Immo

  • Autor subiect DeletedUser24496
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

draga servetel nam fost niciodata ferma
am jucat pe lumea 5 , am dizolvat IMMO de pe 5 alaturi de prieteni din STING
te cunosc ** ,ai crescut doar din inobilari interne
mai joc pe 10 si aici pe 13 aa si am jucat pe 9 alaturi de danimaxxx:p




Ai dizolvat ce cu STING ?


Super hilar moment , eu am crescut prin innobilari interne asa e ce sa ii facem daca dupa un anumit punct trebuie sa imi curat in spate potentialele pericole.


Daca ai jucat pe 9 cu danimaxx clar n00b cu buletin mai cere resurse sa cresti mare si mai recruteaza pe langa tine sa apuci sa faci curtea nobila ;)


Btw tu-costin e hart nu heart ;)
 

DeletedUser24496

1.N-am cerut resurse niciodata sa cresc mare:)) si nu a cerut nimeni in trib asa ceva
2.Nu sunt adeptul triburilor mamute(gen danimaxxx) si nu recrutez in masa ,daca esti asa de istet uitate pe tw stats sa vezi cum suntem poziotionati si ai sa vezi ca suntem in semicerc pt ca am intrat in acelasi timp
3.daca danimaxxx e noob atunci tu esti boot



STING lumea 5 k44
 

DeletedUser

daca nu ma inseala memoria,STING a fost tribul lui Miguel2u4ever
si nu tin minte ca acest trib sa fi desfiintat IMMO
 

DeletedUser24496

da ,nam zis ca a fost tribu meu
dar intreabal sa vezi ca am jucat alaturi de ei si intreabal si pe nemesys din ce cauza sa dizolvat IMMO pe 5
 

DeletedUser10925

Credeti ca ati putea discuta on-topic? N-as vrea sa fiu nevoita sa inchid tema. Discutia se refera la actualul trib IMMO de pe L13, asa ca va rog sa respectati subiectul.
Multumesc!
 

DeletedUser

Immo nu va fi niciodată ca cel de pe 5.
Fondatorii/membrii de pe lumea 5 jucau pentru "glorie", dacă mă pot exprima aşa, adică fără alianţe, cu războaie, pentru top, pentru faimă, pentru numele de IMMORTALS, care a rămas în mintea tuturor. IMHO, aşa ceva nu va mai fi după prestaţia de pe lumea 13.
 

DeletedUser

da ,nam zis ca a fost tribu meu
dar intreabal sa vezi ca am jucat alaturi de ei si intreabal si pe nemesys din ce cauza sa dizolvat IMMO pe 5

IMMO a fost desfintat din cauza unor razboiae, STING nu tin minte sa fi fost implicat...si chiar daca a fost, nu tribul STING a fost principalul motiv pentru care IMMO s-a destramat...am jucat acolo, dar memoria nu e chiar punctul meu forte.
 

DeletedUser1959

draga servetel nam fost niciodata ferma
am jucat pe lumea 5 , am dizolvat IMMO de pe 5 alaturi de prieteni din STING
te cunosc ** ,ai crescut doar din inobilari interne
mai joc pe 10 si aici pe 13 aa si am jucat pe 9 alaturi de danimaxxx:p

acum chiar ca ai luat-o pe ulei...

daca tu il sti pe setzel prezent doar pe lumile astea ma indoiesc ca esti macar un jucator decent daca nu unul de top
si doi la mana...innobilari interne?...vorbim de acelasi jucator cu care am jucat,in acelasi trib,pe l2 si l7 si mai cu seama vorbim de acelasi jucator care a participat pe toate lumile pe care am participat si eu(si crede-ma din 14 cate sunt pe 10 dintre ele am fost)?

Acum povestea cu IMMO.
IMMO a fost dizolvat ca urmare a unor razboaie in lant si ca urmare a lipsei de timp din partea liderilor(daca nu ma insel rhadokoo&Co au spus ca lasa triburile ca sa isi ia Bacu').Acum nu stiu nici eu exact ce a fost pe acolo sau ce rol ai jucat...dar in conditiile in care nu erau antrenati in razboaie si nu trebuiau sa o lase mai moale cu triburile nu cred ca ai fi facut ceva(in ipoteza ca ai facut ceva...).

Ai jucat alaturi de danimaxxx?I-auzi...
Asta poate explica tendinta de a plagia(pe care cu buna seama stim ca o are si el) si scandalurile de pe forum(pe care le isca cu asa o usurinta).Eu inca raman la parerea ca danimaxxx asta e un pusti de vo' 13-14 ani care din lipsa de afectiune(ma rog de toate felurile posibile) se apuca si face lucruri care sa atraga atentia asupra lui.

Acum ON-topic:

Tribul OS nu va va recunoaste drept continuatorii IMMO l5 ca urmare a afirmatiilor facute de rhadokoo si Mirificu(doi oameni din conducerea IMMO l5).
 

DeletedUser14376

"3mic" ai facut de rusine toata munca lui radu.....
si daca analizeaza cineva harta tribului immo L13...va vedea ....nici nu stiu cum sa ii zic...

pacat de munca altora, in locu tau as avea macar bunul simt sa cer inchiderea topicului si schimbarea numelui immo in altceva demn de ce e aici pe forum
 

DeletedUser24496

nici nu ma intereseaza ce face os sau daca ne recunoaste
nam plagiat pe nimeni ,cand am vrut sa fac IMMO pe 13 lam intrebat pe radu si el mia dat acceptu ,cum intemeietorul vostru la intrebat pe lizard
Poate am gresit ,daaa ,poate am gresit ca am deschis tema aici pe extern ,dar stiu ca pe 13 IMMO merge perfect e incontinua ascensiune si nu suntem trib de ferme cum zic altii ,dar vom vedea in timp cine avea dreptate:eek::eek:
 

DeletedUser1959

Nume copiate au fost si o sa fie mereu. Am renuntat sa ma lupt impotriva acestui fenomen.

**-Costin, atunci cand ai primit aprobarea mea sa intemeiezi tribul IMMO pe lumea 13, doar la un lucru m-am gandit: mai bine unul cunoscut, decat un strain.

Dar ce faci tu acum, prietene?
Cumva te folosesti de trecutul si numele noastre din joc ca sa impresionezi userii lumii 13? Afla ca nimeni nu este impresionat de ce faci tu acum! Primesc mesaje cum ca un analfabet isi bate joc de numele nostru pe forumul l13.. Si culmea, eu l-am incurajat!


Stiu ca pe lumea 10 nu ai avut ocazia sa fii membru IMMO, dar ai vazut cu ochii tai cat de bine ne merge. Am dizolvat triburi, am castigat razboaie, avem statistici cu care ne putem da mari si tari. In 3 luni de zile de joc, poti sa spui tu ca s-a laudat careva cu vreuna din astea??? Nu cred!

Micutule IMMORTAL, lasa spamul ca aveti de farmat! Nu a trecut nici macar o saptamana de joc! Daca esti acum pe locul 4 cu tribul, nu inseamna decat ca esti un recrutor bunicel, nicidecum un lider de top.
Ai treaba pe harta daca vrei sa faci ceva.. Sunt baietii din O.S., =nbz=, Infern care de-abia asteapta ferme. Fii atent ce invarti si lasa barfa ca te trage in jos!

Iar cand vorbesti de IMMO, insist sa faci referire strict la IMMO-lumea13.

Va salut!

Poate imi explici ce a vrut radu sa ne spuna aici(textul bold) si ma lamuresc si eu :)
 

DeletedUser24496

da , am intrat majoritatea in acelasi timp si suntem pe k64 63 si 53 ,asa nea aruncat serveru
si mai avem un nucleu pe k43
cumva ne vezi inprastiati?
 

DeletedUser1959

nimic rau aveti sate doar in NV si SV...in rest e foarte oka...
dar nu e tarziu sa faceti recrutari si in NE si SE :)
 

DeletedUser24496

nam facut recrutari in masa cum crezi
daca esti asa tare ia fiecara membru in parte si cautal pe 10 si vezi in ce trib se afla:eek::eek:
 

DeletedUser14376

3 jucatori pe k56
apoi pe 6k-uri diferite mici grupulete....
si mai cate unu pe aici, altu pe dincolo....

o sa fiti cei mai tari
 

DeletedUser4920

Mix pix asta ma face sa regret faptu ca nu am intrat mai tarziu sa cad in k 63 sau k 53 pe unde sunt baietii...aia cu nucleu lor tare...


Faceam un bine lu rhadookoo sa desfintez o copie a tribului IMMO
 

DeletedUser24496

servetel draga tu cumva nu esti plagiator?
pe l5 ai furat numele de UNIQUE
UNIQUE a existat pe k32 pe lumea 5 cu prescurtarea ~Q~ si va exista mereu
asa ca mai scutestema tu pe mn cu copiatul triburilor
 

DeletedUser4920

Unique cu Tagul ~Q~


Pe L5 e WaRooM cu Tagul Unique


Mai esti si orb pe deasupra :)
 

DeletedUser24496

:)))) fi serios
ai avut noroc ca nu au avut tagul UNIQUE
dar de la ei te-ai inspirat, cel mai bine e sa taci din gura:cool::cool::cool:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus