Wall war Thread

DeletedUser

Ce parere aveti despre acest trib ?

1. Nebuni : poate ...
2. Curajosi : da
3. Aparare : cine le va sparge zidul ?
4. Atac : vor reusi sa dea jos toti inamicii?



Tribul Wall are razboaie cu intreg continentul k55 plus GODS si
academiile sale avand doar un singur aliat si ala e Lethal . Sa
nu mai vorbim ca am vazut multi membri din tribul Die. venind in Wall
deci vechii dusmani Die. vor devenii noi dusmani Wall [300 , ~INQ~ , ~SR~]




Vor face fata la atatia dusmani sau vor esua pe parcurs ?
 

DeletedUser

Ce parere aveti despre acest trib ?

Tribul Wall are razboaie cu intreg continentul k55 plus GODS si
academiile sale avand doar un singur aliat si ala e Lethal .


Cum adica "si ala e Lethal". Ai idee ce jucatori sunt in Lethal? Nu zic de mine, eu sunt cel mai mare noob de acolo :D, dar ai auzit de theory, eddypatrascu, Warzone. & Co ?

Si referitor la intrebarea ta : Asteapta si au sa vezi. Erau destule topicuri despre Wall si alte razboaie.
 

DeletedUser

Nu m'am referit ca sunt slabi ci ca sunt pe alt continent si nu k55 [sunt 1 , 2 jucatori din Lethal pe k55] .


Timpul o sa le rezolve pe toate dar nu e chiar "prostesc" sa iti pui atatia pe cap ?
 

DeletedUser

E prostesc atunci cand esti cu mult mai slab decat ei, insa Wall a luat un avans considerabil, iar acolo sunt jucatori care nu numai ca stau foarte mult online, dar joaca cum trebuie. Niciodata nu te dezvolti mai bine, decat in urma unui razboi :p.
 

DeletedUser14435

Eh, lista de dusmani a fost mare de la inceputul tribului, asta nu e nimic nou, iar la urma urmei "relatiile" au fost initiate mai mult de noi
cu ocazia asta vreau sa mai intreb "oracolele" care preziceau destramarea interna a Wall acum multa vreme, ce mai citesc in stele, cafele si alte surse de incredere
 

DeletedUser14622

wall va face fata pe orice k la orice razboi,in ciuda faptului ca nucleul va fi pe k55 jucatorii buni vor fi in stare sa se extinda spre nucleele tribului care au nevoie de ei,nu putem pune stapanire pe k55 in cateva zile,dar munca noastra de a domina acel k,si pe viitor k-urile pe care ne vom axasa,se va vedea cu timpul si rezultatele speram sa fie mult mai frumoase decat cele de acum!

atata timp cat wall e un trib unit va asigur ca va fi indestructibil!
cei care aveti de gand sa infruntati wall-ul si aliatii sai inarmativa inca de pe acum cu un moral puternic!:)
 

DeletedUser14336

sincer...deocamdata cam 50% din jucatorii wall lupta pe cont propriu si se descurca fiecare destul de bine.Mai incolo vor inchide zonele si se vor apropia de nucleul mare al tribului...cand vor ajunge sa faca asta atunci o sa le fie foarte greu celorlalti...deocamdata inca se dau lupte individuale,deci mai e pana atunci!
 

DeletedUser523

Eu sunt sigur ca toti dusmanii WALL se vor strivi de zid!:cool:Nimeni nu poate distruge zidul!:D
 

DeletedUser

Daca cineva distruge zidul, dupa el suntem noi!
Parerea mea ca este inutil acest topic !
 

DeletedUser23664

eh ...olek de lauda nu strica nimanui.
Ma asteptam sa vad un topic despre razboaiele Wall ...cand colo numai vorbe ;)
si se vede ca modestia nu e un punct forte al Wall-istilor.....lucru care ar putea fi speculat .(parerea mea e ca e mai bine sa te laude altii dect sa o faci tu singur)
 

DeletedUser7711

eh ...olek de lauda nu strica nimanui.
Ma asteptam sa vad un topic despre razboaiele Wall ...cand colo numai vorbe ;)
si se vede ca modestia nu e un punct forte al Wall-istilor.....lucru care ar putea fi speculat .(parerea mea e ca e mai bine sa te laude altii dect sa o faci tu singur)




Numai vorbe ca ce ? O statistica din ultima luna arata clar ca k55 este dominat de noi :


Side 1:
Tribes: Wall
Players:

Side 2:
Tribes: FOG AQUA **TR** ~AQUA~
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 365
Tabăra 2: 655
Diferență: 290

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 33
Tabăra 2: 5
Diferență: 28

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,432,942
Tabăra 2: 1,489,724
Diferență: 56,782

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 176,238
Tabăra 2: 25,578
Diferență: 150,660

image.php






Asta fiind doar triburile mai "maricele" de pe k55 [AQUA deja a inceput sa se destrame] .

Iar acum un alt razboi la granita a aparut , cel cu ~INQ~ . [pe aceasta cale vreau sa le urez noroc] .
 

DeletedUser

eh ...olek de lauda nu strica nimanui.
Ma asteptam sa vad un topic despre razboaiele Wall ...cand colo numai vorbe ;)
si se vede ca modestia nu e un punct forte al Wall-istilor.....lucru care ar putea fi speculat .(parerea mea e ca e mai bine sa te laude altii dect sa o faci tu singur)

Parerea mea este ca inca nu sunt razboaie importante ...
La nivelul K55 sunt cateva razboaie cu triburi relativ mici. Cand se vor declansa "marile" razboaie, atunci sa vezi distractie !
 

DeletedUser23664

ma ....nu zic ......wall e un trib puternic si asta se vede ....dar titlul topicului m_a dus in eroare.
Vroiam sa vad ceva "sanje" si cand am vazut scris frumos "Wall war Thread" am zis ca aici o sa am cu ce sa imi clatesc privirea :D
cand colo olekutza de vorbaraie goala si planuri de viitor ;)
 

DeletedUser23664

ci de un alias :D ......despre care poti sa filozofezi pana in panzele albe ;)
dar sa revenim la subiect.
Spor Wall in tot ce faceti si cand o puneti de un razboi serios .....sa anuntati ca sunt sigur ca lumea o sa vre sa va vada ispravile tactice ;)
 

DeletedUser9453

cand o sa o puna wall de un razboi serios or sa iasa mari scantei ... dar pana atunci deocamdata nu au cu cine .... astia de pe K55 nu sunt adversari redutabili .... daca zic ca mai au cam o luna cel mult triburile AQUA, FOG, **TR** de stat pe 55 sunt indulgent !!!
 

DeletedUser7711

ma ....nu zic ......wall e un trib puternic si asta se vede ....dar titlul topicului m_a dus in eroare.
Vroiam sa vad ceva "sanje" si cand am vazut scris frumos "Wall war Thread" am zis ca aici o sa am cu ce sa imi clatesc privirea :D
cand colo olekutza de vorbaraie goala si planuri de viitor ;)




La acest nivel de joc de razboaie mari vrei sa vezi ? Inca putin si punem mana pe k55 . Pana cand se va declansa un razboi mare pe L11 va mai dura .


Topicul nu e deschis de un jucator din Wall dar nici nu face referire numai la razboaie ci mai mult la politica tribului si la numarul de dusmani care se inmulteste .
 

DeletedUser9453

dusmanii se inmultesc ca numar dar scad ca si calitate methalelf .. cel putin pe 55 !!!
 
Sus