ossian vs xblaandy

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

...uite declar public ca nu voi avea liniste pana nu te distrug...pana acuma am jucat de dragul jocului...de acuma in colo numai telul acesta il voi avea.:mad:
 

DeletedUser

Esti penibil

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ossian iti urez bafta desi nu cred ca vei avea sorti de izbanda.:D. Oricum asta este doar un joc asa ca nu o sa ma supar daca vei reusi sa ma trimiti la margine.;) P.S. Acuma stau si fac lancii si spade ca m-am speriat grozav. :D Si inca un lucru te rog sa-ti iei bilet si sa stai la rand pentru ca asa fac oamenii civilizati, nu incearca sa se bage in fata altora.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bine zis brandy, eu sunt la coada de cand te-am vazut pe lume...
 

DeletedUser

LoVeKrYsS tu esti printre primii :D. Mare pacat ca nu suntem mai apropiati, macar aveai sansa sa iti realizezi un vis :). Ossian din pacate nu prea are sanse ca nu mai are mult si devine ferma ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5712

ossian pentru ce ai zis, si felul in care ai zis ti se potriveste semnatura....
 

DeletedUser

Ossian iti urez bafta desi nu cred ca vei avea sorti de izbanda.:D. Oricum asta este doar un joc asa ca nu o sa ma supar daca vei reusi sa ma trimiti la margine.;) P.S. Acuma stau si fac lancii si spade ca m-am speriat grozav. :D Si inca un lucru te rog sa-ti iei bilet si sa stai la rand pentru ca asa fac oamenii civilizati, nu incearca sa se bage in fata altora.
Sa-mi iertati iesirea de dimineata, dar eram rosu de furie,acum sunt de-a dreptul dezgustat. Am uitat ca suntem pe un domeniu .ro.
O intrebare mai am la adresa ta "premarite" moderator: Daca nu stii sa joci cinstit, de ce o mai faci? Ce vrei sa demonstrezi cu asta?Ca esti mai bun ca altii?...eu cred ca demonstrezi chiar contrariul.
...sunt dezgustat...de-a dreptul dezgustat.
 

DeletedUser

Vezi ca deja ma superi. Daca ai tu argumente ca nu joc cinstit te rog sa ni le prezinti si noua, daca faci numai afirmatii gratuite te rog sa le pastrezi pentru tine pentru ca si noi suntem dezgustati. Am zis eu ca sunt mai bun ca altii? Mai bine vezi-ti de joc si ai grija sa nu devi o ferma veritabila inainte sa apuci sa dai un singur atac pe mine. Sau scuza-ma "Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit". Vrei sa iti spun din ce cauza esti asa? Pentru ca hotul striga hotii!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vezi ca deja ma superi. Daca ai tu argumente ca nu joc cinstit te rog sa ni le prezinti si noua, daca faci numai afirmatii gratuite te rog sa le pastrezi pentru tine pentru ca si noi suntem dezgustati. Am zis eu ca sunt mai bun ca altii? Mai bine vezi-ti de joc si ai grija sa nu devi o ferma veritabila inainte sa apuci sa dai un singur atac pe mine. Sau scuza-ma "Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit". Vrei sa iti spun din ce cauza esti asa? Pentru ca hotul striga hotii!
Ia sa-mi spui tu,pana acum de ce nu mi-a fost blocat contul,decat cand ai fost expus sa ajungi ferma noastra?...aviz amatorilor...nu-l mai atacati ca poate va gaseste nod in papura si va blocheaza contul.
...ori poate ti-e rusine ca un "noob" sa te trimita la marginea hartii?

Si te mai rog sa-mi citezi unde in Regulament scrie ca doua persoane nu pot imparti aceeasi legatura de internet?
Intradevar avem doua conturi pe aceeasi legatura, unul eu si unul sotia mea, care sunt anuntate la "impartirea legaturii de internet", nu am avut interactiuni intre conturi. Ia arata-mi unde scrie ca nu poti sa te loghezi si sa te deloghezi repetat?....hai ca deja sunteti penibili.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai ca iti spun eu de ce ai fost blocat daca vrei sa stii. Pentru ca te-ai dat singur de gol in discutia pe care ai avut-o cu Eddie 19. I-ai relatat niste detalii pe care nu aveai de unde sa le stii numai daca erai siter la celalalt jucator sau daca si celalalt cont era al tau. Dupa cum bine stii si tu si celalalt jucator l-ati atacat amandoi pe Eddie 19 ieri si probabil ai incalcat regula cu privire la siter, daca nu cumva mai grav si anume ti-ai facut mai multe conturi. In mod firesc si normal dupa discutia pe care a avut-o cu tine Eddie 19 ti s-a facut ticket si se pare ca Eddie a avut dreptate asa ca te rog sa termini cu acuzatii nefondate la adresa mea deoarece nu are rost. Daca lucrurile nu stau asa cum ti-am spus eu te rog sa ma ierti si sa imi spui tu de ce ai fost incuiat, deoarece adminii nu dau explicatii ci multumesc frumos pentru cele sesizate si verifica daca cele relatate in ticket sunt adevarate sau nu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai ca iti spun eu de ce ai fost blocat daca vrei sa stii. Pentru ca te-ai dat singur de gol in discutia pe care ai avut-o cu Eddie 19. I-ai relatat niste detalii pe care nu aveai de unde sa le stii numai daca erai siter la celalalt jucator sau daca si celalalt cont era al tau. Dupa cum bine stii si tu si celalalt jucator l-ati atacat amandoi pe Eddie 19 ieri si probabil ai incalcat regula cu privire la siter, daca nu cumva mai grav si anume ti-ai facut mai multe conturi. In mod firesc si normal dupa discutia pe care a avut-o cu tine Eddie 19 ti s-a facut ticket si se pare ca Eddie a avut dreptate asa ca te rog sa termini cu acuzatii nefondate la adresa mea deoarece nu are rost. Daca lucrurile nu stau asa cum ti-am spus eu te rog sa ma ierti si sa imi spui tu de ce ai fost incuiat, deoarece adminii nu dau explicatii ci multumesc frumos pentru cele sesizate si verifica daca cele relatate in ticket sunt adevarate sau nu.
Celalalt jucator mi-a dat sitter,iar actiunile asupra voastra au fost inainte de a prelua eu modul de vacanta...parca scrie ca nu poti realiza actiuni comune DUPA ce i-ai fost sitter...iar Eddie19...:eek:...chiar vroiam sa-i mai dau numai un atac dupa discutia care am purtat-o...sa nu par slab...dar am fost prins pe picior gresit...mila chiar e o slabiciune de-a mea.
Iar blocarea contului nu a fost facuta din aceste motive...a fost cica din logari repetate de doua persoane de pe aceeasi legatura de internet...ia arata-mi tu mie unde scrie ca nu e permis acest lucru.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu iti arat daca vrei in joc cum se face sa devi o ferma, despre detalii privind incalcari ale regulamentului de joc adminii iti pot oferi explicatii, eu nu sunt admin sunt moderator care ii cu totul altceva, adica sunt un jucator normal ca si tine care detin anumite functii doar pe acest forum nu si in joc.
P.S. Vezi ca te dai singur de gol singur iar "logari repetate de doua persoane de pe aceeasi legatura de internet" :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5596


mai penibil esti tu cate bagi peste tot fara sa sti despre ce e vorba

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu iti arat daca vrei in joc cum se face sa devi o ferma, despre detalii privind incalcari ale regulamentului de joc adminii iti pot oferi explicatii, eu nu sunt admin sunt moderator care ii cu totul altceva, adica sunt un jucator normal ca si tine care detin anumite functii doar pe acest forum nu si in joc.
...ferma vorbeste de ferme...chiar esti penibil...ai mai vrut sa o demonstrezi o data...numai ca sa invartit roata nu?

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acelasi lucru a patit si becksman01 de la noi...avea inca un cont la impartirea legaturii de internet ( conturile nu au interactionat in niciun fel ) . Indiferent al cui este contul ( catel , purcel , soacra , mama , tata etc. ) NU AI VOIE SA FACI LOGGARI LA DISTANTE MAI MICI DE 1 MIN mi se pare pentru ca altfel esti banuit ca si celalalt cont este tot al tau si rezulta in blocarea playerului . Probabil tu nu stiai de acest mic aspect , iar loggarile de pe contrul tau si de pe celalalt cont s-au desfasurat la intervale de cateva secunde ;)

Asta este probabil motivul pentru care ai fost blocat...asta e , tragi invatatura iar pe viitor incepi o noua lume cu 2 conturi "cu lectia invatata"

bafta
 

DeletedUser

Ti le dau si tie daca doresti draga ossian :D. Poate nu stii dar astia din tribul nostru avem obiceiul sa comunicam destul de mult intre noi si astfel ne mai transmitem si discutii pe care le avem cu diferiti jucatori de la unul la altul, multumit?
Si acuma va trebui sa lasi pe altii sa hotarasca daca ii cineva penibil sau nu si inca ceva daca tu stii doar sa jignesti te rog sa iti gasesti un alt loc unde sa te manifesti.
P.S. Colegul becksman01 a fost cu mine in trib asa ca nu cred ca ma poti acuza de ceva pe mine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

zic sa declaram topic inchis (asa cum este si ossian, pe buna dreptate sau nu),oricum nu o sa o scoateti la capat cu cearta asa ca mai bine nu mai aveti unde sa va certati.
 

DeletedUser

Ti le dau si tie daca doresti draga ossian :D. Poate nu stii dar astia din tribul nostru avem obiceiul sa comunicam destul de mult intre noi si astfel ne mai transmitem si discutii pe care le avem cu diferiti jucatori de la unul la altul, multumit?
Si acuma va trebui sa lasi pe altii sa hotarasca daca ii cineva penibil sau nu si inca ceva daca tu stii doar sa jignesti te rog sa iti gasesti un alt loc unde sa te manifesti.
Cum ai observat, am sters acel mesaj,am interpretat gresit mesajul tau,dupa aceea mi-am dat seama si am sters...ce bucuros esti cand prinzi omul pe picior gresit...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus