R~W vs NEWAGE

  • Autor subiect serban-bantu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16001

ups...cineva s-a suparat:D
dragule te rog sa citesti cu mare atentie,eu vorbeam de fake-uri.e asa de greu de inteles?
 

DeletedUser

lasa ca noi suntem asi la fake-uri
o sa vedem noi zilele urmatoare

pana acum ne-am aparat ca nu ne interesa zona

si azi ati luat 2 sate dupa 500 full-uri,mare victorie!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cristina rea sa fie cumva una si aceea si cu gideon79?

este un simplu semn de intrebare
 

DeletedUser10388

hai ca esti tare :)))))))))))

uite aici ceva tare:D

Titlu BOSTANtitiAURAS (~~SARDAUKARII~~) atacă vitza e1 (169|672)
Expediat 03.05.09 20:04
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

8.2%
Moral: 36%

Agresor: BOSTANtitiAURAS
Sat: ~~SARDAUKARII~~ (119|745) K71

Număr: 0 0 1827 0 6 1402 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 1827 0 6 1402 0 0 0 0 0 0


Apărător: ingeru victoria
Sat: vitza e1 (169|672) K61

mandrii de atacuri, pacat ca nu le-am pastrat, da' stai sa vezi cum ataca nicuu;)
 

DeletedUser

lasa mai stelian. nu prea stim noi cei din newage sa atacam sau sa ne aparam. deci ar trebui sa va fie usor tare.

oricum, invatam de la voi:
Agresor: cineva din R~W
Sat: XXX

Număr: 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: cineva din newage
Sat: XXX

Număr:
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser

Pentru colegi mei
nu mai postati rapoarte ca o sa vada unde au gresit si se corecteaza:)

iar raportul de mai sus

cred ca e facatura ca ne ascunde numele

sa jucam cu cartile pe fata
 

DeletedUser

:) UITE AICI DISTRACTIE


Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-18.3% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: ag05mia
Sat: s u a (150|738) K71

Număr: 2704 2704 0 2704 1000 0 0 1350 0 200 0 0
Pierderi: 2704 2704 0 2704 147 0 0 1350 0 200 0 0
 

DeletedUser

nu am postat numele fiindca nu vreau sa ofensez pe nimeni.
poate omul s a grabit si nu a fost atent ce trimite...sau poate asa joaca el.
e treaba lui, pe mine nu ma deranjeaza.


dar daca insisti iti pot trimite raportul pe privat, il examinezi frumos si vii apoi si postezi aici ca nu umblu cu facaturi si ca pe viitor inainte sa va amuzati de atacurile altora va veti uita mai atent la voi in ograda.
 

DeletedUser

ok il astept pe privat

si noi nu de distram cu raporturile altoara
noi tot timpul le centralizam si invatam din ele
si din cele din aparare si din cele de atac

eu imi doresc o discutie sincera cu voi,fara mistouri si alte chesti ca la asta romanul se pricepe cel mai bine

si cel mai bun sa castige!!!
 

DeletedUser

ti am trimis pe joc.
deasemenea pot cauta si sa ti trimit si atacuri de curatare de la voi pe bonus de noapte, culmea trimise chiar de intemeietori.
ag05mia nu facea altceva decat sa isi reorganizeze un sat, il transforma din aparare in atac. fiindca daca tot spuneti ca a inceput sa va intereseze zona, atunci sa ne pregatim si noi satele in speranta ca poate ne vom descurca si noi putin si nu veti trece prin noi ca prin branza.

si nu umbla nimeni cu mistouri. poate mai apare cate unul care se lauda ca nu si a pierdut satul dupa 10 atacuri sau ca a fost atacat cu mai mult de patru nobili.

in rest toate bune si frumoase....
 

DeletedUser

ti am trimis pe joc.
deasemenea pot cauta si sa ti trimit si atacuri de curatare de la voi pe bonus de noapte, culmea trimise chiar de intemeietori.
ag05mia nu facea altceva decat sa isi reorganizeze un sat, il transforma din aparare in atac. fiindca daca tot spuneti ca a inceput sa va intereseze zona, atunci sa ne pregatim si noi satele in speranta ca poate ne vom descurca si noi putin si nu veti trece prin noi ca prin branza.

din pacate nu ne cunoastem
dar daca vad ce ai scris ai deja 2 greseli
1 nu sti cine sunt intemeitori ca zici ca ataca pe bonus de noapte
si daca esti intemeitor,tot om esti si poti gresi,asta ca o paranteza ca ai zis de paraca un intemeitor e guru si se inchina tot tribul la el

2 ag05mia ai zis ca isi reogarnizeaza satul pe atac,sunt satele odata
-daca il reorganizeaza de ce il trimite la 60 de ore si nu in zona pe primul dusman
-ne pregatim si noi satele in speranta ca poate ne vom descurca si noi putin si nu veti trece prin noi ca prin branza- pai tocmai ce iti ziceam le pregatiti prin a le schimba din aparare pe atac:p


nu te supara pe mine,eu am analizat numai ce ai zis tu!!!!
 

DeletedUser

nu vreau sa te contrazic dar reformulez:

1. era cineva despre care stiam eu k e intemeietor. si nu a zis nimeni k nu e om si nici nu am postat rapoarte ca sa ma distrez pe seama lui.

2. l a trimis la 60 ore poate pentru a vi le putea curata linistit pe cele din apropiere. fiecare cu planul lui.
-"ne pregatim si noi satele in speranta ca poate ne vom descurca si noi putin si nu veti trece prin noi ca prin branza" aici intelegi ce vrei dar nu noi ne blindam cu 25.000 topoare 14.000 cavalerie usoara si 2500 berbeci satele


nu am nici un motiv sa ma supar si chiar de as avea prefer sa nu pun la inima caci nu mi place sa ma consum degeaba.


eu ti am trimis raportul....astept acum doar sa precizezi tu pe forum ca nu umblu cu "facaturi" sa fiu si eu multumit sa mi pot vedea in continuare de ale mele. :p
 

DeletedUser

da raportul cu 100 de spioni e real

nu am ce sa zic decat ca sper ca a fost un accident si ca nu se va mai repeta

ma bucur ca mi-ai zis si am vorbit cu jucatorul sa nu se mai repete,cu siguranta acum va trimite mai consistent:)

asta e cum ziceam invatam din greseli
 

DeletedUser

multam!
stiu ca a fost un accident
stiu ca din greseli se invata
stiu ca e doar un joc pe care ar trebui sa l jucam din placere si in care daca se poate ar fi bine sa dovedim ca suntem la fel de buni si avem caractere la fel de puternice(cel putin) ca in viata reala
 

DeletedUser127

Nu pot sa cred ca externu de la L5 se discuta frumos fara sa se "arunce cu noroi" in asa zisii "dusmani", cum se procedeaza pe alta lumi. Fie ca cel mai bun sa castige.

Ne vedem in pe harta la topoare.

PS: nu intrebati unde joc! :D
 

DeletedUser22814

si ce te face sa crezi ca a vrut cineva sate de la ea ?:D aia a fost asa sa ne reglam tirul ;)


al naibi fake ;) sunt cel putin 20 de astfel de rapoarte pe diferite sate ;)



draga vecine Shinobi :D... mi se pare mie sau nu stie stanga ce face dreapta? tu zici ca nu, altcineva imi spunea cu totul altceva
si te rog sa-mi trimiti si mie alea 20 de rapoarte pe sate diferite :)
 

DeletedUser

frumoase posturi si frumoasa atitudinea intre "dusmani", nu am mai regasit-o din pacate pana acum niciunde altundeva. multa bafta ambelor tabere si sper sa faceti un razboi adevarat si la fel de elegant si in posturi pana la sfarsit!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus