Master ??

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Putem sti si noi pe ce motive se inchid topicurile pe forumul asta ? nici n-am apucat sa le zic La Multi Ani colegilor din Master care azi sarbatoresc un an de L4 si gasesc topicul inchis si fara nici o explicatie ... macar de bun simt moderatorul care inchide tema sa lase o explicatie ... doar e forum extern, daca oamenii vor sa faca P&P de ce nu-i lasati ? ... mai bine banati permanent unul ca mafia11chat si lasati oamenii sa se desfasoare in liniste decat sa inchideti topicurile in halul asta ... si va mai mirati de ce toata lumea considera ca abuzati de drepturile pe care le aveti.
 

DeletedUser5970

Cate o bere de la fiecare membru Master pentru moderatorul care a inchis topicul, doar e ziua noastra !
Sunt doar 179 de beri, specific ca nu este mita :)
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
Putem sti si noi pe ce motive se inchid topicurile pe forumul asta ? nici n-am apucat sa le zic La Multi Ani colegilor din Master care azi sarbatoresc un an de L4 si gasesc topicul inchis si fara nici o explicatie ... macar de bun simt moderatorul care inchide tema sa lase o explicatie ... doar e forum extern, daca oamenii vor sa faca P&P de ce nu-i lasati ? ... mai bine banati permanent unul ca mafia11chat si lasati oamenii sa se desfasoare in liniste decat sa inchideti topicurile in halul asta ... si va mai mirati de ce toata lumea considera ca abuzati de drepturile pe care le aveti.

Mai mult nu cred ca mai are cineva ce sa zica :) pentru un nebun se inchide un topic :D:D:D
 

DeletedUser14250

Este absolut revoltator ce se intampla.
Cum la fel de revoltator este faptul ca un jucator precum mafia11chat care a jignit (ma refer la injuraturi suburbane) un sfert de harta, si in joc si pe forumul acesta, care a fost raportat ne nenumarate ori cu dovezi, care are cont dublu dintre care unul in TRX ( m-am lamurit si cu voi... ), lucru probat recent ... nu pateste absolut nimic.
Chiar nu se poate lua nici o masura impotriva lui ?
Acest joc este in primul rand un joc de socializare, un joc care ar trebui sa se numeasca "forumurile" si nu "triburile" (asa cum zicea un coleg al meu),un joc unde asemenea oameni pur si simplu nu au ce cauta.

Banuiesc ca ban-ul o sa-l iau tot eu. Dar daca tot nu ne putem exprima pe acest forum, atunci n-am de ce sa ma supar.

La multi ani MASTER ! Sunt mandru ca fac parte din aceasta familie minunata.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus