

    Voturi: 9 3,5%
  • broken.wings

    Voturi: 3 1,2%
  • RockGirl

    Voturi: 8 3,1%
  • Planeta Soarelui

    Voturi: 70 27,5%
  • Miss Piggy

    Voturi: 35 13,7%
  • BeautyAna

    Voturi: 33 12,9%
  • Kohtaus

    Voturi: 3 1,2%
  • Ingerasa

    Voturi: 72 28,2%

  • Total votanți
    255
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am o veste destul de proasta:
nu a mers cu proxy, nu a mers cu toate clonele :p

asa ca se vor anula cateva voturi:
1. justme88 - 2 voturi
2. planeta soarelui 20 de voturi
3. miss piggy - 4 voturi
4. Ingerasa - 22 de voturi

deci tot cum vrea juriul e pana la urma =)) ... las' ca tot e bine, noi sa fim sanatosi ... ca boala vine ea :rolleyes:
 

DeletedUser19074

asadar ultima proba e castigata de planeţoi..!

go get them tiger! :D
 

DeletedUser6681

vis3z@ - lasa frate polemica de 2 lei. Ca d-astia ca tine am in oras o gramada. Sunteti specie de neintelesi de societate, voi cei culti care cantati la chitara prin parcuri, ** numai avioane si balarii. Spalati-va si voi, ca mirositi de la 50 de metrii, folositi lama de ras si nu mai fiti PSP-isti (PSP = Pe Spatele Parintilor), adica lichele. Luati-va un job si incercati sa va faceti un scop in viata. Nu mai pozati ca niste desptepti neintelesi (sau eventual intelesi, dar post-mortem), niste ocoloti de societate ca sunteti prea inteligenti. Stii expresia GET A LIFE? Ee, asta ti-o recomand cu caldura. Spala-te, desteapta-te si fa-ti un viitor!

baiatule :)... nu imi recomanda.. mie aceste sfaturi.. de care ai tu nevoie..

daca stiu sa cant la chitara este problema mea... cant, compun si danzez... dar nu prin parcuri..

cat despre spatele parintilor... ai mei nu mi-au dat decat viata .. restul mi le-am luat singur.. asa cum am reusit eu... pana acum... sunt angajat de la varsta de 18 ani, eram inca la liceu atunci. ai luat alocatie tu si copii tai ( daca ai ) din bani mei... ca doar eu am veniturile declarate la stat.

daca sunt ocolit de societate, nu stiu .. dar inca nu mi s-a inchis nici o usa in nas, cat despre viitor.. am tot ce mi-am dorit si o sa am tot ce imi voi dori.

Apoi... sa revenim la invidia voatra a celor care nu stiti sa cantati la o chitara, care nu ati inteles niciodata ideea unui foc de tabara... care va calcati nevestele pe picioare.. atunci .. cand o inviti la un vals.. dar ce e valsul?

Succes tinere batran si inteles de intreaga societate in care existi... te asteapta basescu la vot pe tine si inca alte 15mil de romani invidiosi
 

DeletedUser

mai vis3z, la cat ai postat in thread-ul asta discutand cu altii despre tine....scurta descriere, ai dovedit si creativitate si sensibilitate....poti sa fii tu miss ca noi restul concurentelor nu ne suparam... :D
 

DeletedUser

si mesajului astuia nu i-ar sta mai bine la matrimoniale decat la un concurs de miss??

sau organizam si unul de "** mama" in continuare ?
 

DeletedUser

nu stiu Oana.... dar cine stie poate vede ca am glasuit si noi ceva si mai ne lasa putin sa rasuflam...c-om fi obosit sa-l tot vedem cum se cearta... eu una stiu ca da.
 

DeletedUser6681

nu stiu Oana.... dar cine stie poate vede ca am glasuit si noi ceva si mai ne lasa putin sa rasuflam...c-om fi obosit sa-l tot vedem cum se cearta... eu una stiu ca da.



Eu nu ma cert cu nimeni.... e prea obositor a te certa... ma contrazic.. daca se poate numi asa..
 

DeletedUser

vrea sa fie el MISS FORUM TRIBURILE ....las ca stiu eu...noi ne batem, si dumnealui castiga...
 

DeletedUser

plictisitor...
ps: eveniment... sunt clone pe forum si nu e nici macar una a mea... . trebuie notat in calendar ziua de azi
 

DeletedUser

las mada ca e mai bine asa...decat sa nu stii cine e mamica lor (in cazul tau, taticul lor).. sper sa nu ceara pensie alimentara :|
 

DeletedUser6681

Eu inteleg ca te superi.. si in sadismul tau imi dai warm/ban chestii din astea.. dar tot ce vreau este sa nu fiu provocat... si domnisoara.. iggy doreste cu insitenta nr meu de telefon
 

DeletedUser6681

Pt a face conferinta skipe.. imi trebuiesc id .. si acest lucru este prea obositor sa adaug acele id in lista imi ocupa timp... dar o primesti si tu ocazia sa iti schimbi parerea si nu esti singura care a facuto
 

DeletedUser6681

ironic te-am inteles... spamul meu este rezultatul altui spam.. inceteaza x inceteaza si y am rugat sa numai fiu provocat.. sau atacat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus